Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   280 / 3576
(#) zenetom hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
Idézet:
„Jelenleg 443 fő olvassa az oldalt”

Ja Jó estét mindenkinek
(#) _ampervadasz_ válasza hapro hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Sok szerencsés, balesetmentes vezetést kivánok! ...ja a téligumi használata kötelező!

zenetom: „Jelenleg 443 fő olvassa az oldalt” Már nem, mert 447!
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
Jó estét mindenkinek!
(#) Ricsi89 válasza hapro hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Nekünk is nyári gumi van az autón. Nem érné meg váltogatni. Igaz mostanában mindennap megyünk vele, de csak egyszer volt, hogy faterom megcsúszott vele. Az egyik kereszteződés le volt fagyva és nem lehetett megállni a leágazásnál. Még szerencse, hogy nem csak ezen az egy úton lehet lemenni az utcánkra. A következő leágazásnál már figyelt faterom a jégre és hamarabb fékezett.
(#) Norberto válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Idézet:
„Nem érné meg váltogatni.”


Én bizton mondhatom, egész más "élmény" vezetni télen téligumival... ez 100%, nem mese.
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
aláírom! kevésbé pörög ki a kerék. Csökken a fékút!
(#) Topi hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
Jelentem, a keresésen javítottam rengeteget. Jobb keresési találatot, kevesebb hibás találatot ad. És gyorsabb.
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
+ 5-ször jobban kormányozható marad az autó, ez sem utolsó szempont.
(#) Ricsi89 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Tudom én, hogy más. Télen tanultam vezetni. De nem ér annyit az autó, hogy megérné. Többet érne a 4 gumi felnivel. Szegény már nem mai darab. Ez lenne ő. Találgassatok, hogy mennyi idős.
(#) zenetom válasza Topi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Na végre
Észre is lehet venni amúgy a javítást. Délután egy kicsit nem működött normálisan, akkor ezért volt?
(#) Istike88 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
15 és 20 közé tenném
(#) _ampervadasz_ válasza zenetom hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Aza szerencséd, hogy a kollégámat telefonon nemtudom elérni, mert ha igen, akkor egy pillanat alatt kitudnám deríteni rendszám alapján!
(#) Norberto válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Idézet:
„De nem ér annyit az autó, hogy megérné.”


Mondjuk erre csak azt tudom mondani, hogy az autó nem egymagában utazik, általánosságban ül benne minimum egy ember...
(#) kobold válasza Topi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Nem gyengén lett jobb, kora délután még megharagított, de azóta egy rossz szavam sincs
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
G-s rendszám. Max 15!
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Hát az egy dolog, hogy G-s a rendszám. 96-ban lett M.O.-on üzembe helyezve. Azelőtt svájcban használták. Becsapós egy dolog.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
oké. svájcban max 5 évig fut egy kocsi.
tehát: 1991-es! azaz 17 éves... maximum!
(#) Ricsi89 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Tudom én is, de ha olyan hó, vagy jég lenne, akkor letennénk az autót és busszal mennénk. Volt vagy három éve, amikor még volt tél(nem úgy mint mostanában) akkor is csak akkor mentünk, amikor muszáj volt.
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Jó estét a nemrég jövőknek! Én már itt vagyok pár órája!

Sikerült is egy hatalmasat ON-olnom az egyik topikban. (hozzám mérten)
Akik DJ-znek ajánlom olvasásra (max kapok érte a fejemre ) Bővebben: Link

eotvospm, ha te is elolvasod remélem érted a lényegét, mert asszem neked voltak hasonló tapasztalataid sulirendezvényen.
Ha tévedek bocs.
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Adjál még 5 évet hozzá és meglesz az. Képről nem néz ki annyinak. Megvan már több, mint 5 éve és még csak egyszer hagyott cserben, akkor is a régi tulaj hibája miatt. Valami sz*r gyújtótrafó volt benne. A gyári teljesen máshogy néz ki. Az autóboltos mondta, amikor kicseréltük, hogy szerencse, hogy nem nyírta ki az elektronikus gyújtást.
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
nem, nem dj-kedem A legtöbb teljesítmény, ami velem eddig szembe jött velem, az 100 watt... Azt hiszem a suliban volt, és csöves erősítőt javított a műszerészbácsi, én meg segítettem neki...
Én a visszafogottabb teljesítmények híve vagyok, de jól esik, hogy rám gondoltál!
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
jesszus, az annyi,mint én! 17 meg öt az 23. Februárban töltöm a 24-et
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Jól éreztem, mlhe_vr egyik hsz-ére gondoltam. Visszakerestem, tudom, kereső használata! Adok is magamnak egy kis pirost.
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Idézet:
„17 meg öt az 23”

Szerintem csak 22. Ja és most a héten tölti be a 22.-ik szülinapját. Pontosan nem tudom, mert már egy hónapja volt a műszaki és annak a papírján írták az üzembehelyezési dátumát.
Szerk.: Hol lesznek vajon a ma gyártott autók 22 év múlva? Szerintem még az emlékünkben sem.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Igen, a matek nem volt az erősségem.
(#) Ricsi89 hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
na én lassan elteszem magam holnapra, mert elég rosszul vagyok. 9 órakor mértem a lázam és akkor 38 fok volt. Most meg itt fekszem az ágyban és izzadok, mint állat. A pizsama nadrágomból csavarni lehetne a vizet. :yes:
(#) KTobi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
A mi Yugonk egy árnyalattal korosabb, ha jól tudom, max 2-3évvel. De jobban néz ki hidd el. Eredeti festése van, kivéve a hátsó sárhányók, mert azok erősítve lettek, megindult rohadni. ~70ezer van benne csak. És nem lett visszapörgetve. Majd szerelek bele rádiót (van egy kapott), ha kitavaszodik.
Ha meglesz a hajtásim valószínűleg az enyém lesz.
(#) Ricsi89 hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
Ez is jobban nézne ki, ha az előző gazdája nem hanyagolta volna el. sajnos elkezdett rohadni a hátsó ajtónál és csak egyszerűen az újrafényezés előtt simán legittelték és kész. Gratulálok nekik. vagy három éve már javítottam, tettem be lemezt a lépen látható helyekre. Sajnos az akkori ragasztó(ami mellesleg nem gagyi, hanem ipari) sajnos nem igazán fogta meg, vagy csak ennyit bírt. Most megint megbontottam, mert látszott rajta a rozsda megint és ez tárult elém. Lásd kép. Most másikfajta ragasztóval, amit még csiszolni is alig bírtam, amikor megszáradt, azzal javítottam ki. majd egy vékony gittréteg és festés. Persze csak fújós festék. A gyári színből kb 2 deci 12ezer forint lett volna. Valami metálfény és azért. Így marad ez. Sajnos a kaszni egyre rosszabb állapotban lesz. Lassan ott tartunk, hogy nem fogja megérni javítani. pedig nagyon jó, kényelmes autó. 560 literes csomagtartója van. Két ember simán elvan benne.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Jobbulást! Nem tudom mi van itt, de a vírus úgy tűnik, a fórumon át is terjed Action2k kis lurkói betegek, most meg Te
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Biztos, ez valamilyen 4400-as képesség.
Következő: »»   280 / 3576
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem