Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2414 / 3611
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Az a négy tized mérési hiba, ne vedd ilyen szigorúan.
(#) jani1987 hozzászólása Feb 11, 2015 /
 
Orosz bontott alkatrész ügyben privát beszélgetést folytatnék. Ha van valakinek írjon.
(#) Bakman válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Vékony vagy vastag falú?
(#) zoly15 válasza Bakman hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
A falvastagság nem a külső méreten jelentkezik hanem a belső átmérő kisebb, rossz lenne ha a vastag falú csőre nem kapna rá a menet metsző
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Lehet, de a cső külső átmérője is a valóságban ki tudja mennyi
(#) Gafly válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Orosz "ujjlevágós" barkácsgép tartozék (ezért a fura méret) hiányzó része lenne. Köszönöm velegii fórumtársnak hogy megmutatta és megmérhettem eredetiben
A hozzászólás módosítva: Feb 11, 2015
(#) 20sz Jófiú válasza pjg hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Fent van az anymedia-n is. Nem kell töltögetni.
(#) Kovidivi válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Nagyon király vagy, köszi! Meg is nézem a napokban tuti!
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Kicsit 'avétos' a horganyozása; jó lesz úgy is? De van fekete is (nem horganyozott).
(#) szucsistvan123 hozzászólása Feb 12, 2015 /
 
Helló mindenki!
egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Szeretnék feladni egy apróhirdetést itt az oldalon, de csak ellenőrzött felhasználóknak lehet.
Hogyan lehetek én is ellenőrzött?
előre is köszi
(#) szucsistvan123 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Már sikerült!
(#) nedudgi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Ennyi erősítőd van, vagy csak simán túllihegted a dolgot?
(#) szucsistvan123 válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Miért?
(#) zolika60 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Négyszer van fenn a hirdetésed.
(#) szucsistvan123 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Hát véletlenül kicsit sokszor nyomtam meg a gombot! Azt hittem lefagyott a gép amikor töltött, és megnyomtam még 3x
(#) szucsistvan123 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Rendben!
(#) mark.budai hozzászólása Feb 12, 2015 /
 
Sziasztok! Megkérdezem, hátha tudok rá válaszolni.. Mióta újra telepítettem a gépemet, nem akarja lejátszani a Firefox a JavaScript-es videókat. Ilyen például, ha valahova Vimeo-s tartalmat ágyaznak be. Mielőtt elindítanám a videót, jön egy képkocka belőle, ami minden videónál van ugye. A hangot hallom, az idő megy a videóból, de nincs kép, fekete a lejátszó ablak. A kiegészítőknél van egy Java Deployment Toolkit nevű bővítmény, amit letilt a Mozilla, mert szerinte sebezhető.
IE-ben nézhetőek ezek a videók. Nem, nem fogok böngészőt váltani, tudom, hogy sokak szerint Chrome-ot kéne használnom, de miért menjek egy olyan autóval, amiben van nekem egy ülés, meg a kormány, amikor mehetek egy olyannal is, aminek van egy szép belseje, és jól érzem magam benn. Még ha valamivel lassabb, akkor is. Mit csináljak? Frissítsem a bővítményt? Vagy szedjem le és rakjam fel újból?
(#) gernerakos válasza mark.budai hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Adobe flash is engedélyezve van? A bővítményt frissítheted, nagy baj nem lesz belőle.
(#) mark.budai válasza gernerakos hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Engedélyezve van, de így se megy, viszont csak a Mozilla alatt, valószínűleg a Java Toolkit lesz a gondja, meg fogom frissíteni.
(#) Gery78 válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 13, 2015 /
 
Nagyon szívesen! Kellemes filmnézést kívánok Neked a filmhez.
(#) zenetom hozzászólása Feb 13, 2015 /
 
Ez még mindig nem olcsó: Pioneer CDJ-2000
(#) SzervízMacska válasza zenetom hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Be vannak cuccozva...
(#) Doncso hozzászólása Feb 14, 2015 /
 
Ki vagyok akadva. Árulok a jómegfogáson gyermek meséket. Tök jó mesék, vannak újak , régiek, pl jégkorszak, meg ilyen újabb animációs mesék, illetve régi klasszikus meség, pl vizipók, vuk, kockásfülű, meg ilyenek. Na mindegy, a lényeg, hogy komoly 6000-ért árulom őket, összesen 100db-ot. Emberünk 6500-ról leci---kodta 6000-re plusz ingyen posta.....mondom jó....csak vigyed.... Becsomagolom, elviszi a futár, aki ugye előtte jelez, hogy mikor érkezik. Na erre nem veszi át, mer ő nincs otthon. Irok neki, hogy szia, elment a csomag, sikerült valamit okozni? Hát ő nincs otthon, majd jövőhéten, de amugy is jó hogy irok, ugye az összes DVD eredeti és egy másolt sincs köztük? . Kérdezem tőle hogy 60Ft/db-ért ingyen postával? Igen , az összes eredeti.
De megjegyzem, mindegyik DVD tokban, szép papirral, és nyomtatott lemezek. Nem egy zacskóba beleszórva 100 irott lemez. Komolyan, hol élnek az emberek?
A hozzászólás módosítva: Feb 14, 2015
(#) Buvarruha válasza Doncso hozzászólására (») Feb 14, 2015 / 1
 
Az hagyjám, de te hol élsz, hogy másolt lemezekkel csencselsz a neten. Szerintem ezt ne erőltesd, nagyon komoly szerzőijogi curkusz lehet ám belőle!
(#) ronin75 válasza Doncso hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Elmesélek én is egy történetet. Ingyen elvihető dolog, sok darabos tétel. Persze kellene egy-két embernek, egy-két darab belőle, de így az eredeti "eladó" nem akarja postázni. Nekem is kéne egy-két darab, felajánlom, hogy elutazok érte, az adományozónak adok két sört (egyet kért), hogy ne égjen a pofám, és a többieknek szétpostázom a maradékot. Akinek tudom, házhoz viszem, vagy személyesen átadom. A többség köszöni szépen, hogy egyáltalán fáradozok ezzel, nincs semmi probléma a postaköltséggel. Azonban akad egy, általatok nagyra becsült emberke (addig általam is), aki minden lehetséges dologba "beleköt". Miért nem így küldöm, miért ennyibe kerül, így kéne, úgy kéne. Minden forint számít, én ezt értem, de egy ilyen esetben én nem nagyon követelőznék. A csomag megérkezése után közli, hogy csak winxx alatt működik a dolog, stb. Mintha én eladtam volna neki ezt a dolgot. (A postaköltségen fejenként 60 Ft-ot még buktam is, de kerek összeget kértem vissza inkább, mert abból nem vesz le a postás magának "borravalót".

Szóval nem kell messzire menni, hogy így járj....
(#) Doncso válasza ronin75 hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Naja. Ezeket hivom én fillérbohócnak.
(#) Doncso válasza Buvarruha hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Nem az a gond. De utólag kérdezi meg, amikor màr feladtam? Én eredetinek itélem, mivel tokban van, a lemezen is a borito van és a tokban is van boritó. Tehàt nem vagyok felelös, mivel nem én gyàrtottam, egy àldozal vagyok. Piacon vettem. Igazàból a lànyom megunt meséit szerettem volna elpasszolni. Dehàt nem olyan egyszerü ez
A hozzászólás módosítva: Feb 14, 2015
(#) Buvarruha válasza Doncso hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Vigyázni kell, éna helyesírást szoktam figyelni, ha az eladó, vagy vevő két bötüt nem tud leírni értelmesen, akkor nem is foglalkozok vele, régen megszívtam ezekkel.
(#) nagym6 válasza Doncso hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Eladásnál a postaköltségnél azt sosem számoljuk fel mi eladók -pedig kellene-, hogy pld. pufizacskó 120Ft., vagy doboz 250Ft., ha kocsival postára mert nehéz csomag, messze van, 400Ft. benzin. Postaköltség alatt tévesen csak azt érti mindenki, amit a posta elkér.
Attól én falra mennék, amikor szinte ingyen adok valamit, és még ebből is végtelen alkudozás megy. Mint a 60Ft.-os mese cd-k.
És ezek után a kegyelemdöfés a vevőtől a reklamáció, hogy a bal hátsó sarka mögött fél órás kereséssel egy hajszálkarcot talált. Nem újat vett, nem új áron, ezt még el kell magyarázni.
Szóval néha azt mondom, soha többet semmit nem adok el, inkább kuka.
De azért a vevők nagyobb részével nincs probléma.
(#) Buvarruha válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Válogatni kell, beszélni kell velük, ha kiderül, hogy egy birka, akkor hagyni a fenébe persze valaki átlibben a ló túloldalára. Volt olyan, hogy valami öreg notit árultam, minden hibáját, hiányosságát részletesen leírtam. Az ürge másolatot akart a személyimről, mondtam neki, hogy az sovány, akkor írjak nyilatkozatot, hogy ez meg az történt meg mittudom én, megírtam, majd hisztizett, hogy nem tudja, meg nem-e átverés és akkor mondtam neki, hogy hagyjuk békén egymást, egy másik ürge fél óra múlva utalt, 2 napra rá nála volt a kütyü, ez a szerencsétlen meg két napig bizonyította, hogy miért hívják így...
Következő: »»   2414 / 3611
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem