Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   101 / 976
(#) hapro hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
Csak azért nem ide szúrom be a képet mert olvashatják a fórumot 18 éven aluliak is.
(#) válasza hapro hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Hehe, ez nagyon komoly...
és nagyon ötletes is! Komolyan vannak ennyire pihentagyú emberek?


Idézet:
„olvashatják a fórumot 18 éven aluliak is”


Szerintem ha valaki még annyira fiatal hogy nem érti, annak mindegy, aki megérti az meg valószínűleg már úgyis rendelkezik valamilyen szintű 'előképzettséggel' - hogy így mondjam -, tehát már annak is mindegy(legalábbis ebben az esetben). Szerintem
(#) rannek hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
lol ezen röhögni fogtok


ezen nem hiszem, torolve, szabi83
(#) kobold válasza hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Idézet:
„ha valaki még annyira fiatal hogy nem érti, annak mindegy, aki megérti az meg valószínűleg már úgyis rendelkezik valamilyen szintű 'előképzettséggel'...”

Létezik még olyan 18 év alatti, akinek nincs ilyen előképzettsége? Szex nélkül egyetlen műsort, vagy újságot sem próbálnak már hatékonyan eladni, a fiatalság folyamatosan tálcán kapja a teljes témát...
(#) válasza kobold hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Igen, kb én is ezt próbáltam megfogalmazni... Tulajdonképpen szerintem egy 6éves gyereknek már leeseik hogy miről szól a kép..
(#) sound.man hozzászólása Márc 2, 2008 /
 
Bővebben: Link Szerintetek hányszor vitte végig?
(#) hapro válasza rannek hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Ezen tényleg röhötem egyet....
(#) fureszk válasza sound.man hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Hát nemsemmi ahogy játszik! Amúgy nem vitt át minden pályát, amit lehetett átugrott.
(#) uli válasza fureszk hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
meg nekem ugy tünik, ez valahogy gyorsabb mint az eredeti. Nekem valahogy fele ekkora sebességgel ment kb ezért volt az, hogy évekig toltam vele
(#) fureszk válasza uli hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Én úgy emlékszem, hogy volt egy gomb amit ha nyomtál (talán CTRL?) akkor tepert Mario ezerrel.
(#) szabi83 válasza sound.man hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
durva
(#) sound.man hozzászólása Márc 2, 2008 /
 
Bővebben: Link Nekem az az zene amúgy jobban tetszene alatta
(#) Moderátor hozzászólása sound.man hozzászólására (») Márc 2, 2008
 
Válasz gombot még mindig nem ismered? Hányszor szóljunk még?
(#) sound.man válasza (») Márc 2, 2008 /
 
Bocsi. Ez most nem ment senkinek ez mindenkinek ment. Amúgy elég gyakran szoktam használni a válasz gombot. Mégegyszer bocs.
(#) m.joco hozzászólása Márc 2, 2008 /
 
Na erre varjatok gombot
Bővebben: Link
(#) Topi válasza m.joco hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
És ha már itt vagyunk, erre... Bővebben: Link
(#) Mest hozzászólása Márc 2, 2008 /
 
ÖÖ egy furcsa észrevételem volna, amelynek témájával hirtelen nemtudok mit kezdeni, de némi fantáziát látok benne, ezért gondoltam, hogy leírom.- Tegnap éjszaka éjféltájban az index.hu -n olvastam egy cikket melyben (nememlékszem sajnos milyen nemzetiségű) tudósok részecske szinten sikeres kísérletet hajtottak végre, melynek eredménye ekvivalens az "időutazással" ! A cikk tartalma érdemileg semmi lényegeset nem közölt, mégis nagy felbolydulást keltett, -itéltem meg a többszáz hozzászólásból. Én magam is írtam hozzá egy rövid megjegyzést.
Nos. Lehet, hogy Én vagyok ügyetlen! De most sem a cikket, sem a hozzászólásokat nemtalálom az indexen(az archiv-ban sem). És érdekes módon a vincseszteremen lévő kes-ben sem találtam nyomát(csak ennek!), pedig az ilyesmi álltalában megmarad! Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
(#) Sergei válasza Mest hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
mit szivsz? adjál nekem is belöle

sorry de nem lehetett kihagyni
(#) borsitsb válasza m.joco hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
LOL ez nagyon nagy XD
(#) djtometkow válasza Mest hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
E-sötétzsaruk
(#) valve válasza Mest hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
"nememlékszem sajnos milyen nemzetiségű", "pedig az ilyesmi álltalában megmarad", mi marad meg?
Túl sok a ha, nemgondolod? Ha lenne is pár infó az oldalról akkor a hdd -ről adatokat lehet visszahozni, ha-meg azon gondolkodsz, hogy a gépeden matikáltak, ami sztem oktalan, akkor gondolj csak bele, van aki beteszi a Favorit -ba, van ki lementi az oldalt, vagy megnézik több 100 -an, keylogger ez-az (amgy sem olyan könnyű más ismeretlen gépén matikálni, főleg ha a kiszolgáló olyan-amilyen). Mindenkinek az adatait lecsekkolják?

Ez nem Kenedy meggyilkolása,..
(#) dpeti válasza Mest hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
de az is lehet, hogy akkora marhaságot írtál, hogy még a Mónika-showban is szégyelnék, ezért a moderátorok nem engedhették meg meguknak a post nem kitörlését
(#) valve válasza Mest hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
Erre a Cikkre gondoltál? Mindent szót kiforgatnak az olvasottság kedvéért. Kommenteken illik röhögni,..
(#) Mest válasza valve hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
Kedves valve! Kb. napi 12-15 órát dolgozom mostanában a gépen, álltalában késő éjszakáig és szerintem nem kell rajta megütközni, ha nem emlékszem egy olyan cikk részleteire, melynek a tudományos valóságtartalma (már csak ránézésre is) százalékban kifejezve 1 számjegyű. Csak azért olvastam végig, hogy röhögjek egy jót, pláne a kommenteken! Az itteni hozzászólásommal pedig nem tettem fel furcsa kérdéseket, sőt axiómát sem állítottam fel, rémhírt sem terjesztettem. Viszont céloztam arra, hogy "Nos. Lehet, hogy Én vagyok ügyetlen" a visszakeresésben! . A hdd-m ről pedig valószínűleg a hóelei rendszerdiagnosztika tüntette el az átmeneti temp fájlokat. Végül hálásan köszönöm, hogy sikerült megtalálnod a kérdéses cikket!

Kedves dpeti! Rólad és neked csak annyit, a Te szavaidat használva, hogy aki "ekkora marhaságot" képes hozzászólásként beírni, ráadásul még a Mónika-show-ról is ilyen tájékozott (valószínűleg a kedvenc műsorod), nem csodálkoznék rajta, ha a moderátorok beírnák neked a feketepontot!
(#) Mest válasza valve hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
valve: "Mindent szót kiforgatnak az olvasottság kedvéért."
Teljesen egyetértek veled! A cikk valóságtartalma olyasmi lehet, mint az a régi hírpoén a 80-as évekből, melyszerint: Stockholmban Volvo-kat osztogatnak!
Aztán a másnapi újságban megjelenik a következő szöveg: A tegnapi hír igaz! De nem Stockholmban, hanem Moszkvában, nem Volvo-kat, hanem Volgákat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak. :yes:
(#) AMD válasza Topi hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
Küldene nekem valaki feliratot hozzá?
(#) Master_of_the_web válasza AMD hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
Helló!

Bővebben: Link
(#) uli válasza m.joco hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
ooooh embbeeer: király vagy: tudod mióta keresem ezt a zenét?? Nem tudod esetleg mi az eredeti címe????
Kösssz: Uli
(#) m.joco válasza uli hozzászólására (») Márc 3, 2008 /
 
Csak neked, csak ma: Coolio - Gangsters paradise
Videoklip
(#) AMD válasza Master_of_the_web hozzászólására (») Márc 4, 2008 /
 
Valaki nem fordítaná le magyarra? A szövegfordító nem valami jó.
Következő: »»   101 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem