Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   386 / 3579
(#) valve válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Egy DJVU Plugint elküldtem neked, amit én használok, ennek van kezelő felülete is...

llaci56 :: Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de nem kell ide semmilyen VNC kapcsolat!
(remélem semmilyen hátsó szándék nincs a szürkédben)
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Ott a pont! Nagyon egy rugóra jár az agyunk! Nagy volt a poén! Megyek Bajára, szerwoodstock, este talán leszek! Ez a VNC engem is érdekelne. Olyasmi, mint az RDP?
(#) valve válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
"mert nem írja felül" :: Gondolom XP -d van, akkor Program Files és itten töröld ki a "LizardTech" vagy "DJVU" -val kapcsolatos mappákat, majd lássuk azután is kötekedik... Ha igen, akkor kutatunk egyet a Rendszerleíró adatbázisban (Regedit).
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
VNC = TeamViewer, azaz távoli hozzáférés a géphez.
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Ha nincs orvosság a bajára, húzzon Bajára!
(#) Norberto válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Egy ajánlat. Használj másfajta DJVU megjelenítőt a gépeden! Az a DJVU univerzális plugin azt se tudom, hogy működik, de nem lehet valami túl kóser, ha ilyen problémák vannak vele...

DJVU fájlok megnyitására én emberemlékezet óta az IrfanView nevű kifogástalan és villámgyors programot használom. Fel kell telepíteni magát a programot, aztán ehhez is tartozik egy PlugIn Pack, de ez viszont nem rosszalkodós és nem is univerzális, mindenre jó, ez csak és kizárólag az IrfanView-val működik együtt.
Minimum 6-7 éve használom nap-mint-nap, és egy fél hiba nélkül működik nálam ez a képnézegető+DJVU lapozgató program... ennél jobbat keresve se találsz.
(#) valve válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Akkor lássukcsak, a Program Files mappából, mint előbb írtam, töröld a djvu -s dolgokat, fileokat, könyvtárakat... Azután: Start, Run (Futtatás), majd ide írd be hogy "regedit", ezután nyomj Ctrl+F és a keresőbe írd azt hogy "djvu", majd ami LizardTech, DjVuViewer, DjVuControl, és hasonló társai, azokat nyugodtan törölheted. Amibe nem vagy biztos azt hagyd ottan. Ha megvan akkor programok telepítése eltávolítása ablakban, menj rá és nézd meg, hogy le szedi-e a programot...

Adj egy restartot a gépnek és probáld meg telepíteni azt amit küldtem, vagy tegyél egy IrfanView -et...
(#) Szebence hozzászólása Feb 2, 2009 /
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ez a CD-s autórádió minden átalakítás nélkül beszerelhető-e egy 1998-as Audi A6-osba? Vagy esetleg kell hozzá, a műszerfalba szűkítő? Ha igen, az milyen árban lehet és hol lehet beszerezni? Bontókban esetleg?
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Zolikám! Azért egy ilyen szmájlit elvártam volna!
(#) maTaKee hozzászólása Feb 2, 2009 /
 
Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e itt köztünk egy rajz "művész"? Azt tudom, hogy googa rendelkezik költői ambíciókkal , ezért gondoltam megkérdezem, hátha van valaki, aki szokott rajzolni. Ha volna itt valaki, akkor én szívesen venném, ha megmutatná a képeit (tanulás céljából)
(#) llaci56 hozzászólása Feb 2, 2009 /
 
Amikor Petyaművek kerül szóba, mindig eszembejut, hogy hiányzik a gyűjteményemből néhány RT.
évf.: 1940,1941,1945-50 (ezt nem tudom, létezik-e egyáltalán?),2007,2008 és a 2009ÉK.
Ha valaki tudna linket, gondoljon rám! (és küldje is el!)
(#) valve válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Természetesen örülünk, hogy megoldodott... (de áruld már el milyen az újj nézegetőd)
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
RT 1951 től létezik. Előtte Rádió Technika volt.
(#) valve válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Rádiótechnika Évkönyv megvan 1968-2008 -ig. Rádiótechnika Folyóirat pedig 1990-2006 -ig.

Tehát akkor van 1940 -től, vagy 1951 -től?
(#) llaci56 válasza valve hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
1936-tól van meg.
(#) Attila86 hozzászólása Feb 2, 2009 /
 
Ki látta a Battlestar Galactica legújabb (4. évad 13. rész) részét?

Na ez a rész aztán nagyon ott volt... Végre ismét BSG-hez méltó epizód! Ez a sorozat a legjobb scifi amit valaha készítettek! Sőt, szerintem a legeslegjobb sorozat mind közül. Legalábbis azok közül biztosan mindet porig aláz amiket én ismerek...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Miért? Az RT az mi???
(#) llaci56 hozzászólása Feb 2, 2009 /
 
1936-os RT 1.szám, 1.oldal

1936_01.djvu
    
(#) DuMatyi válasza valve hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
1951 től létezik, mint Rádiótechnika egybeírva. Előtte Rádió Technika, Rádió és Film Technika volt! De nem kezelendő folytatásnak! Külön szerkesztőgárda, külön kiadó!
(#) DuMatyi válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Attila és volt benne leeresztet kerék? Bocs, nem hagyhattam ki...
(#) szamóca válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Jó hogy mondod! Nem is tudtam hogy már van 4. évad belőle. Most néztem végig a Star gate 10 évadát, plusz a S.G Atlantis 5évadát a két nagy zárófilmmel. Jelenleg a Firefly-t nézem.
(#) titi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Idézet:
„Most néztem végig a Star gate 10 évadát, plusz a S.G Atlantis 5évadát a két nagy zárófilmmel.”
Ezzel azt akarod mondani, hogy mind megvan neked?
(#) szamóca válasza titi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Sci-fi fun vagyok. :yes:

Más: ma este rekord volt!

Rekord.JPG
    
(#) Attila86 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Hehe, akkor azt hiszem van pár közös vonásunk.
A csillagkapun én már durván másfél éve túl vagyok, az atlantist már "valós időben" néztem végig. A firefly-t nem ismerem. Az jó?
A Stargae-Universe-et várod már? Szerinted jó lesz? Szerinted az SG-1 a jobb vagy az Atlantis? Kedvenc szereplőd? És a BSG-ben?

(Ja, és az X-aktákat is végignéztem. De a scifiken kívül a Dr House-t is, no meg a dokikat és a klónok háborúját, bár ez utóbbi is scifi.)

Ja és ha most kezdesz neki a 4. évadnak akkor azt javaslom hogy ne nézd meg a 14. rész levetítéséig mert hidd el, az összes körmödet lerágnád a mostani cliffhanger miatt... Én sem tudom hogy fogok most átvészelni egy hetet...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Nem is tekintettem folytatásnak. Az '50-es lapok fele politika. (Naaaaagy benyalásokkal sztalin elvtársnak, aki apád helyet apád vóóót, és anyád helyett is apád vóóóót....)
(#) Attila86 válasza titi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Nekem megvan a Csillagkapu:SG1 10 évada + a filmek, a Csillagkapu:Atlantis 5 évada + a filmek, az X-akták 10 évada, és a Dr House eddigi négy és fél évada. Ja és természetesen az ezeket porig alázó Battlestar Galactica eddigi négy és fél évada.
(#) titi válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Hú de irigykedek!
Én is szeretem ezeket!
Hány DVD mindez?
(#) Attila86 válasza titi hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
1 évad 2db lemezt foglal. Kivéve a BSG, mert az méltó arra hogy drága kétrétegűre írjam. :yes:
(#) Action2K válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Idézet:
„4. évad 13. rész”
Azt sem tudtam, hogy sorozatot csináltak belőle! A 80-as években készült játékkal (melléklet) sokat játszottunk annak idején, de hogy filmsorozat lett belőle, nahát!

BSG.jpg
    
(#) titi válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 2, 2009 /
 
Egyszer összefuthatnánk pár percre...
Következő: »»   386 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem