Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   88 / 256
(#) akos11 válasza steelbird hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Köszi de közvetlenül lehet vásárolni hogy megadom a bankártya adatait és egyből le emelik a pénzt? Mért kell ez a paypal história?
(#) akos11 válasza steelbird hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Azt a Paypal képtelen vagyok megcsinálni már 4 en vagyunk itt és már 2 kártyát is be regisztráltunk.s A pénzt is le vonták 2 szer is de a PP kód az nincs egyszerűen az OTP nem mutatja sehol se a számla történetben sem a tranzakcióban sehol sem.

Egy boltban se kérnek paypal pedig vettem már 500,000ft dolgot egy kártyával.
(#) Bakman válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
A tranzakció látszik az OTP oldalán? Lehet, hogy a teljes információ csak egy-két nap mulva jelenik meg.
(#) kokozo válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Sms-t nem kaptál az otp-től mert abban is benne van..
(#) vargaf válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Szia!
Szeptember óta sem sikerült regisztrálnod. Egyszer már segítettem, most is felajánlottam. De nem értettük meg egymást, így ismét keresheted a megoldást.
Üdv.: Feri
(#) steelbird válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Idézet:
„Egy boltban se kérnek paypal”
Az nem internetes vásárlás volt, és nem a világ másik végéről..
Idézet:
„Mért kell ez a paypal história?”
Azért, mert a PayPal nem adja ki az eladónak a kártyaszámodat. Ha meg közvetlenül kártyával fizetsz a neten, akkor megadod az eladónak a kártyád számát. Melyik a a biztonságosabb szerinted? Lehet egyébként PayPal nélkül is nagyon sok helyen fizetni, de a PayPal ad pénzvisszafizetési garanciát is arra az esetre, ha rajtuk keresztül fizettél és nem kaptad meg a megvásárolt terméket.
Idézet:
„..de a PP kód az nincs egyszerűen az OTP nem mutatja sehol se a számla történetben sem a tranzakcióban sehol sem”
Nézd meg számlatörténetnél a tranzakciónál, a "Részletek" gombra kattintva (kép). Feljön egy kis ablak a részletekkel, ott kell, hogy legyen alul a közleményben. (második kép)
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2015
(#) akos11 válasza steelbird hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Üdv köszi már megnéztem nincs ott a kód sajnos.
(#) akos11 válasza steelbird hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Üdv ki másoltam Nekem nincs itt a kód hol keresem ??? Kedves steelbrid?várom a válaszodat

otp.png
    
(#) Bakman válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Probléma: Bővebben: Link. Ezt olvasd el és az utána következő 4-5 hozzászólást. Jól emlékeztem, hogy OTP esetében később jelenik meg a közlemény (micsoda hülyeség).
(#) akos11 válasza Bakman hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Köszi várunk akkor most 2x vont le 289ft ot a 400ft is levonja majd?
mert már 2db kártyát is be regisztráltam kínomban.
Sőt az ebay se tudom össze kapcsolni a paypal al nem fogadja el a telefonszámot már minden féleképpen be írtam +36 ,0036 , +0036, sehogy se jó.
Borzasztó bonyolult ez az egész.
(#) vargaf válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Szia!
Még mindig a virtuális kártyás regisztrációt erőlteted a valós kártya helyett, ezért nem jutsz előbbre 4 hónap alatt. A valós kártya használata is biztonságos.
Üdv.: Feri
(#) steelbird válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Ez még csak "előjegyzett" tranzakció. Az OTP elég elmaradott módon, manuálisan véglegesíti az ilyen típusú tranzakciókat, vagyis majd munkaidőben valamelyik alkalmazottjuk jóváírja és véglegesíti.. A pénzt természetesen levonja a rendszer, tehát a számládon lévő összeget pontosan mutatja.
A PayPal pedig (elvileg) később majd jóváírja a most levont összeget, ha használod a kártyát és fizetsz vele.
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2015
(#) proba válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Ha valami nagyon kell, térj át aliexpreszre ott simán kártyával is fizethetsz. ( elvileg az alipay nem is működik nálunk) Arra nem emlékszem, ha a paypalnál nem rendeled hozzá a kártyát, és saját számláról utalsz rá , akkor is van e ez a kódkérő hercehurca.
(#) steelbird válasza proba hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Akkor nincs.
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2015

pptopup.png
    
(#) niedziela válasza akos11 hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Ne kapkodj, a kód majd abban lesz amikor a levont összeget a paypal visszautalja a számládra.
(#) Bakman válasza niedziela hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
A kód azonnal látható lenne, ha a bank nem bénázna. Netbankon keresztül mindjárt meg tudtam nézni. Erre határozottan emlékszem, amikor regisztráltam.
(#) niedziela válasza Bakman hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
Nem tudom, lehet, egy biztos, nekem a pénz visszautalása formon volt a kód.
Lehet van különbség éles, és netes virtuális kártya között. Az enyém virtuális kártya.
(#) niedziela válasza niedziela hozzászólására (») Dec 29, 2015 /
 
A paypal ezt írja a helpjében

Your code will look like this in the item description section of your statement:

PayPal*1234 CODE or PP*1234 CODE

Please allow 2 to 3 business days for the PayPal code to appear on your online card statement. If you do not have online access to your statement, you'll need to wait for your statement in the mail.
(#) hotib hozzászólása Dec 30, 2015 /
 
Félreértések, fél információk eloszlatása végett:

- PayPalon keresztül tudsz fizetni bankkártyával, regisztráció nélkül is. Maestro típusú kártyát nem, vagy meghatározott esetekben nem fogad el. Okát nem tudom.
- Magyarországon működik az AliPay, én így fizetek.

VISA, MasterCard mindkét esetben működik.

Létezik olyan bank (pl. CIB) ahol a kártyás fizetés részletes információit csak kb. 48-72 óra után a számla kivonatban jeleníti meg, ahogy a niedziela által idézett helpben is olvasható. A PayPal ellenőrzés kártyás fizetésnek minősül.
Miután ezzel a PP* kóddal hitelesítetted a kártyádat, a levont összeg a PayPal számlán megjelenik, amit automatikusan felhasznál vásárláskor; először a PayPal számlán lévő összeget "fogyasztja" utána fordul a bankkártyához.
(#) akos11 válasza steelbird hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Üdv lehet azért nem tudom megcsinálni több hónapra sem mert a virtuális kártyát erőltetem.
A paypal be regisztráltam. akkor utaljak rá valutában vagy forintban 10eft ot.
és megtudnám az ebay on venni azt a 7eft alkatrészeket?
De az ebay is borzalmas valami egyesítést kér a paypal-al
Az se megy mert vissza dobja a telefonszámot pedig jó a szám már vagy 10 féleképpen be írtam.
Inkább adnák már valakinek 2szer annyit csak vegye meg nekem.
(#) akos11 válasza proba hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Üdv fantasztikus hogy segítettél ez az áruház sokkal jobb mint az ebay és magyar nyelvet is tud
egyet tudnál még segíteni hogy lehet beélítani hogy egy eladótól keressen a kereső mert egytől szeretném azt a 7 alkatrészt megvenni? várom válaszodat köszi.
(#) proba válasza akos11 hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Egyszer kétszer próbáltam, de gyors siker hiányában elvetettem. Most hogy nézem , egy termék kiválasztása után a kép felett megjelenik az eladóról néhány sor. Ott az eladó nevére húzva az egeret, a megjelenő ablakban van egy visit store lehet ott próbálkozhatsz.
(#) akos11 válasza proba hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Üdv minden rendben ment nagyon hálás vagyok neked. Mindent gyorsan bele dobáltam a kosárba aztán eszméletlen milyen jó nem kelet az eladónak írkálni sem a 9tétel 4 dollár postával volt már megjelenítve nem úgy mint a ebay on 9x4=36 fizess a postára. Megadtam a bankártya adatait ( jelszót nem kért) már le is vonta a pénzt és remélem jön is az áru most 30 napot várok.
Az Ebay az egy szörnyen bonyolult lassú dolog de azzal is meg próbálkozom később.
(#) Bakman válasza akos11 hozzászólására (») Dec 30, 2015 / 1
 
Idézet:
„ebay on 9x4=36 fizess a postára”
Lehet kérni csomagösszevonást.
(#) kameleon2 válasza hotib hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Nekem is gondjaim voltak a Maestro kártyával. Azonban némi dörgedelmes levél után valahogy mégis sikerült elintéznie a kártyakibocsájtó banknak, hogy működjön.
(#) Edimax válasza akos11 hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Üdv . Ha kérhetem hol van a magyar nyelv aliexpresz -en.
Mert volt hogy mar rendeltem tőlük, de csak más nyelv volt.
Elnézést hogy bele kérdeztem. Amugy nagyon jó . Sok minden van .
(#) kameleon2 válasza Edimax hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Language legördülő menü jobb felső sarok.
A hozzászólás módosítva: Dec 30, 2015
(#) Edimax válasza kameleon2 hozzászólására (») Dec 30, 2015 / 1
 
Köszönöm. Akkor nem kell hozzá PayPal. Mert nekem is Maestro karim van.
(#) proba válasza Edimax hozzászólására (») Dec 30, 2015 /
 
Szerintem CVV kóddal rendelkező kártyákkal lehet fizetni. Nekem a K&H -s maestro kártyát eddig elfogadták mindenhol.
(#) akos11 válasza Edimax hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Üdv az alliexpress nem kell közvetlenül bankártyával vásároltam sőt a virtuális bankártyával in lehet.
Következő: »»   88 / 256
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem