Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   316 / 1679
(#) mex válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Kössz. Csak azért érdeklődöm mert láttam hideghorganyt is,kifejezetten nyákra valót,de azt jóval borsosabb áron.
(#) Doncso válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Szia, ugyanilyenem van nekem is, de mióta megvettem még nem gyártottam nyákot, de jó hogy mondtad ezt a 10 percet, nem tudtam hogy ennyi ideig benne kell hagyni. 1-2 percre gondoltam csak, és te utána a maradék lötyit visszaöntöd és újra fel lehet használni?
Üdv
(#) vicsys válasza Doncso hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Igen. Már vagy 1 éve ónozgatok vele.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Nekem mindenképp hasznos volt!! Köszi
(#) vicsys hozzászólása Nov 1, 2008 /
 
Na, kérem, itt villog a kész mű, én meg élvezkedek...
Azon gondolkodtam, hogy a PC elejébe beépítve egy sötét plexi mögött milyen királyul nézne ki... (a +5V adva van belül)

fin_ (3).JPG
    
(#) mex válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Hol a video?
(#) vicsys válasza mex hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Bővebben: Link
Kéne csinálnom egy normálisat is mostmár... Lehet, nekiállok most.
(#) Norberto válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Akkor mán úgy állj neki, hogy a videó alól kivágod a (vele együtt?) felvett hanganyagot, és utólag a zeneszámot alávágod, persze időben stimmelve :yes:

És akkor ilyen videó lesz belőle:
(#) tony994 hozzászólása Nov 1, 2008 /
 
Megépül az első 4*4*4-es Led Cubém!Raktam fel Vidit!

SS850002.AVI
    
(#) tod válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Húúú, ez nagyon szép lett!! Gratula hozzá!
(#) fureszk válasza tony994 hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Tiszta jó!
Majdnem megkérdeztem, hány led van benne.
(#) gydanee válasza tony994 hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Nagyon szép lett!
Gratulálok!
(#) djyuri válasza tony994 hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Fúúú ez brutális lett!
(#) tony994 válasza fureszk hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Köszönöm a sok dícsérést !Még valami plexi búrát fogok csinálni, akkor lessz az igazi! Amúgy 2 nap alatt lett kész (5 óra munka kb)
(#) vicsys hozzászólása Nov 1, 2008 /
 
Na kész egy egyszerű video: (adj rá hangerőt!)
Bővebben: Link
(#) sprofan válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Hmm... Taxi 2
Egyébként nagyon szuper lett!
(#) zoly15 hozzászólása Nov 1, 2008 /
 
Sziasztok!
Én egy PIC LCF métert készítettem...
Az előlapot vasalással készítettem, azonban az előlapnak annyi hibája van hogy az L/C banándugók "alatti" felirat elcsúszott de ez már így "veszett" nem mutogatóba készült hanem itthonra
DONCSO kolegának köszönöm a magyarosított programot és a kábelezéssel kapcsolatos tanácsokat, segítségeket... (először sima kábelekkel kötöttem össze de ő mondta hgoy igazából árnyékolt kábellal kéne ezt cseréltem ki ma este)
Várom a véleményeket..

üdv!
(#) zoly15 válasza vicsys hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Szia!
Én szavazok rá!
Ez nagyon jó tetszik, gratula :kalap:
Most az én szemem káprázott vagy a videón füstöt láttam? (feltételezem dohányzol)

üdv
(#) Georgee hozzászólása Nov 1, 2008 /
 
Hali mindenkinek.

Régi vágyam volt egy hangfal össze szerelése persze mély, na most sikerült, bár nem teljesen elektronika.de van köze hozzá
(#) vicsys válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Igen, jól láttad. Csak a barátaimnak árulom el, hogy nem vizuális effekt, hanem szimpla cigifüst...
(#) sound.man válasza Georgee hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
Jó lett. Milyen hangszórót tettél bele?
(#) Georgee válasza sound.man hozzászólására (») Nov 1, 2008 /
 
jelenleg egy SAL sr 3040es 150w szerepel benne de ha a pénztárcám is megengedi akkor JBL! megy bele
(#) Doncso válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Nekem tetszik, csak egy dolgot nem értek! Miért van külön csati a frekvencia mérésnek? Ezt próbáltam msn-en is kérdezni, csak elterelődött a szó, a frekit a sima mérőkábelen mérjük ha jól emlékszem indukció állásban, nem kell külön csati neki.
Amugy jó lett, grat!!
(#) mutatvanyos válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Nagyon frankó lett, egy kis belső táp szerintem hasznos lett volna, de lehet hogy zavarná?
Lehet, hogy megépítem én is, nagyon megtetszett!
(#) zoly15 válasza Doncso hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Szia!
Köszönöm, örülök hogy tetszik
Nekem a kapcsrajz és a huzalozási rajzból az jött le hogy 2-2 csati kell (mellékelt kép)
mutatvanyos: nekem Doncso azt mondta hgoy árnyékolt kábellal kéne mindent húzni (először sima mezei kábellal húztam be, mikor megmutattam neki egyből mondta hogy mi a gond...) ezért választottam a külső tápot.. no meg nem is akarok ebben a dobozban trafót tenni mert a hátulja csupa csupa "lyuk" ezért érintésvédelemnek nem felel meg és a tetején is lyukak vannak...

üdv!

LCF.JPG
    
(#) Doncso válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Én is azt hittem de nem ott méred, tapasztalat!!
(#) Doncso válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Van egy agyon szűrt stabil tápom ehhez a cucchoz, ha kell elküldöm azt is.
(#) peterpan válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Üdv Zoly!
Azt gondolom, még szebb lenne, ha egy ún. dísz előlapot/megfelelő kivágásokkal felirattal/ négy sarkában egy egy szép fejű csavarral, pici távtartással alkalmaznál,és akkor nem zavarna/engem/ az a sok csavarfej! A dodoz nyílásaira belűlről takarólapot tehetsz/helyfüggő/ és így nem esik bele semmi.
(#) Doncso válasza Georgee hozzászólására (») Nov 2, 2008 /
 
Nekem volt kettő ilyen ládám, de nem tetszett a hangja, nem volt mélye, plusz találtam egy leírást, hogy ez olyan láda ami beszédhagra van, nem a 20-25 Hz es mélyhangokra. Neked mi a véleményed? Egyébként gyönyörű munka
(#) longi hozzászólása Nov 2, 2008 /
 
Bocsika.Új vagyok "longi" Ez a legjobb fórum szerintem.Ittminden megtalálható, egyhelyen ami már megvalósult /vagy jó vagy kevésbé jó/.Majd szeretnék én is feltenni kész dolgot és projektet is, de még most próbálkozom hogy is megy ez.
Következő: »»   316 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem