Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendezvény-hangosítás (PA) hangtechnikái
Lapozás: OK   29 / 244
(#) Andreas89 válasza Andreas89 hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
jah 500w 101 db!
(#) milanpro válasza norbbie hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Sok sok hangszorora!Foleg mi ilyen olcso.Akar hi-fi akar P.A kategoria.
(#) milanpro válasza Andreas89 hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Ilyet hasznalok..ez nem "woofer" vagy "sub" ra valo ha igy erted!Frekit lattad?Ez mely kozep atvitelu szoro,nem melynyomo!Nem igazan dorombolteni valo,de van az eminence nek LF(low frequency)jelolesu szoroi is. Mondjuk,en nem magyar orszagrol veszem az eminence ket,ugytudom gyartanak itt is..ezt hanyagolnam! A mi nap rendeltem ezeket!Ezek melyek!!!A javabol!
(#) pl13 válasza karpi hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Idézet:
„@pl13 tobbet tudna magyarazni ezekrol a dolgokrol.”


aham, a terhelhetőségmérések közben szoktam nézni a cséve impedanciáját-hőmérsékletét is, szóval tényleg lehetne mesélni róla.
(#) agressiv válasza pl13 hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Akkor mesélj Érdekel a téma.
(#) sound.man válasza milanpro hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Fúú, ezek gusztusosan néznek ki. Annyira jól is szólnak mint ahogy kinéznek?
(#) milanpro válasza sound.man hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Igen,nagyon jol szolnak!annelkul ,hgy dicsernem,meg hasonloak.Amint a foto is elarulja,azert vannak le tamogatva oda,mert igy csupaszon,kis teljesitmenyen(25-30-50w mikor ,hgy )bejaratom! Ezek a C 18 650 EL szinten P.audio szoro utodjai.Van a masik tipusbol is 4 drb om(C 18 650 EL).Egy kicsivel erosebbek ezek s talan dinamikusabbak.A legmodernebb technologiak es minosegi anyagok felhasznalasaval keszulnek ezek a hangszorok,nem el kotyavetyelt szorok.De velemenyezni,majd akkor tudok igazabol mikor ezek is bekerulnek a dobozokba.
(#) sound.man válasza milanpro hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Milyen ládát csinálsz nekik?
(#) milanpro válasza sound.man hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
ES 18 BPH tipusokat!Nem az eredeti valtozat,mi kicsitt modositottunk rajtuk!
Nem tul komplex,nem tul nagy es nem tul kis dobozok.De hatasuk az van.
Csak tavasszal fog ki derulni,hgy valojaban ,milyenek,hgy aruljam el,meg egyelore 2drb megmaradt c18 650el (ennek az elodjenek)keszulnek a dobozok.Jovo het vgere gyartjak le oket.Egyelore most ez a 4drb bass ladam lesz.(nemregiben eladtam parat)Marcius aprilisben elkeszul majd meg 2drb az ELF tipusoknak is.Ugyanilyen ladak lesznek azok is.Rendszerpocesszorral majd beallitgatom..hgy a leheto legjobban szoljanak.
(#) Andreas89 válasza milanpro hozzászólására (») Jan 25, 2009 /
 
Itt visszamenőleg nem is sub-ról volt szó hanem "TOP" ládákról..
(#) milanpro hozzászólása Jan 25, 2009 /
 
igy neznek ki..amennyire ki veheto,egyebb fotom most nincs.
(#) MPedro válasza Andreas89 hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
Vigyázzatok, tegnaptól Eminence árváltozás....
(#) djyuri válasza MPedro hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
HY
Drágultak?
(#) agressiv válasza djyuri hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
Ha olcsóbbak lettek volna, gondolom azt írta volna, hogy vegyétek az eminence-et meg olcsóbb lett
(#) MPedro válasza djyuri hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
Hát tippelhetsz... Pár hónapja még 240-250 körül volt az euro.
(#) MPedro válasza agressiv hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
Bocsi, ilyet nem írok, hogy ezt vagy azt vegyétek. Ez a ti dolgotok eldönteni.

Én legfeljebb a saját - erőteljesen szubjektív - véleményemet mondhatom, pl. :"x" gyártó "z" hangszórója nem tetszik, "y" gyártó "q" hangszórója viszont igen, ezért, azért meg amazért...

P.
(#) djyuri válasza MPedro hozzászólására (») Jan 27, 2009 /
 
igaz :eek2:
(#) sound.man hozzászólása Jan 27, 2009 /
 
Ez a láda jó diszkós célokra? Nagyobb termekbe is tudja rendesen a dolgát? Mert nem lesz sok watt-al küldve szóval jó lenne ha azért szólna valamit. Kék hangnál tettek rá rexlefcsövet, így mélyebbre lemegy, de azt írták h eltünt belőle a dinamika, gondolom akkor nem nagyon kell rá reflexcső.
(#) karpi válasza agressiv hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Nem othonra gondoltam en se .Gondoltam hogy bulira esetleg diszkozni.. Othon nagyvesztesegu hangszoroim vannak de szepen szolnak,a dinamika eleg szuk de az ember megszokja.Azert mindenki a sajat othoni cuccra eskuszik .Szokas dolga . Az emberi agy kipotol sok hianyossagot
Aztan mikor hallasz egy szuper cuccot nem is tetszik ,hehe .Nem ugy szol ahogy elkepzelted.
(#) Jensee válasza sound.man hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Hali! Az se lenne hátrányos dolog ha a link is működne.
(#) sound.man válasza Jensee hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Nálam működik, de akkor csatolom. Üdv.

kick.gif
    
(#) milanpro válasza sound.man hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Bocs! Javasolnam a Martin Audio WLX tipusu bass-hornjat!Ez arra s ugy van fejlesztve,hgy melyet is adjon,jo rendesen,tehat a nyomokamra ki van hangolva,ez okbol! Hallottam oket szolni,van ebben dinamika s minden!Szerintem egy egy drb/oldal is megteszi,ha nem tul nagyok az igenyek.Kicsitt viszont nagy a lada.De jobb mint a "w" horn !Nem kell annyi kompomisszumot kotnod az also frekivel..a "w"melyladabol ,hgy jo melyek ki jojjenek s dinamika,2drb/oldal(minimum)javasolt.
(#) sound.man hozzászólása Jan 28, 2009 /
 
Ennek amit mutattál nincs meg a rajza. Viszont a visaton ládájához mit szólsz? Ez is jobb lenne mint egy w?
(#) milanpro hozzászólása Jan 28, 2009 /
 
Lenne egy olyan kerdesem: kb>hany embernek,mekkora terembe,milyen zenere szeretned a "bass-horn"t osszehozni? Nem rossza visaton sem,de ezzel sem fogsz onmagaban olyanm melyre le mennni.Szukseges ez okbol a nyomokamrat megnovelni,meg utanna igazitani az egesz tolcsert!
(#) sound.man válasza milanpro hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Körübelül egy kisebb kúltúrba vagy nagyobb osztályterembe lesz használva kb. Diszkózenére. Hány embernek? Remélem minél többen lesznek majd a buliba. Diszkó zenéhez nem kell nagyon mélyre lemenni szerintem. Már szinte minden meg van csak ötletem nincs, hogy milyen ládát lenne jó építeni.
(#) milanpro hozzászólása Jan 28, 2009 /
 
Az alany?>a szoro? 15" v 18"?..melyik gyarto,tipus..ez szukseges,nem minden szoro jo,csak ugy basstolcserbe..sot,ezeknek a szoroknak is van kategoriajuk.Speci "horn"tipusu ladaba terveztek oket.Az sem mint1 melyik "horn" ;ladaba,melyik "horn loaded woofer" t teszed.en amit hasznalok az ES18 akba,pld ul,akarmilyen szoro nem jo
Van vagy 5 fele mi tenylegesen oda valo..
(#) sound.man válasza milanpro hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Két ilyen. Adatlapját csatolom.
(#) milanpro hozzászólása Jan 28, 2009 /
 
Ez semmifele bass tolcserbe nem valo!!!1 be sem! Monitorozni,vagy esetleg Full-Range "diszko" bassrefi konstrukcioba,ok. Rcf ,P.Audio, JbL ,18 Sound,Precision Devices cegek fele inkadralodjal inkabb,segitek szivesen!
(#) sound.man válasza milanpro hozzászólására (») Jan 28, 2009 /
 
Pedig valamit kell velük csinálni mert van kettő.
(#) milanpro hozzászólása Jan 28, 2009 /
 
Itt latom az Rh Sound,az megy..bocs elore is..de ezek komolyabb celra,foleg "horn"tipusu ladakba= 0 ! Az emlitett is 2 utasba,mely-kozep sugarzonak valo.Mellesleg hianyosak a technikai parameterek.
Következő: »»   29 / 244
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem