Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   277 / 3562
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Akkor ujrafelhasználható szárnyasbetét, és mutatja a ph értéket, miközben zené! DE fellehet orgazmusgenerátornak is használni.
(#) Norberto válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Legrosszabb esetben pedig organizmusgenerátornak
(#) deguss hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Aki ráér, nézze meg Nakicenovic Professzor (bécsi műegyetem) előadásanyagát a tudatos jövőről.
link (PDF)
Érdemes!!!
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Kíváncsi vagyok hogy legközelebb, mi a fenébe fognak még a Japcsik mp3 lejátszót rakni. Azért van a jóléti társadalomnak is visszássága.
(#) _ampervadasz_ válasza Norberto hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
No igen lehet ezért vannak a számítógépes vírusok is!
(#) szamóca válasza deguss hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Épp tegnap este volt erről egy film a NG-on. Nagy bajban vagyunk!
(#) deguss válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Igen, sajnos könnyebb észrevenni másban a hibát, de ugyanakkor nehéz bármit is tenni. Talán azon elmélet szerint, hogy ha valaki elkezdi így csinálni, akkor más is úgy fogja, gondolok itt a szelektív hulladékgyűjtésre, vagy bármilyen apró dologra, hogy pl. táskával indulok bevásárolni, és nem veszek egy tizenkilencediket, vagy akármi másra.
(#) Sergei válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
nálunk ugymüködik hogy kulön kuka a szines üvegeknek müanyag üvegeknek papirnak szemétnek.aztán jön a kukás auto és egybe buritja az egészet. :yes:
(#) szamóca válasza deguss hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Én a nyílon-nyájlonszatyrot visszautasítom. Ha a boltban adni akarnak, büszkén kijelentem hogy nem kérem. Elismerően bólogatnak is, majd osztják tovább a többieknek.
(#) Norberto válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„jön a kukás auto és egybe buritja az egészet”


Ez nem csak a látszat?
(#) Topi válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Tévedés.
Ad1. Külön időben ürítik a különböző szemetet
Ad2. Belül rekeszek vannak, tehát Te lehet úgy látod, hogy egybe borítják, de a valóságban nem
(#) sound.man hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Nem tudjátok ennek a számnak a címét? (Bocsi a rossz minőségért)
(#) Frankye válasza Topi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Sajnos, nem tévedés, Topi!
Nálunk, Maglódon, kb. 1 éve vezették be. Készítettek ún. "szelektív hulladékgyűjtő sziget"-eket, amik igazából amolyan járdaszigetek az út mellet, rajtuk 3-3 különböző színű konténer-kukával. Egyikbe üveget, másikba műanyagot (az eredeti elképzelés szerint: PET palackot!), a harmadikba papírt lehetne (kellene) dobni. Nomármost: Az egy dolog, hogy a műanyagosba, amibe elvileg CSAK PET palack mehetne, minden műanyagot belehajigálnak nagyeszű polgártársak, de jön a kukásautó, felszedi a házak elé kihúzott kukákból a szemetet, majd odaáll sorban a 3-3 konténer elé, és egyesével, sorban, mind a hármat beleborítja a puttonyába! Semmi választás, semmi köztes kezelés, semmi váltás a rekeszek között, minde megy ugyan abba a puttonyba! Ráadásul belül van egy őrlőgép, ami szépen, egyenletesen összezúzza a tartalmat, egy homogén guzmává!
Ennyit a szelektivitásról...
(#) Frankye válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Namost én végignéztem ennek a SONY izének a két klipjét, de még most se tudom, mi a kínkeserves megmakacsoltszájú búbánatos rézangyal ez. El tudná valaki magyarázni, miért jó az, ha egy hordó és egy amerikai focilabda izgalmasan együttöltött éjszakájából, valamint kettejük utódjának, és egy kanálnak a vadházasságából született ilyen tekergő-forgó-villogó izémicsoda gombnyomásra össze-vissza hadovál, miközben villog, és a füleit (?) lengeti Dumbo, a repülő elefánt módjára?
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Frankye, most őszintén, mi a fenét lehetne még kitalálni?
Már a hatvanas években felfedezte a szórakoztató ipar a teenager osztályt. És már akkor rástartoltak a zsebpénzükre. Mára több lett a zsebpénzük,és ennek a beszedése nagyüzemileg, céltudatosan, és agresszív, mindenűbe bedugott reklámokkal folyik. És dől hozzájuk a lé.
(Emlékszel a Moncsicsire? )
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Na ezt értem, csak azt nem, hogy ez a nemtudommi mi a bánatra jó? Túl azon, hogy önállóan közlekedik, villog mindenféle színben, és pofázik, ha kell-ha nem, meg a füleit lebegteti. Mert értelmét nem nagyon látom. (A walkman, ha erre gondoltál, még érthető valamilyen szinten, hiszen menet közben/utazás alatt használható "valamire", kitölti az egyébként felesleges időt. De ez? )
(#) Norberto válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Arra jó, hogy az ifjú delikvens megvegye (vagy megkapja karácsonyra), és másnap áthívja a haverjait, ahol mutogatja:
Idézet:
„wazze, nekem ilyenekre is van ám pénzem (ilyennel is kisujjból megdobnak), eztet figyeljétek! májer menő vagyok!”
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ez a,
Idézet:
„-jaj de cuki, hol vetted, nekem is kell!?”
pénzes tini rétegnek lett csinálva. Láttad az árát? Meg milyen jó, mert otthon beprogramozhatod hogy hogy mozgassa a "ajtócskáit" vagy milyeit. De jó pénzért, majd biztos letölthető lesz a net-ről is mp3-hoz megkomponált mozgás hozzá. Hogy ne keljen fáradnia szegény felhasználónak.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Én a TV-t már egy éve, csak az elalváshoz kapcsolom be.
(#) Sergei válasza Norberto hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
sajna nem csak látszat.
(#) Sergei válasza Topi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
sajnos a szemeink láttára üritették ki a 4 vagy 5 szemetest egy puttonyba.amiben semminemü rekesz nem volt csak egy tömöritö prés.
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„,te is tudod minek ez az izé...”

Persze. Vagy 5 percig táncikálna-csicseregne előttem, oszt olyat rúgnék bele, hogy a mennyezet adná neki a másikat!
Nagyon tudom sajnálni azt a "tinit", amelyiknek az jut róla eszébe, hogy "jajdecuki"... (To: Szamóca)
Favorizált adás: Egyre csak gyűlnek a TV-k sarkában ezek az izémicsoda lógók (sic!). Az egyik sarokban a csatorna lógója, a másikban a 12-es sárga karikában, a harmadikban a favorizált kultúrszemét beharangozója, a negyedikben mindjárt megint lesz valami, a végén a műsor nem lesz látható, mert a szponzorok lógóival rakják tele a képet... Akkor inkább a természetfilm-csatornák! Ennél még a "bréniek"-ökörködés is számolhatatlanul jobb...
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„olyat rúgnék bele, hogy a mennyezet adná neki a másikat”


Szupi! Még lábra is áll, nem? Tiszta rugby labda alakja van!

Én is utálom azt a sok logót a sarkokban. Pláne a hármat!
(#) szamóca válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Tegyük hozzá, hogy az utak mentén autóval (a "kedves" honfitársaink által) kivitt építési törmelék, és nylonzsákba tett konyhai, és mindenféle szemét illegális lerakása is, nagy teret hódít manapság. Leginkább ezen emberi hozzáállásban, gondolkodásban van a baj. Sajnos ezeket az embereket tetten érni szinte lehetetlen. És a törvény, sem túlzottan bünteti őket. Ezen okok miatt, meg is lehet nézni az országutak melletti sávot.
(#) Action2K válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
De legalább már van valami szelektivitásra nevelés! Azaz a nép látja a különböző kukákat, meg sajnos sok mindent, aminek nem úgy kéne lennie.
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Jó estét mindenkinek!
Csináltatok egykis olvasnivalót...
Megnéztem azt a SONY-s izét, hát a kommentem szerintem mindent elárul
Idézet:
„Ekkora baromságot még nem láttam”

A TV-ből nekem is elegem van.
1. Nem bírnak hétköznap normális műsort adni, ha adnak akkor mire az ember elkezdi élvezni, a helyébe raknak valami ******-t
2. Bármit adnak, a reklám az első
3. Előbb már említett logókat raknak minden sarokba.
(#) _ampervadasz_ válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Üdv! Ftankye!

Lehet, én őrültem meg de rájöttem!
Amikor a mozdony, kürtjét, és a vonatkerekek "kattogásait" a hang létrejöttének irányába terlei, ezért pörög a helikopter hangnál, és ezért "lepkézik" a vonatnál stb.! Lehet betéptem a kamillateától!
(#) Sergei válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
óó hát igen.ez szerintem mindenfelé igyvan.bár mondhatom azt hogy 2 ilyen elkövetöt akik az erdöben szemeteltek igencsak el lettek izé hogyismondjam csipve.és hát csak a fejét hogy megne sántuljon cimszoval meg lettek egyengetve.érdekes modon azota arrafelé nincs szemetelés.
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ampi!
Meg ne merd fejteni a mozgáskoordinációját ennek a tárogatófülű görgőgutyeráknak, mert nem tudom mit teszek! .
(#) Sergei válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
igy van.mert milenne ha mindegyik kukát külön vinné el?nem egyszerre öntené össze hanem 10 15 perces intervalummal.az mégse lenne olyan feltünö,és kinek jutna eszébe hogy egybeönti az egészet.
Következő: »»   277 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem