Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Készülékek kapcsolási rajzai
 
Témaindító: csikosgabi, idő: Máj 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   7 / 18
(#) mark.budai válasza kadarist hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Igazad van, köszönöm! Már csak egy dolog nem tiszta, az STK-nak oldalaként két bemenete van. Melyiket kössem be a TDA-ra? Vagy valamit ki kell bontanom a nyákból is? Arra gondoltam, hogy az IC helyére csak bekötöm a két végfok nyákot. Jobban elnézve ez nem lesz ilyen egyszerű.
A hozzászólás módosítva: Okt 24, 2014
(#) mark.budai válasza kadarist hozzászólására (») Okt 25, 2014 /
 
Közben eszembe jutott, nem is kell az egész áramkört megépíteni a TDA-hoz, csak be kell drótoznom az ic-t az stk helyére. Így a visszacsatolás is ki van alakítva. A stby és a mute vezérlő bemeneteket fel kell húzni egy-egy ellenállással és kihidegíteni, meg a bootstrap kondit rákötni az ic-re.
(#) scooby_ válasza mark.budai hozzászólására (») Okt 25, 2014 /
 
Jó ötlet, csak sajnos más hülyeségéből tanulva, ez nem jött be. Ezek a szerencsétlen TDA IC-k gerjdékenyebbek mindennél, főként ha bedrótozod. Ne drótozd be, csinálj neki panelt!
(#) bajuszrichard hozzászólása Okt 29, 2014 /
 
Sziasztok! A segitségeteket kérném kapcsolási rajz olvasásához.

videoton ea7386 végpaneljárol van szó. Megsült itt ott és szeretném kicserélni az alkatrészeket, de nem mindhez találok értéket a rajzon!
(#) bajuszrichard válasza bajuszrichard hozzászólására (») Okt 29, 2014 /
 
VR31
VR37
VR38
VR39
VR40
VR47

VC24
érdekelne esősorban
(#) efraim válasza bajuszrichard hozzászólására (») Okt 29, 2014 /
 
Ott van az a listában, csak gondold hozzá a V betűt. Ami meg nincs pl. VR37 az a színkódból megállapítható.
(#) Remci hozzászólása Nov 1, 2014 /
 
Üdv!

Hyundai DVB4H661PVR típusú DVB-T vevőről keresnék kapcsolási rajzot. Egy Ic-n kívül tönkre ment benne egy SMD kondi is (eldurrant ) amit nem tudok beazonosítani. Ehhez keresnék rajzot, vagy ha van valakinek ilyen típusú beltérije és meg tudná mondani hogy a PC17 pozíció számú kondi milyen értékű, azt megköszönném.
(#) david10 hozzászólása Nov 3, 2014 /
 
Sziasztok!
A Syma X5C quadcopter kapcsolási rajzát keresem.
Akinek megvan,azt kérem,hogy ossza meg velem.
A kapcsolási rajzot előre is köszönöm!
(#) mark.budai válasza mark.budai hozzászólására (») Nov 18, 2014 /
 
Segítsen valaki legyen szíves, hova tudom bekötni az újonnan megépített erősítő vonalszintű bemenetét, erre az erősítőre? Jó lenne meghagyni minden funkciót, csak a végfok IC kiváltása volt a célom két ilyennel.
Próbáltam már a C43, C44 + oldalára, ott nem szólt, visszatéve a kondikat az IC 1 és 16 lábára, ott sem volt jó, az eredeti visszacsatolást (R35-36, C61-62) kiiktattam.
Mit csináljak vele? Nagyon nincs rá türelmem, hogy végig próbáljak mindet. Az egyik legnagyobb gond, hogy a hangszínszabályzó elég rossz helyen van, jó lenne azt is megtartani.
Köszönöm előre is!
A hozzászólás módosítva: Dec 20, 2014
(#) bubuszoft hozzászólása Dec 5, 2014 /
 
Sziasztok van egy hanyoung dx4 hőkapcsolóm, elszált a tápja, ezért keresek kapcsolási rajzot hozzá, de sehol sem találok. Segítsetek köszönöm *

* A sehova sem mutató kép, óriás linkjét kivettem!
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2014
(#) Mustafa hozzászólása Dec 15, 2014 /
 
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy nincs-e valakinek kapcsolási rajza:EINHELL BT-IW 160 tipusú inverteres hegesztőhöz.Előre is köszönöm.
(#) papus51 hozzászólása Dec 20, 2014 /
 
Chronetics gyártású PG-11 típusú impulzus generátor kapcsolási rajzát keresem. Van egy ilyen betegem, szeretném meggyógyítani.
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
(#) vi46 hozzászólása Jan 5, 2015 /
 
Sziasztok.
Keresem a schneider scenaro 2817 TV. Rajzát. Ha valakinek megvan, megköszönném a segítségét.
Típus: TV-17.1-70249/D-VSS/SGM
Üdv. István.
(#) Dióda hozzászólása Jan 11, 2015 /
 
Sziasztok!

Egy basszuskombónak a kapcsolási rajzát keresném mert a net-en nem találtam .
powerstate pb 60 a becsületes neve a jószágnak és enyhén recsegve szól a lelkem .

Viszont rajz nélkül gőzöm nincs merre keresgéljek benne.
A készülék így került hozzánk előélete ismeretlen.
(#) endrusz válasza vi46 hozzászólására (») Jan 11, 2015 /
 
Szia! Elküldtem mailben a doksit.
(#) Papimanó hozzászólása Jan 13, 2015 /
 
Szervusztok!
Sehol nem találom a GRUNDIG RPC 500 készülék kapcsolási rajzát. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném.
(#) Papimanó válasza Papimanó hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Elfelejtettem bejelölni az értesítést kérek lehetőséget, elnézést.
(#) endrusz válasza Papimanó hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Szia! Csak mert szépen kérted,feltettem egy file küldő oldalra,csak le kell töltened. Mailben megkapod a linket. üdv pali
(#) Papimanó válasza endrusz hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Köszönöm a gyors segítséget, megkaptam, most keresek valamit amivel ki tudom csomagolni.
Jó egészséget kívánok. Pista
(#) Papimanó válasza Papimanó hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Sajnos a kapcsolási rajz nagyon pici méretben lett beszkennelve, ha fel nagyítom nagyon elmosódik. Ebből az okból továbbra is áll a kérés miszerint egy olvasható kapcsolási rajz jól jönne.GRUNDIG RPC 500 hoz. Az URH. rész visszahangolása lenne a cél OIRT.-ről CIRR.-normára. Ha valaki csípőből tudna segíteni esetleg tanáccsal ellátni, nagyon jó lenne. Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2015
(#) pucuka válasza Papimanó hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Ha a saját topikjában kérdezed, válaszolunk.
Bővebben: Link
(#) endrusz válasza Papimanó hozzászólására (») Jan 14, 2015 / 1
 
Szia! Te most miről beszélsz? A csomagban ott van külön a rajz is éppen azért mert a doksiban levő felnagyítva tényleg homályos. Keress más PDF kezelő programot. Nálam Foxit Phantom PDF-el nagyítva is tökéletes.
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2015
(#) Papimanó válasza endrusz hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Szervusztok!
Köszönöm, és elnézést kérek, mert figyelmetlen voltam,és csak a doksit csomagoltam ki a RAR-ból, a rajzokat nem. Még egyszer köszönöm a gyors segítséget, nagyon hálás vagyok!

pucuka úrtól is elnézést kérek!:
(#) hegefer hozzászólása Jan 24, 2015 /
 
Üdv!
Orion HT 440 5.1 hangrendszer kapcsolási rajzával ki tudna-e valaki segíteni? Különös tekintettel a csatlakozó kábel bekötésére (az eredeti kábelnak csak a 3,5-es jack vége van meg, a másik - mini-DIN 6 pólusú - leszakadt és elveszett). A csatlakozó kábelt a hátlapon bevezetve a panelra szeretném forrasztani, de így nem tudom, hogy melyik szálat hova? Gyanús, hogy a mini-DIN aljzat minden lába be van kötve és tovább is van vezetve a NYÁK-on, de a csatlakozó kábel csak 2 erű + árnyékolás. (Talán közösítve voltak valamiképpen a dugóban?)
Előre is köszönöm a segítséget.
(#) 73misa hozzászólása Jan 28, 2015 /
 
sziasztok Tiszteletem

Segítségre lenne szükségem. behringer pmp3000 keverőerősíttőhőz keresek kapcsolási rajzot

Ha valaki tud segíteni előre is tisztelettel köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2015
(#) mraulajos válasza 73misa hozzászólására (») Jan 29, 2015 /
 
Hali!
Én ezt használom, igaz hogy ez PMH, de ugyan az.
(#) qcy hozzászólása Feb 2, 2015 /
 
Tisztel urak!

Keresek TESLA VR 43 UHF rádió kapcsolási rajzot !

Köszönöm !
(#) erdei49 hozzászólása Feb 11, 2015 /
 
Üdv mindenkinek!

CTV 5131 VESTEL tip. TV-hez keresek kapcsolási rajzot.

Tud valaki segíteni?
(#) Pityke12 hozzászólása Feb 11, 2015 /
 
Sziasztok

Keresek egy Hanyoung DX4 hőkapcsoló áramköri rajzát. A 220 voltos oldal feküdt le sajnos. A panelon lévő szám : dx4n-pb301 Sehol nem találok semmit hozzá. A bemenetnél (220V) egy ellenállás van utána közvetlen egy 4,7uf/400V elko. Az ellenállás értéke kéne, mert egy kicsit szétégett. Mérni egyáltalán nem tudom már.

Köszönöm a segítségeteket.

Kép
Kép2
A hozzászólás módosítva: Feb 11, 2015
(#) elektroton válasza Pityke12 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Látom két példány is van. A működőben nem állapítható meg a keresett alkatrész értéke?
Egy szintén távol keleti készülék táprész rajzával tudok szolgálni, talán ez segíthet. Hátha van hasonlóság.

SRrelay.JPG
    
Következő: »»   7 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem