Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   133 / 172
(#) Swindler válasza steelbird hozzászólására (») Feb 5, 2016 /
 
Köszönjük az észrevételt. Beszállítónk Fairchild típust igazolt vissza. Jelezzük felé a problémát.
(#) nedudgi hozzászólása Feb 9, 2016 /
 
25mohm (R025) ellenállást keresek 2512 méretben, 1% pontossággal. Tudtok segíteni?
(#) Frankye válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
miliOhm, vagy megaOhm? ( mΩ / MΩ)
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2016
(#) nedudgi válasza Frankye hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Tudom, hogy a MegaOhm és a milliohm között egy [Shift]gomb a különbség. Az egyértelműség érdekében írtam oda a jelölést is. Bár precízebb lett volna, ha betűvel is kiírom, hogy 25 milliohm ellenállást keresek.
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2016
(#) rolie válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 9, 2016 / 1
 
Legrosszabb esetben 50mOhm van nekik, kettőt egymás hátára forrasztasz.
(#) nedudgi válasza rolie hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
50mOhm nekem is van...
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2016
(#) Topi válasza siletto hozzászólására (») Feb 10, 2016 /
 
Kedves siletto!

A BD249C minőség problémát továbbítottam a kollégának, egyébként semmi akadálya nincs, hogy az tranzisztort visszaküld, minden lehetőség adott az elállásra, ha nem megfelelő Neked, célszerű lenne ezt tenned, ennek mikéntjében segíteni fog az ügyfélszolgálat. Akár GLS cserecsomagként is megoldható a visszaküldés, így a legkényelmesebb Neked is.
A felvetésetek a "hamis" BD249C-ről egész lánc folyamatot indított el az európai disztribútor partnernél is, a disztribútor teljes raktárkészlete ez a "Fairchild"-ként aposztrofált csoda.

HESTORE kartondoboz: Bizony praktikus, ez volt a cél. A dicséretet is továbbítottam.

Mindazonáltal, a hozzászólásodat töröltem, mivel ez a kérdéskör már az ügyfélszolgálat preferenciája, ebben a fórumon nem fog tudni segíteni senki.

Szumma: Teljesen jogos a felvetésed, valóban nincs minden rendben a BD249C-vel, folyamatban a lánc felderítése, ahogy azt múltkorában is jelezte a kolléga, a beszállítótól szüneteltetve is van ezen alkatrész beszerzése.
(#) Helios hozzászólása Feb 10, 2016 /
 
Sziasztok!

Már kérdeztem régebben is, de felteszem a kérdésem most is. A képen látható termék neve: toroid shield. Magyarul nem tudom milyen nevet lehetne neki adni. A kérdésem még mindig az, hogy nem tudnátok beszerezni? Illetve nem lehetne termék a Ti palettátokon is? Válaszotokat előre is köszönöm!
(#) Attila86 hozzászólása Feb 11, 2016 /
 
Sziasztok!
Be tudtok szerezni IRS25411, vagy IRS2541, esetleg IRS25401 vagy IRS2540 típusú kapcsolóüzemű vezérlőt SOIC tokban? Szerintem többeket érdekelne, elég jó kis IC...
(#) proli007 válasza Helios hozzászólására (») Feb 11, 2016 /
 
Talán árnyékolóbúra lenne a megfelelő magyar neve..
(#) Swindler válasza Helios hozzászólására (») Feb 12, 2016 /
 
Üdv! Köszönjük az érdeklődést. Utána járunk a termék beszerezhetőségének és hamarosan jelentkezünk a válasszal.
(#) Swindler válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 12, 2016 /
 
Üdv! Köszönjük az érdeklődést. jelenleg ezt a típust tudjuk rendelni: Link . Átlagos beérkezése 2-3 nap.
(#) szucsistvan123 hozzászólása Feb 12, 2016 /
 
Üdv!
Ezek a forgókapcsolók egy tekeréssel 30 fokot fordulnak?
(#) Bakman válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Feb 12, 2016 / 1
 
Igen, két pozíció között 30° van.
(#) szucsistvan123 válasza Bakman hozzászólására (») Feb 12, 2016 /
 
Köszi a választ!
(#) Attila86 válasza Swindler hozzászólására (») Feb 12, 2016 /
 
Köszönöm szépen, nagyon szuper! Ez most óriási segítség, már két napja beszerzési forrás után kutakodtunk... Királyok vagytok!
(#) Helios válasza Swindler hozzászólására (») Feb 17, 2016 /
 
Előre is köszönöm!
(#) siletto hozzászólása Feb 19, 2016 /
 
Üdv! Megint én írok
A tranzisztorok ügye elrendeződött, felhívtak telefonon, hogy nem kérik vissza, nyugodtan tartsam meg, és visszakaptam az árát is.
Egy darabot kipróbáltam, nem tudok sok mindent mondani, de elsőre nem füstölt el. Nyilván nem építem be őket.

Más:
Rendeltem már HEStore-ból érvéghüvelyeket, és nemrég eBayról is.
A HEStore-ból a legolcsóbb 0.75mm2 kék színűből, és eBayról 22AWG(0.5mm2)-nek mondottat. A probléma, hogy mind a kettő pontosan ugyanakkora. A hiba nem hiszem hogy a kínaiakban van, mert minden egyes helyen akkorára mondják ezt a méretet.
Egyébként szerintem a 0.75mm2-es hüvely nagyon nagy a 0.75-ös vezetékre.

Ezek alapján akkor melyik lehet mégiscsak helyes méretű, vagy mit tudok rosszul?

Kisebbet még nem rendeltem, de gondolom a HEStore-on belül azért a kisebbnek mondott csak kisebb is.

Egyébként miért ilyen drágák főleg a kisebb méretűek?
Mindig a legolcsóbbakat veszem, szín mindegy,
a 2-3-5Ft szerintem okés, de a 0.34-es 11Ft-ja szerintem már nagyon sok, és nincs is olcsóbban ez a méret
(#) Helios hozzászólása Feb 21, 2016 /
 
Sziasztok!

Ügyfélszolgálat új címen! 1163 Budapest, Cziráki u. 26-32. EMG Ipari Park (Főépület, földszint, főbejárat mellett balra) - Elérhetőségek

Ez a fórum a HEStore.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre. Ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel az ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Új alkatrész beszerzés: beszerzes@hestore.hu

moderálva
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2016
(#) Helios hozzászólása Feb 21, 2016 /
 
Sziasztok!

Ennek a relének az adatlapjára lenne szükségem a lábkiosztások miatt. Előre is köszönöm ha feltöltitek.
(#) reloop válasza Helios hozzászólására (») Feb 21, 2016 /
 
Szia! Ott a gyártói oldal: Bővebben: Link
(#) szucsistvan123 hozzászólása Feb 21, 2016 /
 
Sziasztok!
20K oldalról állítható helitrimmert be tudtok szerezni?
Előre is köszi!
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2016
(#) Topi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Feb 21, 2016 / 1
 
Szia!

A teljes sorozat szerepel a HESTORE kínálatában, 43P sorozat, elvileg ilyet keresel.
Bővebben: Link
(#) szucsistvan123 válasza Topi hozzászólására (») Feb 21, 2016 /
 
Ez az! Én sehol nem találtam!
Köszi a választ!
(#) Flashrider hozzászólása Feb 23, 2016 /
 
Üdv Hestore!

Ezt az ict keresem: BA10339

Tudtok ilyet vagy valami helyettesítő léteziK? Köszönöm a választ!
(#) Buvarruha válasza Flashrider hozzászólására (») Feb 23, 2016 / 3
 
Hogyne tudnának, már be is szerezték LM339
(#) mark.budai hozzászólása Feb 24, 2016 /
 
Sziasztok!
Ennek a ferrit gyűrűnek ismert az Al értéke? A mérete pontosan megfelelő lenne nekem, de az Al értéke is nagyon fontos lenne.
Köszönöm!
(#) Bakman hozzászólása Feb 25, 2016 /
 
Sziasztok!

A leírás szerint papa, a kép szerint mama: C091-T3301-001.
(#) Toth Attila hozzászólása Feb 25, 2016 /
 
Sziasztok!
A következő alkatrésszel kapcsolatban szeretnék kérdezni: Bővebben: Link
Számomra egy fémházas (drót lábú) diódahídra lenne szükségem, a KBPC 3506W típus elvileg megfelel, de a webáruházban a termékfotón műanyag házasnak tüntetik fel. Megerősítést szeretnék kérni a tokozást illetőleg, hogy fém vagy műanyag a KBPC 3506w típusú diódahíd.
(#) rascal válasza Toth Attila hozzászólására (») Feb 25, 2016 /
 
Az adatlapja szerint gyártják mind a kétféle típusban:
Idézet:
„Metal case/ Metallgehäuse: Index “M“
Plastic case with alu bottom / Plastikgehäuse mit Alu-Boden: Index “P“”

Hogy melyik van épp a boltban, az jó kérdés.
Következő: »»   133 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem