Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   424 / 436
(#) mnyugger válasza pipi hozzászólására (») Aug 15, 2023 /
 
Ah! Ez nálam nem volt teljesítmény tényező. Nem hűl annyira?
(#) pipi válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 15, 2023 / 1
 
Vicceltem papíron nyilván ugyanazt tudja mindkettő. Hogy melyik a tartósabb, ki tudja... De én xx Wattra nem tennék xx teljesítményű trafót sehová, inkább túlméretezem min 20%-al. És vannak olyan melegedős készülékeim, amit biza megfúrkáltam, hogy jobban szellőzzön.
(#) uniman válasza pipi hozzászólására (») Aug 16, 2023 / 1
 
"Szőrszálhasogatásképpen"...: Ez a 6,4V-os izzó 6,0V-ról megtáplálva bizonyára 30W-nál némileg kisebb teljesítménnyel fog világítani.. (megmérhető majd az áramfelvétele).
A hozzászólás módosítva: Aug 16, 2023
(#) pipi válasza uniman hozzászólására (») Aug 16, 2023 / 1
 
Láttálmár olyan trafót amiből pont a névleges fesz csorgott ki? Inkabb picit több, (terheletlenul meg még több)
(#) szitko hozzászólása Aug 22, 2023 /
 
Sziasztok.

Honnan tudnék beszerezni egy Toshiba RN1202-es és egy RN1204-es tranyót? Ebay-en találtam, de az tól sokára jönne meg.
Vagy mivel lehetne helyettesíteni őket?
(#) Remci hozzászólása Aug 23, 2023 /
 
Sziasztok!
Van egy vésőgép nálam, aminek a tekercséről megy egy vezeték a szénkefe tartóra és valami féle rugós rögzítéssel van rá aplikálva. Nos az egyik elszakadt. A mellékelt képen látszik,hogy mire gondolok. A kérdésem annyi lenne, hogy mi ennek a pontos neve és lehet-e ilyet valahol kapni?
(#) tufatofu hozzászólása Aug 23, 2023 /
 
Üdv! 100uA-es 70DA tipusú alapműszer beszerzési helyet esetleg tud valaki, valami elektro turiban?
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Elvileg szombaton lesz találkozó és börze Csongrádon.
Ott lenne érdemes körülnézni, akár "megbízottak" segítségével.

Lehet a fiatalok már nem tudják, a szám a keret két külső széltétől mért (bruttó) távolság, miliméterben...
(#) pipi válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Én nem látom mi szakadt el... Csak a rugó látszik. Ha az a szokásos rézsodrat a szénkeféről, akkor megforraszthatod...
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Köszi a tippet! Sajnos börzére most nem tudok menni. Szinte minden műszert 70D és 120D-vel szereltek jó pár évig, hátha kerül valahonnan
(#) Remci válasza pipi hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Igen, az a rugó veszi körbe a szénkefe tartót. Az szakadt el. Bár nem tudom hogy megbirom-e úgy forrasztani, hogy vissza erőltessem a helyére.
(#) vision61 válasza pipi hozzászólására (») Aug 23, 2023 / 1
 
Pedig jól látható. Forrasztással szerintem nem javítható, gyárilag ponthegesztéssel rögzítik. Ennél a kivitelnél nem a szénkefében van a sodrat, hanem a szénkefetartóra van "rápattintva" körben egy rugó, így van bekötve az áramkörbe. Elég fura megoldás, de más kéziszerszámnál is találkoztam már ezzel.
Nem hinném, hogy ilyet külön alkatrészként lehetne kapni.
A hozzászólás módosítva: Aug 23, 2023
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Mi a vésőgép pontos típusa?

Forrasztás felejtős, törik, olvad.
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Direkt kimentem a lomosba, 120DA van.
Szerintem aki megy a találkozóra, és összefut egy példánnyal...
Vagy HA4023.
Vagy ha nem pont "retro" kel.
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Mennyiért megy a piacon egy 100uA-es 120-as? Ceruza skálás.
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Az nekem is van, és kínai is van. Ez egy ősi hanggenerátorba kéne, ami működik mással is, de a gyári állapot miatt ez volna jó.
(#) tufatofu válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Én a Vaterán, Jófogáson, és innen is vettem már többször 120DA-t, had legyen, de az Árwilltől is. 1500ft körül mozgott az ára. Árwill-nél 2000ft volt áfásan, számlásan, garanciásan, de ott most nincs. Persze van aki 10 éve hirdeti 3-5-10 ezerért, mert igazán nem akarja eladni.
A hozzászólás módosítva: Aug 23, 2023
(#) mnyugger válasza tufatofu hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Köszi. Annyiért elfér a fiókban. Már ott van 40 éve. Van két ceruzaskálás, meg egy középállású.
(#) tufatofu válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 23, 2023 /
 
Igazad van. Én is dugdosom itt a 120DA-kat, meg a több tonna alkatrészt, hogy majd jó lesz valamire, aztán egyszer csak nem leszek és kivitetik a szeméttelepreEgyébként nekem 70DA kellene, mert a 347db dugdosott alapműszerből, egy sem az. Az árakat itt is behatárolhatod Link Link2 Link3 Link4 Nagy kapkodás nincs, még ennyiért sem
(#) tufatofu válasza tufatofu hozzászólására (») Aug 24, 2023 /
 
Megoldódott a műszerhiány. A MÉH telepen volt kidobva valami ősi aggregátor vezérlőszekrénye és abból sikerült kibányászni 3db-ot. Köszönöm az ötleteket Mindenkinek!
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Aug 26, 2023 /
 
Szia!
Bocsi,kicsit elkanyarodtam a témától. Nos, a csatolt képen látszik a tipus,meg találtam egy halvány robbantott ábrát,ott az 59-es számmal jelölik a keresett alkatrészt. De ezen kívül semmi mást nem sikerült össze hoznom.
(#) uyuarasy hozzászólása Aug 30, 2023 /
 
Sziasztok,

Ehhez a (160783-7) derékszögű saruhoz keresek lehetőleg hőálló szigetelést, a CS-DM1880 látszólag jó lenne, csak sehol sem találok hasonlót sem.

A kávégép fűtőelemei ezeken keresztül kapják az áramot, egyébként zárt házban vannak a csatlakozók, lehet elegendő lenne valamilyen hőálló szigetelőszalagot használnom?

Üdv!

bojler.png
    
(#) dB_Thunder válasza uyuarasy hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Varnish cső...
(#) Villanymozdony hozzászólása Aug 30, 2023 /
 
Sziasztok!

Valaki rendelt már erről az oldalról?
Jól láthatóan automatikus fordítás a magyar szöveg, mivel rettenetes ezért angolra állítottam.
Mennyire megbízható? Nem vernek át?
Az árak jók, még akkor is, ha utólag vámolni kell. Aliexpressen is találkozni lehet ilyen címkés termékekkel, elvileg Shanghai-i a cég.
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2023
(#) uniman válasza Villanymozdony hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Német weboldaluk is van...és Paypal fizetés: https://www.vevor.de/ 1 hetes szállítás ide...
(#) szs hozzászólása Szept 2, 2023 /
 
Keresnék a képen lévő akkus/napelemes rádióhoz 4V/kb1ah körüli ólomakkut.
A méretek is lényegesek:
-63,5 hosszú
-32,7 széles
-22,8 mély
Elsősorban llyan helyet keresnék, ahová bemegyek, köszönök, kérek, kapok.
Találtam ugyan neten, de ott még a méreteket sem találom (pedig alapból drága sem lenne)

kisakku

Működik ugyan a kis rádió (madzagról), dehát ebben az lenne a recece, hogy kinn a tajgán is meg tudjam hallgatni a déli híreket. De hiába a napelem, így, döglött akkuval csak villan egyet, és pont.
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2023
(#) antikzsolt válasza szs hozzászólására (») Szept 2, 2023 /
 
Szét kell bontani 18650 aksit bele. Kisebb súly nagyobb teljesítmény is talán.
(#) antikzsolt válasza szs hozzászólására (») Szept 2, 2023 /
 
Bővebben: Link
Aksi típusa:

ep 4.07 battery
20x32x65 [mm]
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2023
(#) mikrodigit válasza szs hozzászólására (») Szept 2, 2023 /
 
Bővebben: Link
Talán majd lesz.
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2023
(#) Zaji hozzászólása Szept 3, 2023 /
 
Sziasztok,

230V - 2x36V vagy 2x46V trafót keresek. Hol tudom a legjobb áron beszerezni?
Következő: »»   424 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem