Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   212 / 217
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 2, 2024 /
 
Pucuka nem kérdőjeles, le van egyeztetve a MÁV-val és a szállítóval.
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 2, 2024 /
 
Is-is. Az étlap, a résztvevők listája már ismertetett, egyéb kombinálni való nincs.
(#) Udvari Zsombor válasza granpa hozzászólására (») Máj 2, 2024 /
 
Gondolom, hogy akkor továbbra is délután 3 körül lenne a keszthelyi rádiómúzeum, ugye?
Ez esetben: részvételi díj 500Ft + múzeum belépő 1000Ft, fejenként.
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Idézet:
„Nekem úgy tűnt, mintha te lennél a "másik szervező", a résztvevők listáját is mindig tőled láttam.”

Nem.
Granpa a szervező, az Ő bakancslistáján van ez a tétel.
Az én csekély szerepem csak annyi, hogy az "úttörő ahol tud segít".
Például megírtam (kérésre) a cikket, meghívót. Elviszem nagy hohót és jani1987-et (+1 fő ) a helyszínre. Hasonlók.
Ajándékok összekészítve, becsomagolva.
Idézet:
„Gondolom, hogy akkor továbbra is délután 3 körül lenne a keszthelyi rádiómúzeum, ugye?
Ez esetben: részvételi díj 500Ft + múzeum belépő 1000Ft, fejenként.”

Szs szervezi a múzeumlátogatást, emlékeim szerint 1000 Ft a belépő (és örülés hogy kinyitják nekünk, bár nem leszünk sokan).
3 körül szerintem eléggé "necces", ismerve granpa főzési szokásait.
Az 500 Ft granpa kezébe perkálandó le, érkezéskor (lehetőleg apróban, mert nem biztos hogy vissza tud adni).
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Ne aggódj a főzési szokásaim miatt, délben kaja. Egyszer volt Budán kutyavásár (de az látom, mély nyomot hagyott).
(#) Udvari Zsombor válasza granpa hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
A kírásban 13:00-ra van írva az ebéd.
(#) proli007 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 / 1
 
Nem tudod, hogy a szegények 12 előtt, a gazdagok 12 után esznek?
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Ez gondold végig: hánykor van mennyi valójában.
(#) Udvari Zsombor válasza granpa hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
A cikkben 13:00 szerepel az ebédhez.
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Ebben neked már megint igazad van, szeretnék látni erről a projektről egy Gantt diagram-ot, hogy ki mikor mit fog csinálni, mit hoz, kit visz, hasonlók.
(#) Udvari Zsombor válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Az biztos, hogy én fogok hozni ingyen elvihető cuccokat, melyek egy része már meg van beszélve, valamint legalább két olyan dolog is lesz nálam, melyeket ott a találkozón szándékozok megmutogatni. Persze ha más is hoz ingyen elvihető cuccokat, akkor azokat is körbekíváncsiskodom.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Honnan tudnám, hogy ki, mit, mikor fog csinálni, érkezni stb.? Én, a magam részéről (ami a többiek számára érdektelen) bevásárolok időben. (kaja, pia) Nekiállok főzni időben, gondoskodom ülő, -állóhelyről, eszcájgról stb. A később érkezők ebből csak a kpmm-t látják és örülés.
(#) mohinger válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Szerintem vedd egy kicsit lazábbra, nem kell feltétlenül mindenbe belekötni. Majd lesz, ahogy lesz. Biztosan jó lesz!
(#) Udvari Zsombor válasza mohinger hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Rendicsek, csupán egyelőre azt lehet biztosra venni, ami már ki van írva és természetesen én is azt szeretném, hogy a legoptimálisabban mindenre is legyen bőven elég idő.
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 / 2
 
Ki korán kel, segíthet krumplit pucolni.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
A kpmm acronym feloldása lehet többeknek nehézséget okoz.
Régen, nagyjából megvolt, hogy melyik napokon mit ettek, volt húsos nap, tésztás nap, stb...
Meg párosítások is, hogy gyenge leves, erős második, és így tovább.
Granpa gulyása "erős" ételnek számít , ahhoz valami gyengébb második dukál, például bukta, rétes, stb...
Esetünkben cvekedliről van szó, ebből is kétfélét kínál a szakács ezek szerint:
KáPosztás, Meg Mákos.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Majd rendeltek pizzát, a gulyás után vacsorára. :jump
(#) Gafly válasza sany hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Nem fordítva gondoltad?
Rendelünk pizzát, vacsorára csak elkészül a gulyás.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Addig csúfolod a granpát, hogy nem kapsz enni
(#) szs válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Igen, délután 3 körülre beszéltük. Mivel te helyi vagy, egy feladatot rádbízhatnék? Nem tudom, hogy ott a közelben hol lehet parkolni. Megnéznéd nekünk előre? Nem baj, ha picit gyalogolni kell, maximum aki nem bír, azt kitesszük a bejáratnál, utána parkoló.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Nem.
Vagy egy kis szalonna sütés estére a tábor tűznél.
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Máj 3, 2024 / 1
 
Nem csúfolom, motiválom.
Amúgy szerintem sem nagyon sokan nem leszünk, meg időnk sem lesz ám nagyon bőven.
Ha háromra oda akarunk érni a múzeumhoz, akkor arra kell legalább fél órát számolni.
Pucukát is el kell hozni a vonattól (utánfutó, stb.), meg vissza is. Ha összejön (meg akadálymentes a múzeum), akkor lehet hogy még a múzeum is lehetséges neki. De nem tudjuk mikor és hová érkezik, mikor kell odaérnie a vonathoz, stb...
Még azt sem tudjuk, hogy ki akar múzeumba menni, hogy jutnak el oda? A Te autód kapacitása szerintem eléggé korláztott (Te, nejed, én, meg talán még ketten), Nyamnyam odafelé még talán el tud vinni talán két embert, de vissza hogy jutnak?
Hidd el, nem csak a krumpli puhulásával kell számolni...
(#) Udvari Zsombor válasza szs hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
A rádiómúzeum "mellett" rögtön van parkolási lehetőség itt, a parkolás parkolójegy váltásához kötött.

@Gafly A múzeum nem akadálymentes, mivel az emeleti részére lépcső vezet fel.
(#) sany válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Lehet hétvégén nem kell fizetni a parkolásért?
(#) szs válasza sany hozzászólására (») Máj 3, 2024 / 1
 
Lehetne, de (utánanéztem) Keszthelyen csak vasárnap ingyenes a (fizető)parkolás. Az ingyenesek pedig lehet, hogy messze vannak. De ha Zsombor kifigyeli személyesen, akkor az is kiderül.
Némi parkolási pénzt kibírunk valahogy,no
(#) szs válasza szs hozzászólására (») Máj 3, 2024 / 1
 
ui:
Izé... Szóval nem. Csak szezonon kívül ingyenes a vasárnap. És már szezon van, május 1 elmúlt.
Idézet:

Keszthely Város Önkormányzata Képviselő-testületének 15/2015. (IV. 30.) önkormányzati rendelete a parkolás szabályozásáról és a várakozás igénybevételének rendjéről
Hatályos: 2023. 04. 01

8. § (1)5 A fizető parkolóhelyek üzemeltetési ideje minden övezetben és parkolóban

a) május 1. - szeptember 30. minden nap: 8.00 - 18.00

b) október 1. - április 30. hétfő - szombat: 8.00 - 16.00, vasárnap: szünetel”


Parkolás Keszthely
A hozzászólás módosítva: Máj 3, 2024
(#) sany válasza szs hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Nem is az ár, csak itt a keleti részeken ingyenes hétvégén a legtöbb városban.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Pucuka szállítása rendezve van. Az érkezés, távozás időpontja még nem pontosított, de az a szállítót és engem érint csak. Valaki kavargat helyettem, míg elmegyünk Pucukáért.
Valószínű, hogy az autók kapacitása mind igénybe lesz véve a múzeumlátogatáshoz.
Egyáltalán, mikortól nyit ki a kedvünkért és meddig.
(#) nagy hoho hozzászólása Máj 3, 2024 /
 
Tudna hozni valaki ilyen csatlakozó Granpának biztos van a pincében?
(#) szs válasza granpa hozzászólására (») Máj 3, 2024 /
 
Mint ígérte nekem Nádler úr: szívesen kinyit nekünk szombaton délután 2-3 óra körül (ahogyan megbeszéljük egymás közt, de úgy látom: 3 lesz). Előőte való nap még azért fel kell hívnom pontosítani.
Következő: »»   212 / 217
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem