Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Porszívó javítás
Lapozás: OK   5 / 21
(#) Pali79 válasza ohp hozzászólására (») Márc 22, 2015 /
 
Hővédelem nincs benne valahol a motor környékén?
(#) ohp hozzászólása Márc 22, 2015 /
 
Azt a részét nem bontottam meg.
(#) Pali79 válasza ohp hozzászólására (») Márc 22, 2015 /
 
Pedig ez tipikusan olyan hiba, mintha a hőelem lekapcsolna, aztán ha lehűlt visszakapcsol.
(#) ohp hozzászólása Márc 22, 2015 /
 
Köszi megyek bontom tovább.
(#) ohp hozzászólása Márc 22, 2015 /
 
Én szerintem ezen nincs hővédelem mert akkor több vezetéknek kellene lennie. Itt a kép róla

DSCF2012.jpg
    
(#) ohp hozzászólása Márc 22, 2015 /
 
Akkor megkel bontanom a motort is.
(#) ohp hozzászólása Márc 22, 2015 /
 
Szét szettem a motort de nem látok a tekercseknél hővédelmet valaki tenne fel róla képet.
(#) maszek0005 válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 22, 2015 /
 
Lehet, hogy késői a válasz, de ütvecsavarozóval fogás nélkül le lehet tekerni az anyát a japánmotorok tengelyéről. A jelenlegi porszívókban kivétel nélkül japán motorok vannak. Tisztelettel: Jani
(#) gernerakos válasza maszek0005 hozzászólására (») Márc 22, 2015 /
 
Már megoldottuk: kiporszívóztam egy másik porszívóval a porszívóm motorját. Csak koszos volt, mert kilukadt egy szűrő, és minden por csak átment rajta, vagy lerakódott a motorban.
(#) cocus hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Sziasztok! Szétszettem egy jumbo t1100 porszívót, mert kiesett belőle egy szűrő kondi. tudja esetleg valaki hogy az eben a típusban lévő sorkapocsban szoktak e tenni ilyesmit, mert a lábkiosztás szerint csak ide illik, és a motor saruin megtalálhtók az oda illők. Nem igazán tudok vele mit kezdeni. Maga a gép üzemel, viszont a szénkeféknél igencsak elkezdett szikrázni. Előre is kösz.
(#) bali00 hozzászólása Máj 27, 2015 /
 
Sziasztok! Van egy porszívóm ami elkezdett furcsa hangot adni mintha a forgó rész hozzáérne surlódna valamihez. Szétszedtem és a motor részénél valóban hozzá ér valamihez. Olyan mintha "8-as" lenne benne. Úgy láttam tovább már nem tudom szedni, érdekelne, hogy az egész motort ki kell cserélnem vagy lehet még javítani ezt.
(#) akovacs15 válasza bali00 hozzászólására (») Máj 27, 2015 /
 
Milyen gyártmányú,tipusú porszívóról van szó? Mennyi idős? Csak azért kérdezem,hogy érdemes-e javítani. Esetleg fénykép?
(#) bali00 hozzászólása Máj 28, 2015 /
 
Parkside PNTS 35/5 a típusa. A probléma az hogy nem tudok hozzáférni a csapágyhoz. A képen is látszik, hogy rá van öntve egy műanyag burkolat. Esetleg zsír uj motort lehet hozzá vajon kapni?

DSC05635.JPG
    
(#) granpa válasza bali00 hozzászólására (») Máj 29, 2015 /
 
A csapágyhoz a másik oldalról kihúzva lehet hozzáférni (keféket előtte kivenni).
(#) bali00 válasza granpa hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
A keféket kivettem, de a másik oldalról sem igazán tudok hozzáférni. Nem tudom hogy lehetne tovább szedni.
(#) user1914 válasza bali00 hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
Hi!
A másik oldalról készítenél egy hasonló képet?
Természetesen szélkerék nélkül.
Köszi.
Üdv.
(#) granpa válasza bali00 hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
Ki kell hùzni mindenestòl a forgòrèszt, akkor fèrsz hozzà.
(#) bali00 hozzászólása Jún 3, 2015 /
 
Itt egy kép az aljáról.

DSC05657.JPG
    
(#) bali00 hozzászólása Jún 3, 2015 /
 
Még egy oldalról.

DSC05655.JPG
    
(#) user1914 válasza bali00 hozzászólására (») Jún 4, 2015 /
 
Hi!
Jó a másik oldali kép, csak ha jól látom a szélkerék alatt nem egy horganyozott lemezt látok?
Azt is le feszegetnéd és tennél fel egy újabb képet ezután.
Üdv.
(#) bali00 hozzászólása Jún 19, 2015 /
 
Sajnos nem sikerült leszednem a műanyag részt, olyannyira nem, hogy hamarabb eltört ez a gagyi műanyag minthogy lejött volna...
(#) vandi7310 hozzászólása Aug 11, 2015 /
 
Nekem van vagy volt egy progress nevű porszívóm .Szerettem volna vele ma takarítani ment is egy darabig mig nem egyszer csak olyan nyikorgós hanga lett és nagy zörgés is volt .Hamar kikapcsoltam .Szét is kaptam már de irtó poros .Ha kipucolom és megpróbálom összerakni működőképes lesz még?
(#) Bakman válasza vandi7310 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Ilyen hangja általában akkor van, ha csapágycserét kíván (már amelyikben lehet cserélni). Nézd meg azt is, elég hosszúak-e a szénkefék.
(#) vandi7310 válasza Bakman hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Köszi a választ de nem tudom hol van benne a szénkefe?nem vagyok szerelö nö csak szétszedni tudom
(#) Inhouse válasza vandi7310 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Akkor hagyd a francba, hiszen szétszerelve nem lehet használni!
(#) granpa válasza vandi7310 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Ha nem működik: nyugodtan szedd szét, ugyanabban sorrendben össze is tudod rakni. Meg fogod látni mi van benne, aztán majd mondjuk.
(#) vandi7310 válasza granpa hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Hmmm igen de jól mondod a motorral szerintem nincs baj
bár nem tudtam teljesen szétszedni mindent portalanitottam most megpróbálom összeszerelni
Rendesek vagytok
(#) vandi7310 válasza Inhouse hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
(#) Inhouse válasza vandi7310 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Viccet félretéve. A csapágy cseréhez szerszám kell, anélkül nem fog menni, de van egyéb más trükk is hozzá. Ha nem tudod, hogy mi az a szénkefe és hol is van, akkor a tisztításon kívül tényleg ne csinálj vele semmit...
(#) vandi7310 válasza Inhouse hozzászólására (») Aug 18, 2015 / 1
 
Igen igazad van azóta összeraktam megint mert egy kedves ismim segitett de motor baja van neki veszek egy újat azért köszike a gyors segítségeteket aranyos szolgálatkész emberkék vannak itt .Szép napot kívánok nektek
Következő: »»   5 / 21
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem