Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   285 / 1679
(#) Tomi20 válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Holnap készül úgy is fénykép, csak akkor full hangerőn kell hallgatni, vagy le kell kötni a hangfalat az erősítőkről, egyik sem egyszerű dolog...
(#) zolee1209 válasza Tomi20 hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
És még most sem említed meg a hangváltómat! Olyan izé vagy...
(#) Tomi20 válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Arról azért nem rakok képet, mert a keverőben hatalmas káosz uralkodik, és nem szeretném ezzel az összképet rontani. Egyébként pöc-röff indult első bekapcsolásra.
(#) zotya94 hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Sziasztok!
Lehet hogy ez nem ide tartozik, de attól szeretném ha vetnétek rá egy pillantást és mondanátok rá véleményt hogy ilyen lett, mit fejlesszek rajt meg ilyenek.
Ez inkább kicsit barkácsolt dolog de van benne elektro is.
Szóval nézzétek meg
(#) zotya94 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Szinte 100%-ban én készítettem csak a hajtást nem mert az volt itthon
Üdv.: Zotya
(#) zoly15 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Ez meg mi a csuda?
Azt látom hogy valami távirányítós autó de mi az értelme?
(#) zotya94 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
azt nem tudom én magam sem, de az bitos hogy fejből csináltam és nincs hozzá semmilyen terv

na mindegy ez van
(#) Frankye válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Nálad minden rendben van?
(#) totti91 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
húú hát tuti hogy hülyének gondoltok hogy én kinéztem ebből a "cuccból" valamit de szerintem ez egy univerzális heggesztőpajzs ..beállsz mögé és amikor heggesztesz közben a haver tudja irányítani hogy pont a szemed előtt legyen és közben még nyomja a fejedre a hideg levegőt is
(#) zotya94 válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
szia miért kérded???
(#) zotya94 válasza totti91 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
nem rossz ötlet de az a helyezt hogy ez egy kicsit kisebb cucc de lehet hogy beteszek az elejére egy speckó lencsét

totti91 tudod mi a vicc?
engem is Tóth Zoltánnak hívnak
(#) totti91 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
talán mert építettél valamit amiről te sem tudod hogy mi de azért mi nézzük meg hogy mit kéne még javítanod rajta..hát szerintem tegyél még rá egy WCt is-->toitoi
(#) zotya94 válasza totti91 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
jó vicc xD
(#) totti91 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
szuper hogy ugyan az a nevünk mostmár lennék kedves elmondani hogy mit is akartál ebből kihozni?
(#) zotya94 válasza totti91 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
mármint a járgányból vagy hogy ugyanaz a nevünk??
ha a névre gondolsz azt csak megemlítettem de ha a járgányra abból legelőször egy "markolót" de aztán ez a torzszülött lett belőle
(#) valve hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Gyerekek! Már lassan ideje befelyezni a laska szöveget! Ez nem a "Ki tud több eszementséget összehordani!" hanem a "Ki, mit épített!". Tehát ne Off -oljátok szét a Topikot! Köszönjük!
(#) sound.man válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Szerintem lőjük fel a holdra és végezzünk kutatásokat vele.
(#) zotya94 válasza sound.man hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
én nem mondom hogy ne de akkor tervezni kellene neki egy vezérlő egységet is és az egy kicsit bonyolult egy magamfajta 14 évesnek
(#) válasza valve hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Idézet:
„befelyezni”




Tényleg jó lenne most már ha abbahagynátok, véleményem szerint kissé komolytalanok ezen dolgok egy ilyen komolyságú topikban. Semmi baj hogy valaki ilyeneket épít, én is csináltam már ennél nagyobb hülyeségeket is (), de legalább nem híreszteltem. Nem idevaló, és kész.

és bocsánat az offért...
(#) zoly15 válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Nekem tudod mi jutott erről eszembe legelőször?
Bár nem akartam először írni de látom hogy van aki hasonlóan viszonyul ehhez a dologhoz. Szóval először arra gondoltam hogy ez "gányolás felsőfokon" de az alkotót nem akarom megsérteni! :yes:
(#) zotya94 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Szia zoly15

"gányolás felsőfokon" de az alkotót nem akarom megsérteni! "

Itt az alkotót azt rámérted?
Mert ha igen akkor nem sértődöm meg mert éppen ezért raktam fel hogy mondjatok vélemény hogy tudjam máskor hogy kezdjek neki. szóval nyugodtan mondd meg a véleményed én tűröm a rossz és a jó kritikát egyaránt

Üdv.:Zotya
(#) zoly15 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Igen rád értettem.
Véleményem szerint azért gányolás mert mindent a ragasztó tart össze no meg az a venti felfogatás.. Van még mit fejlesztened!

üdv!
(#) zotya94 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Hát akkor kérlek ezt mondd ne azt hogy gányolás meg ilyenek... én vevő vagyok minde ötletre mely itt elhangzik.
Akkor légyszi mondmeg hogy mit tartsa össze az elemeket és átalakítom és nemfog így kinézni. Érted mire gondolok?
mert a műhelyemmegvolna hozzá csak ötletem nincs hogy mit fejlesszek
(#) zoly15 válasza zotya94 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Az a műhely tényleg meg van.
De előbb ki kéne találni hogy mi legyen ez egyáltalán utána terv készítés és úgy az építés...
Szépen néznénk ki ha előbb egy ház megépülne és utána lenne meg a tervrajza
(#) zotya94 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Éppe ez az én nem terv után dolgozok hanem fejből barátom(ha egyáltalán hívhatlak így)
(#) Norbert123 hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Sziasztok
Ma végre készlettem a hangfalammal, tudom nem nagy szám de nekem ez az első.
Elég jól szól így elsőre még csinosítanom kell rajta...
Elég pici erősítővel van meghajtva a számítógépre van kötve...
De panelban lakom így nemolyan fontos hogy nagyon hangos legyen
amugy a fűrdőszobába készítettem. Sajnos vagy nemsajnos szeretek ott is zenét hallgatni...
Szívesen fogadom a rosszat , jó véleményeket
További szép napot kívánok
Sziasztok
(#) Topi válasza Norbert123 hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Ezt papírdobozba szerelted bele?!
(#) Norbert123 válasza Topi hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Szia Topi
Igen...
Sajnos nincs itthon semmi olyan szerszámunk amivel normális fa alapban tudnám megcsinálni...
Tudom így hűlyeség, és nincs is olyan hangja mintha fábol lenne...

szia
(#) vtsoftware válasza Topi hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Ilyesmiket én is csináltam rééégen, mostanság tárgyalNÉK az asztalosunkkal, de ment privi...

Én keverőpultot építettem régen.
Sima tolópotikkal, amit régi TV-kből szereltem ki
Volt hangfalam is papírdobozban, de vagy túl csúnya és koszos lett egy idő után, vagy "szétrezonálta" magát, és k.u.k.a.
(#) Norbert123 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Szia
Köszönöm mindenkinek a hozzászolást
Én szeretem az ilyeneket de sajnos itthon nemtudnám rendesen megmunkálni a fát...
Nah mindegy
Köszönöm mégegyszer
Sziasztok
Következő: »»   285 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem