Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   673 / 681
(#) oregtamas0202 válasza fakezű hozzászólására (») Aug 13, 2024 /
 
Üdv ! Szerintem mindegyik van .
(#) Tomi94 hozzászólása Aug 14, 2024 /
 
Sziasztok!

Gyulán ürítünk ki egy régi házat, ahonnan előkerült két képcsöves TV készülék, egy Goldstar "asztali" és egy szovjet hordozható gép.

A Goldstar a képeken látható, megkímélt külső állapotú, szerintem "egytulajos" volt végig, de valószínűleg hibás. Bekapcsolásra pattanó hang, a csatornakijelzést lehet léptetni kezelőgombbal és távirányítóról is, de a képernyőn nincs "hangyafoci", se a hangszóróból zúgás. Távirányítója is megvan és működik is, de az elemtartója hiányzik (bár ez még 9V-os hasáb elemes, nem hullik ki belőle azonnal az elem ennek hiányában sem). Ez egyébként vagy 20 éven át üzemelt fő TV-ként, nem rémlik, hogy akár a vége felé gyengült volna rajta a kép, mikor vendégségben jártunk itt, az analóg lekapcsolással került ki a használatból szerintem.

A szovjet miniTV egy VL-100 típusú készülék, képeken látható külső állapotban: fő hiányossága a csatornaválasztó, de ezen kívül mindene megvan szerintem (antenna ép!), habár a feliratok kopottak, és erősen poros a káva. Konnektorba bedugva bekapcsolható, a hangszóróból a zúgás szabályozható hangerejű, de a képernyőn semmi ("hangyafoci" sem) jelenik meg.

És van még egy, a nagy TV-vel kb. egyidős GoldStar VHS magnó is, ami kijelző szinten mutat életjeleket, meg induláskor valami mechanikus zaj is van, de a kazettát nem indította el, és nehezen is adta vissza. Távja ennek is van, de az elemtartó fedelet nem bírtam levenni, esélyes, hogy van alatta megrohadt elem.

Gyulán találhatók, ahonnan a hét végéig személyesen elvihető, vagy a kis TV esetén be lehet érte jelentkezni budapesti átvételre, bizonytalan határidővel (elvileg még a nyár végéig megy egy autós kör dobozokkal, oda beférne). Súlyára-törékenységére tekintettel máshol átadni, postázni nem tudjuk sajnos.
(#) bala7s válasza Tomi94 hozzászólására (») Aug 14, 2024 /
 
Szia! Ezek mind érdekelnének
(#) Tomi94 válasza bala7s hozzászólására (») Aug 14, 2024 /
 
Szia!

A gyulai átvételt meg tudod valahogy oldani, akár ismerősön át? Látom az adatlapodat, hogy mindketten Zuglóban vagyunk, de a készülékek nem nálam vannak, a mini TV-t leszámítva nem is lesznek, mert nincs autó a családnak ebben a felében.
(#) granpa válasza fakezű hozzászólására (») Aug 14, 2024 /
 
Sajnos nincs. "Öregtamás0202"-re kell hagyatkoznod.
(#) bala7s válasza Tomi94 hozzászólására (») Aug 14, 2024 /
 
Szia! Igen, írok privátban.
(#) fakezű válasza granpa hozzászólására (») Aug 15, 2024 /
 
Köszönöm, hogy megnézted.
(#) Rosszmáj hozzászólása Aug 16, 2024 /
 
3 (+ 1) db vezeték nélküli telefon:
- bal hátul: Panasonic KX-TGK210,
- bal elől: Pana KX-TG1611,
- jobb: Pana KX-TG1711 + 1 donor, némely gombja nem működik.

Mindhárom működik, hálózati táp, 1,5 m telefonkábel van. Akku nincs bennük, 2 db AAA ceruzaakku kell hozzájuk.

4 + 1 rádió:
- bal hátul: Hauser TR-9202, csatornaváltó 40-WD-et kér, 4 Baby elem / hálózat,
- jobb hátul: Grundig Music 60, hangszínszabályzós, 4 Baby elem / hálózat,
- jobb elől: Hauser TR-9203, 3 Góliát elem / hálózat.
A háromhoz van összesen 1 db hálóztati kábel (borotva).
- bal elől: Universum UR1453 órás rádió, hálózati (fix kábel), órához 1 db 9 voltos elem kell "szünetmentes tápnak". Az óra beállításában nem tudok segíteni.
+1 : Hauser TR 905 zsebrádió, 2xAA elem (van benne, szól vele)
Mind szól.

Ingyen elvihető!
- ingyen: se csoki, se sör;
- elvihető: nem postázok.
(#) user1914 válasza Rosszmáj hozzászólására (») Aug 16, 2024 /
 
Szevasz!
A 3 telefonra jelentkeznék.
Üdv. M.
(#) Rosszmáj válasza user1914 hozzászólására (») Aug 16, 2024 /
 
Ok...
(#) Zsolt 73 hozzászólása Aug 17, 2024 / 1
 
Sziasztok !

Az alábbi erősítő ingyen elvihető Budapest XVI.-kerületéből. Működik, a súlya ( 9,6 kg ) miatt nem postázom.

Telefonszám törölve.
A hozzászólás módosítva: Aug 17, 2024
Moderátor által szerkesztve
(#) NGY válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Köszönettel elvinném.
(#) fakezű válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Szia,
Köszönettel elfogadnám. Írok üzenetet.
(#) sany válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Telefonszámot nem írunk ki.
(#) Zsolt 73 válasza sany hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Miért ?
(#) Kari55 válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Idézet:
„A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!”
(#) 444Tibi válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Aug 17, 2024 / 3
 
Mert ez nem zárt csoport ill. topik, reg. nélkül is bárki a világon megnézheti, olvashatja a témákat.
És egyszer elcsodálkozol hogy fel vagy íratva 150 webes szutyokra és bombáznak sms, hívások hogy vegyél vásárolj. adj vért, menj kenyába kutat fúrni, adományozz az olasz maffiának mert szegényeknek rosszul megy a szekér stb.
Én egyszer adtam meg 6 éve a tel.számomat egy állítólagos egészségi felmérésen az utcán. 2 évembe telt míg levakartam magamról a spamot meg a telefonos hívásokat.
(#) Stefy válasza Rosszmáj hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Szia ! A rádiókra jelentkezem ,ha még aktuális ! Írok privit! szép estét!stefy
(#) vyky hozzászólása Aug 17, 2024 /
 
Sziasztok. Oly' sok mindent kaptam már itt, most viszonoznám,egy padlás szökevénnyel.Majd idővel lesz több is ,ahogy haladok. Ez egy LG házi mozi,Fellelt állapotban,karclások ,ütődések a rakodás nyomai megvannak,mind Helyileg Érden található nem szeretném postázni,jó lenne ha valaki ebben a 4 napban újgazdája lenne. UI.: Postázni nem szeretném,szóval házhoz kell jönni érte.

yP_rhJGP.jpg
    
(#) FAZ1 válasza vyky hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Szép cuccnak látszik ...
(#) vyky válasza FAZ1 hozzászólására (») Aug 17, 2024 /
 
Sajnos a sub ban már lett cserélve hangszóró,ez látszik is
(#) Rosszmáj válasza Rosszmáj hozzászólására (») Aug 18, 2024 /
 
Ha még van jelentkező, a 3 Hauser rádió még megvan. (Tudom, nem egy nagy durranás, de evvan )
(#) Udvari Zsombor válasza Rosszmáj hozzászólására (») Aug 18, 2024 /
 
Nekünk pont ilyen van, mint a képen a bal felső Hauser. Ez egy végletekig olcsósított mono AM/FM rádió, még ki/be kapcsolni is a hangerő tekerővel kell ‒ látszik, hogy sok a kihagyott alkatrész a panelen.
(#) vision61 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 18, 2024 /
 
Idézet:
„...még ki/be kapcsolni is a hangerő tekerővel kell...”
Ez nem mostani "találmány", régebben is szinte mindegyik ilyen volt.
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2024
(#) FAZ1 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 19, 2024 1 /
 
A sok kihagyott nyomtatott áramköri lap-rész általában arra utal, hogy a szerkezet többféle (olcsóbb/drágább) kivitelben készülhetett.
Nekünk pl. sokáig Videoton TS3301-es tévénk volt, és rajta volt az alaplapján az AV videó-csatlakozó ki- és bemeneti áramköre, de nekem (aki persze voltam olyan bolond, hogy még be is ültettem a gyárilag kihagyott cuccokat) - sohasem működött.
Így aztán szépen beleadoptáltam az akkori Orion szinestévék hasonlatos AV ki-és bemeneti áramkörét, amivel viszont csodálatosan ment!
Csak hát persze a NYÁK-ot meg kellett hozzá tervezni, majd a megfelelő alaplapi pontokon rákötni. Hiszen a hátlapon gyárilag még a DIN-es AV dugó helye is kivételesen megvolt!
A gyárilag Killer gombot (fekete fehér/ szines átkapcsoló) pedig szépen átkötöttem AFC üzemmódra! Igaz, ahhoz viszont a KF-modulban ki kellett cserélni az IC-t egy valamivel modernebbre.
A szinkronmodul TDA950-esét pedig TDA9500-asra.
A hozzászólás módosítva: Aug 19, 2024
(#) micimacko hozzászólása Aug 19, 2024 /
 
Ingyen elvihetőek az alábbi képeken lévő cuccok.
Nem postázom, nem viszem sehova, tehát érte kell jönni Budapest 17. ker. Rákoskertre.
Ha szeretnél valamit a kupacból, kérlek, először itt a topicban jelezd, hogy ne legyen belőle probléma...
Köszönöm!
Szép napot!
Gábor
(#) vyky válasza micimacko hozzászólására (») Aug 19, 2024 /
 
Szia. A második kupacot szeretném kérni ,ha lehet.
(#) Eriosyce válasza micimacko hozzászólására (») Aug 19, 2024 /
 
A 3. képről azt a pár papucsot elvinném.
(#) micimacko válasza vyky hozzászólására (») Aug 19, 2024 /
 
Szia!
rendben, privátban egyeztessünk!
Következő: »»   673 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem