Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   580 / 680
(#) yohnsee hozzászólása Ápr 14, 2023 /
 
Sziasztok,
lenne 2 TFT monitorom, amit el szeretnék tüntetni, az egyik jól működik, de nincs talpa, a másiknak van talpa, de vízszintesen csíkos. Műhelymonitornak az utóbbi is tökéletes lehet.
Talpnélküli: Samsung Syncmaster 213T, csíkos: LG20M35A-B. Előbbi belső tápos, 230V-al működik, utóbbi külső 19V tápot igényel, de tápegységet nem tudok hozzá adni.
Hétvégente átvehető személyesen Békéscsabán, esetleg most vasárnap az M44-M5-M0-M7-Balatonalmádi-Csopak vonalon. Preferálnám, ha olyan érdeklődő vinné el, akinek kell mind a két monitor.
A hozzászólás módosítva: Ápr 14, 2023
(#) Zoleen válasza yohnsee hozzászólására (») Ápr 15, 2023 /
 
Szia köszönettel elfogadnám, viszont csak jövő hét folyamán tudnám elhozni.
(#) yohnsee válasza Zoleen hozzászólására (») Ápr 15, 2023 / 1
 
Szia,
2:50 perckor írt privátot NGY fórumtárs, így ne haragudj, neki adnám oda. Ezt csak azért írom ide, hogy ne legyen félreértés.
(#) yohnsee válasza synergy hozzászólására (») Ápr 15, 2023 / 2
 
Nem akartam ilyen nagy problémát csinálni ebből. Most kiderült az is, hogy a szabályzatot nem olvastam el. Vállalom a felelősséget, és elnézést kérek az érintett felektől.
NGY itt is és privátban is lemondott a termékekről, így ha Zoleen fórumozót még érdekli, akkor az övé.
(#) Moderátor hozzászólása Ápr 15, 2023
 
A moderálási kérelemben kért hozzászólások törlésre kerültek, örülünk neki, hogy megbeszéltétek a félreértést. Köszönjük mindenki együttműködését!
(#) Zoleen hozzászólása Ápr 15, 2023 /
 
Részemről semmi gond vigye aki először jelentkezett!
(#) zolika60 hozzászólása Ápr 15, 2023 /
 
Felajánlok egy Toshiba 2104SX típusú képcsöves TV-t. Bár tartok tőle nem nagyon kapkod itt érte senki. Még működik, de a függőleges eltérítésben valami kondi kiszáradhatott, mert a kép alja felhúzódott 4-5cm-t a tetején pedig visszafutás csíkok láthatók. Ha a napokban nem jelentkezik rá senki, megya hulladék udvarba.
A hozzászólás módosítva: Ápr 15, 2023
(#) klimas 56 hozzászólása Ápr 15, 2023 /
 
Sziasztok ! van csomó minden amitől megválnék és esetleg más még tudja használni , hasznosítani. Minden nagyon régi, a jóleszmégvalamire sarok felszámolása zajlik nálam . Van banánhüvely (békebeli) vasalócsatlakozó (kapcsolós is) elektronikai alkatrészek (tranzisztorok orosz tirisztorok diódák kondenzátorok , dobozkák, stb) Igyekeztem átláthatóan fényképezni. Átvenni Sashalmon, a sashalmi HÉV megálló környékén lehetne , postát kerülném . Felrakom az apróba is ott több kép lehet.
Abszlút korrumpálható vagyok , esetleg 3 db sportszelet /vagy hasonló 1-2 falat csoki / a három unokámnak......
A hozzászólás módosítva: Ápr 15, 2023
(#) Balaa16 hozzászólása Ápr 15, 2023 /
 
Üdv! TN140 nátrium-peroxid és TN150 gyorsmarató érdekelne valakit?Majdnem félig van mindkét flakon. Egy ideje felhagytam már a NYÁK készítéssel, ezért megválnék tőlük. Átvétel Budapesten vagy Békésszentandráson.
A hozzászólás módosítva: Ápr 15, 2023
(#) vteo válasza Balaa16 hozzászólására (») Ápr 15, 2023 /
 
Köszönettel elfogadnám.
(#) Balaa16 válasza vteo hozzászólására (») Ápr 15, 2023 /
 
Rendben, tied.
(#) nyamnyam hozzászólása Ápr 16, 2023 /
 
Sziasztok

Van egy kupac cucc válogatás nélkül egyben ingyen vihető !
(#) Gery78 válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Szia Nekem csak a műszer kellene a kupacból, a többi szabad préda.
A hozzászólás módosítva: Ápr 16, 2023
(#) Gafly válasza Gery78 hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Granpa elhozza, nyugi...
(#) madzagos válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Azt a csavarbehajtót kérhetném. Granpa elhozná azt is.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 16, 2023 / 2
 
Az enyémet nem csípi a csalán (többek szerint ), de lehet róla szó.
A hozzászólás módosítva: Ápr 16, 2023
(#) granpa válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 / 1
 
Ha már így rám lőcsölték, elhozom, de csak 2 hét múlva.
(#) sucuka válasza granpa hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Granpa minden is elhoz mindenhonnan is ahogy látom.
(#) antiktelefon válasza sucuka hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
A szenet és szénport még mindig nem vitték el. De más is elvihetné, nehogy már fizessek azért, hogy tüzelőanyagot kidobjak...
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Hozzám képest messze laksz szóval aki közelebb van az előnyben van.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Granpánál van a HP nyomtatódhoz a trafó, diódák és a (nem púpos) kondenzátorok becsomagolva.
Amikor ott állsz Székesfehérváron a peronon áldást várva, fejedhez vág még két tojásszenet is.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Én györökre mennék lomtalanítani de "soha" nincs ott.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Ő gyakorlatilag mindig ott van.
Gyakrabban láttam ott, mint téged.
(#) nyamnyam válasza granpa hozzászólására (») Ápr 16, 2023 / 2
 
Oké rendben de akkor viszel mindent , addig meg kerülgetem valahogy !!
(#) Gafly válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Szerintem pakoljál még mellé, ingyen van.
(#) nyamnyam válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Két hét alatt gyűlik is össze még jó néhány cucc az biztos !
(#) granpa válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Nana, lehet, hogy nem autóval megyek!
(#) nyamnyam válasza granpa hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Hát hátizsákba nem fér az tuti !
(#) nyamnyam hozzászólása Ápr 16, 2023 /
 
Van egy kávéfőzöm is , olyan mint a mesében hol jó hol nem !
Ingyen odaadom !
(#) Gafly válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 16, 2023 /
 
Gery78 is megy két csöves szatyorral.
Következő: »»   580 / 680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem