Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2493 / 3592
(#) nagym6 válasza BarnaPili hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Hanem az alatta lakó.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Sokszor látom az ifjakat, hogy lóg a tészta a fülükből és a telefont simogatják miatta. (arc könyv) Vagy ülnek többen a presszóban és nem egymással foglalkoznak, ha nem a telefont buzerálják. Szép új világ.
A hozzászólás módosítva: Szept 15, 2015
(#) botesz válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nekem ezzel a " lóg a tészta a fülükből" semmi bajom nincs(gondolom a fülhallgatóra gondoltál) hiszen zenét bárki hallgathat.Az hogy valaki folyton azon a bizonyos oldalon van az más kérdés.Kérdeztem egy ismerősömet:Tegnap mit csináltál?Jön a válasz: Hát F@bookoztam...De hogy mi ilyen érdekes rajta az számomra rejtély.Meg is bolondulnék ha egész nap ezzel kéne foglalkozni.
(#) zolika60 válasza botesz hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Szerintem a zene hallgatásra sem az utca való, de hát úgy látszik megvénültem.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nem bizony. 6-8 éve az egyik tanulónk aki a városon kívül, tanyán lakott este ment hazafelé a 44-es úton a forgalommal szemben, szabályosan. Esett a hó, fején a kapucni, fülében a hallgató sötétség. Amikor elért oda, hogy itt jobbra, át kell menni az úton a dűlőre és mindjárt otthon van el is fordult és pont akkor ért oda a kamion is, amit nem érzékelt. Már nem haza vitték.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nem vénültél meg, mai forgalomban egyszerűen balesetveszélyes. Nem hallani dudát, amikor esetleg még utolsó pillanatban elkerülhető a baj, szirénát, stb.
Pár napja nő jön mögöttem -autó- fél méteres követési távolságra, füléből lógnak a drótok. Szirénázó mentőautó közeledik mögöttünk, mindenki -szemből is- útpadkán majdnem áll, én is, ez a banga nő előzni akar engem, mentő beragad mögé. A fejem szétmegy a szirénától, de drótfülű nem hallja, vagy nem tudja mi az.
(#) sastas01 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Az autóban nem hallgatsz zenét? Vagy az nem utca?
Egyébként énis szoktam, az utcán is, ha megyek haza a koliból akkor is. Mondjuk én aránylag halkan, nem szeretem ha a zene mindent kizár. Legalábbis az utcán nem.
(#) nedudgi válasza sastas01 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
A probléma ott van, hogy a fülbevaló kiváló hangszigetelő is, nem lehet meghallani a dudát, szirénát, fékcsikorgást.
(#) zolika60 válasza sastas01 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Hallgatok, de normál hangerővel és a fülem nincs bedugva dugóval olyankor. Így hallom az egyéb zajokat is.
(#) Remci válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nálunk az egyik cégnél megtiltották a mobiltelefonok bevitelét. Munkaidő alatt sokan nyomkodták egyfolytában, a targoncások meg a dugóval a fülükben száguldoztak.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 15, 2015 /
 
Egyszerű tojásleves
Hozzávalók:
2-3 evőkanál olaj
2 púpozott evőkanál liszt
babérlevél
őrölt paprika
örölt kömény

3 db tojás
kevés ecet

Valami kimaradt belőle?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Csak a víz. Ja meg a pirított zsemlekockák.
A hozzászólás módosítva: Szept 15, 2015
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Amit otthon ettem abba nem volt kocka. Persze tájegységenként változó.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 15, 2015 / 1
 
Felénk kötelező része. Kenyér kockák is jók, ha zsemle nincs. Olyan 1,5-2cm-es kockákat vágsz és egy serpenyőben kicsit megpirítod. Ha már lúd, legyen kövér.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Kövér? Akkor szalonna. Ez a városi társasház élet maga a rémálom mert nem mehetek az udvarra a csirkét levágni. Több zsák krumpli van otthon amiből majd hozogatok elfelé.
(#) promise válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
A város melyik részén élsz?
(#) jani1987 válasza promise hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
A Baross utca itt van tőlem vagy 300m-re. Kulich Gyula (Mindszenty József bíboros) utca 1.
(#) sastas01 válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Ez maximum az "agybadugós" verziónál léphet fel. De ottis csak akkor ha hangosan hallgatod. Normál fülessel ilyen problémám még nem volt.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 15, 2015 /
 
(#) elektroncso válasza sastas01 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Én is szokok zenét hallgatni iskolából hazafelé. De a buszon. Ott is csak úgy , hogy csak az egyik fülem van bedugva, a másikkal hallom a környezetemet.
Igen ,,szeretem" azt amikor osztálytársam hallgassa a zenét (persze agybadugóval), szólok hozzá és nem hallja meg. Ami mondjuk nem csoda, mert én is hallom azt amit Ő hallgat.
Mondjuk nálunk a műhelyben volt már olyan (nem az én osztályomban), hogy a gyerek nem hallotta meg amit a főmester kérdezett tőle valamit mert zenét hallgatott, a főmester meg elé hajította a kulcs csomóját az asztalra.
(#) granpa válasza elektroncso hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Régen ('60) a fejéhez vágta a nem figyelőnek a rajztanárunk 'fél kilós' kulcscsomóját (persze nem fülhallgató volt a fejükön, csak játszott, olvasott, beszélgetett a diák). Nagyon idegesítő, mikor a fiamnak szólok, aztán se kép, se hang (azaz én hallom, amit hallgat).
(#) SzervízMacska válasza granpa hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nálunk a tanfolyam negyedik hónapjában rögtön az első alkalomnál küldték a delikvenst a munkaügyre. Még a tanfolyam időarányos díját is vissza kellett fizetnie. (BKV)
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nekem a három kismalac meséje jut erről eszembe.
(#) elektroncso válasza granpa hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Itthon már volt velem is, hogy anyum szólt és nem hallottam meg. Fejemen volt a fejhallgató és éppen erőst figyeltem a 80 méteres sávon egy forgalmazást.
(#) zenetom hozzászólása Szept 15, 2015 /
 
A magyarázat többek közt állítólag az, hogy ne törjenek össze a "szirmok", ami lehet igaz, de azért na...
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Szept 15, 2015 / 2
 
Ez még veszélyes. Szerintem egyesével kéne csomagolni.
(#) sastas01 válasza zenetom hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Grammra mérik. Elvileg levegővel van töltve, tehát a benne lévő gáz nem képez többletsúlyt.
(#) Ricsi89 válasza sastas01 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Nitrogénnel van töltve ha jól emlékszem.
(#) granpa válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Akkor viszont súlyosabb.
(#) nagym6 válasza zenetom hozzászólására (») Szept 15, 2015 /
 
Van a nem tudom mi a neve, apró golyó fagyi. Egy picike papírféle pohárkában adják. De a pohár feneke nem legalulalul van, hanem középen. Alulról belement a kisujjam, azt hittem nincs alja. Fele annyi fagyi megy bele, mint a pohár oldalról nézve amekkorának látszik. Ezen berágtam, a fagyis csaj orra előtt a kukába dobtam azzal a pár golyóval, ami benne volt.
Következő: »»   2493 / 3592
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem