Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   165 / 3562
(#) Frankye válasza KTobi hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Leginkább alkatrészeket termeltem ki. (Akkoriban még nem volt ennyi bolt, mindent kiszedtünk, ami még egy kicsit használhatónak tűnt...) Kondik, ellenállások, tekercsek, csatlakozók, nem vicc, még a vezetékeket is kibontottam belőle!
(#) Frankye válasza Sergei hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
OK, megnyugtattál!
Azért csak óvatosan! Jó utat kívánok.
(#) bandikala hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Találtam egy hangszínszabályzó áramkört.Szeretném a Ti véleméneteket is hallani róla.Nekem tetszik.

IMG.jpg
    
(#) Ricsi89 válasza bandikala hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
És ezt miért pont ide kellett? Van ilyen topic is. :yes:
(#) Árpy válasza levii hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Köszi a válaszod, majd egyszer meghallgatom valahol, ha lesz rá lehetőségem.
Üdv!
(#) bandikala válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Rendben,de attól tartottam,ha a másik topikba írom, akkor sose fognak rá válaszolni.Egyébként köszi a válaszokat.
(#) zenetom hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Na végre kifestettünk
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Idézet:
„Már csak 3 at alszol és itt a suli!”

Ezt muszáj volt megemlíteni? Most nem fogok tudni aludni.
(#) KTobi válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
No most magamra ismertem, én is bontani szereztem. Már több száz bontott ellenállásom van kimérve, és ellenőrizve, majd érték szerint szétrakva. Tegnap és ma is, még a ketchup alatt tüzeltem a csavarokat válogattam. Mikor valamit bontok, akkor mindent egy edénybe rakok, majd mén a válogatás. Még használt hűtőnek való alumínium lapjaim is vannak.

Használat alatt arra gondoltam, mit néztél rajta (PC, TV, stb). Tehát se se tudod, milyen célra volt eredetileg kitalálva, mert értelmes ember nem ilyen kijelzőt köt a számítógépére (tudok egy esetet, mikor 19"fölötti CRT-t vett valaki, most már pár éve azt használja, az asztalon a monitor előtt még a billentyűzet se fér el, ha a kijelzőt nézi, akkor mellette gépel).

Megnyugtattál, nem csak én vagyok ilyen elmebeteg, hogy mindent szét akarok szedni darabokra, és még az áthidalásokat is elrakom.
(#) zenetom válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Ne is mondd, már szinte depressziós vagyok
(#) maTaKee válasza zenetom hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Háhááá megnéztem az óráim beosztását, és láss csodát Hétfőn meg Kedden 11.45-re kell mennem de viszont 16.30-kor végzek
(#) Topi válasza maTaKee hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Na majd, az egyetemen. Akkor fogsz iskolába menni, amikor már mindenki megy haza...
És hidd el nekem... Már végig éltem. Mikor mész be előadásra vagy laborra akkor a jóhangulatú péntek esti bulizós társaság épp éli világát. Te meg mész előadásra.
Ezen már csak az tud nehezíteni, hogyha budapesti vagy és 4-6-ossal mész... Ekkor találkozol a ZP-be igyekvő veled ellentétben nagyon jóhangulatú emberekkel. És legbelül, úgy szétrúgnád a dékán, az intézetvezető és a labor/előadást tartó tanár valagát egyszerre.

Addig örüljetek, amíg középiskolások vagytok.
(#) zenetom válasza Topi hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Eggyel több ok hogy ne menjünk egyetemre
(#) Topi válasza zenetom hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
nem azt mondtam ne menj, csak jó ha tudod hogy gólyaként is már nagyvalószínűséggel találkozol ilyennel
(#) zenetom válasza Topi hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Hát majd meglátjuk mit hoz a jövő
De érettségi után technikumot tervezek esetleg(!) utána megyek egyetemre/fősulira.
(#) Topi válasza zenetom hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Ha csak a papír miatt végzel technikumot akkor oké, de főiskolán is szinte nulláról megy az oktatás. Kezdve a töltésesdivel. Ez mindenhol így megy.
(#) Tomi20 válasza Topi hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Ezt örömmel hallom.
(#) Szárnyas hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
Nincs meg valakinek véletlenül a Világokon át című dokumentum film sorozat XviD-es változata? Jó pár hónapja letöltöttem egy torrentes oldalról és eddig itt csücsült a gépemen. Most ki akartam írni, de látom, hogy a 2. DVD, A tudatos élet c. része crc hibás. Esetleg, ha tudna valaki egy linket, ahonnan letölthető megköszönném, én sehol nem találom.
Erre gondolok: Bővebben: Link
(#) Norberto hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
Nem tervezi valaki, hogy megnézi majd esetleg későbbiekben (késő du. - este) Bp-en azt az ingyenes koncertet a műjégpályánál? Sláger Megaparty
(#) googa hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
Tud valaki útmutatást adni, hogy miként lehet beállítani gmail-ben, hogy visszaigazolás jöjjön a levél olvasásáról?!? Megőrülök már, nem találom....

Ez a megasztár válogató brutál vicces, és szánalmas is egyben...
(#) szabi83 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
én ott lettem volna, de nem vagyok pesti
(#) kaszarobert hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
Sziasztok!

Bocs, hogy ide írok, de eltörött a fényképezőnk lcd-je. Szétfolyt a kép csak villog. Gondolom ezt nem lehet valahogy megragasztani

Sharp tipusú az lcd, 12 kivezetéssel. (vezeték, nem szalagkábel, mivel forgatható volt, szerencsére, ) Sok fekete, szürke, barna illetve egy sárga szinezéssel.

Lehet ez valami ismertebb tipussal kompatibilis?
(#) kaszarobert válasza kaszarobert hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Kb 100 lcd-s topik van, melyikben lett volna a helye? Ezért meg szerintem kár lett volna újat nyitni...

Leregisztráltam, a google legalább a barátom!
Sziasztok!

:google:
(#) kaszarobert válasza kaszarobert hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Úgy látom csak szeretnék... kérlek töröljetek légyszives!
Köszönöm!
(#) googa hozzászólása Aug 31, 2008 /
 
Ennek meg mi baja van?!?

Lenne egy kérdésem, informatikai. Szóval új notebook-ra felraktam a win xp-t sp2-vel, meg java-t, meg .net framework-öt. Internet explorer 7-et is raktam fel. A régi notin ugyan ez a cucc van és minden rendben. Az újjon meg nem lép be a freemailbe, a neptun-ba, meg ilyesmikbe. A régi típusú freemail oldalra még be tud lépni, de ide nem.
Milyen frissítés illetve egyéb kell neki? Tuti valami okosságot hiányol! Köszi! g
(#) Topi válasza kaszarobert hozzászólására (») Aug 31, 2008 /
 
A gondolkodás jobb lenne a sértődés helyett.
(#) Gery hozzászólása Aug 31, 2008 /
 
Sziasztok!
Nekem meg egy telefonnal kapcsolatos kis kérdésem lenne. Figyelem, SAMSUNGOSOK előnyben!
Szóval kaptam egy Samsung telefont amihez olyan töltő jár amit USB-be kell dugni. Csatlakoztatotom és szépen tölti is, de így külön nemismeri fel mint USB hardwer. De nemlehet szinkronizáltatni ezzel a kábellel a telefont a géppel plusz egy programmal? És ha igen valaki esetleg ismer ilyen programot?
(#) Topi válasza Gery hozzászólására (») Aug 31, 2008 /
 
Próbáld meg másik kábellel. Én a PDA-mhoz kaptam anno több kábelt is. Van egy olyan USB kábelem, amivel rendszeresen szívok, mert mindig a kezem ügyébe kerül, de az egy töltő kábel, nincs benne Data vezeték.
(#) sound.man hozzászólása Aug 31, 2008 /
 
Ez az utolsó nap és vége....
(#) Gery válasza Topi hozzászólására (») Aug 31, 2008 /
 
Gondolod? Ó kár, márcsak azért gondoltam mert az összes kis pöcök benne van, és hátha csak egy progi kéne hozzá... Na de mind1 akkor
Következő: »»   165 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem