Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   679 / 680
(#) granpa válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Ha tudod tartani néhány napig, a TT sínek érdekelnek.
(#) Hutty válasza granpa hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Ja, a szaftos rész jöhet, a többit dobjam a szemétbe?
( Gafly megint sétálhat... )
(#) granpa válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
A Gafly részét eltaláltad. Többit privátban.
(#) veroka válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Én elhoznám a biciklis cuccokat ha egy kcisit tudod tartani miég, mondjuk október elejéig. Szervízben van a kocsim.
(#) Hutty válasza veroka hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Rendben, majd kiszeded a hó alól.
(#) sany válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Hó micsoda? Hol lesz?
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2024
(#) veroka válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Oké. Ha valakinek előbb kellene akkor vigye, én pedig jelentkezem amikor tudok érte menni, ha addig meglesz még.
(#) merlingerin hozzászólása Szept 19, 2024 /
 
Sziasztok! Ha már van bringa, meg kisvonat, talán ez is elfér...
Van kb 1.5-2m3 "zizi kavicsom", ami nagyon útban van. Térkő alá, temetőbe sír köré, kisvonat alá ágyazatnak, vagy mit bánom, mire

Érden, m7 lehajtótól nem messze van, 2 kupacban.. 2 kérésem van. Csak egyben, és teherautóval nem lehet az udvarba beállni. Az egyik az 2m a kaputól, a másik pedig kb 15m.. talicska van, lapát is
(#) Darth Maul válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Én köszönettel jelentkeztem a maradékra ami a második képen van.
(#) sargarigo válasza merlingerin hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Foxposttal érdekelne ha lehet
(#) bbatka válasza sargarigo hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
És egyenként becsomagolva
(#) sargarigo válasza bbatka hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Az a MÁK te!
(#) Hutty válasza Darth Maul hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Rendben. És mikorra várhatlak?
(#) Darth Maul válasza Hutty hozzászólására (») Szept 19, 2024 /
 
Ezügyben már írtam granpa kollégának hogy legyen szíves kisegíteni, és vegye át azt is, így egyben elhozná mindet. Tőle meg pár hét múlva elvinném...
(#) Gobe54 hozzászólása Szept 19, 2024 /
 
E-max DVD lejátszó (működik, távszabályzó nincs) + 1 doboz vegyes kacat elvihető Dunakesziről. Ha egyben mindet elviszed, Káposztásmegyer 14-es villamos végállomásáig elviszem. Posta kizárva.
(#) Gafly válasza Darth Maul hozzászólására (») Szept 20, 2024 /
 
Idézet:
„Ezügyben már írtam granpa kollégának hogy legyen szíves kisegíteni, és vegye át azt is, így egyben elhozná mindet. Tőle meg pár hét múlva elvinném...”

Öt teli doboz megérkezett, kis szerencsével megy hamar Györökre, és ott marad örökre.
Visszafelé meg a maradék 8 TV a nyúlhoz.
(#) szs hozzászólása Vas, 13:04 /
 
Nem okvetlen félpár lukas zokni (amit kiemelten szabad itt), csak cicák. Kettő.
(#) proli007 válasza szs hozzászólására (») Vas, 13:57 /
 
"Hópárducok ősszel."
(#) Régi motoros válasza szs hozzászólására (») Vas, 18:34 /
 
Az anyával mit szívattál?
(#) 444Tibi válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 18:41 /
 
Hát ez frappáns
(#) szs válasza Régi motoros hozzászólására (») Vas, 19:08 /
 

Semmit. Valami lett a szemével valóban, csipás. De eddig megsimogatni sem hagyta magát, most mehettem először a közelébe, hogy kölykei vannak, es látta: nem bántom őket sem.
Amúgy anyámé, tehat sokat nem tudhatok. Ő is csak a kicsik szemét moshatja, a nagy nem hagyja.
(#) erbe válasza szs hozzászólására (») Vas, 21:15 /
 
Ilyen nekem is van.
Belefeketedett a napozásba.
(#) Moderátor hozzászólása erbe hozzászólására (») Hé, 5:59
 
Kérjük, térjetek vissza a topic témájához!
(#) veroka válasza Hutty hozzászólására (») Kedd, 13:41 /
 
Bár jó lenne a biciklis csomag, de sajnos el kell álljak tőle, úgyhogy ha valakinek kellene akkor ismét szabad. És köszönöm
(#) Karcsi59 hozzászólása Kedd, 16:31 /
 
Ingyen elvihetők a XVI. kerületből: 2db egyforma, nagy méretű LCD LED TV, a távirányítóival, és egy teleszkópos fotó állvány. A TV-k működnek, de a távirányítóikról csak a hangerő fel-le funkciók vezérelhetők. Az oldalgombok segítségével a ki-be kapcsolás és a bemenet választás lehetséges csak. A fotó állvány új állapotú, de hiányzik a csatlakozó felülete, és a tokján a cipzár húzófüle.
Örömet okozna, ha valaki egyben elvinné a képeken látható dolgokat.
Kis tárolóképességű (1-6Gb) hibátlan micro SD kártyát vagy pendrive-ot elfogadok értük, ha éppen felesleges, de természetesen enélkül is elvihető minden.
(#) bbb válasza Karcsi59 hozzászólására (») Kedd, 17:20 /
 
Szia!

Nemigen találtam ezekről a tévékről semmit - HD ready, vagy fullHD a felbontásuk?
(#) Karcsi59 válasza bbb hozzászólására (») Kedd, 17:26 /
 
Szia! Annyit tudok róluk, amennyit leírtam, és amennyit te is találtál. Működnek, és hát ingyen elvihetők.
(#) bbb válasza Karcsi59 hozzászólására (») Kedd, 18:01 /
 
Annyit megtennél még a kedvemért, hogy megméred a széltét-hosszát?
(#) sg576 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Kedd, 18:13 /
 
Az egyikre (vagy a csomagra, ha másnak nem kell) vevő lennék. MicroSD-t megoldjuk.
(#) Karcsi59 válasza bbb hozzászólására (») Kedd, 18:15 /
 
80cm×56cm
Következő: »»   679 / 680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem