Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   137 / 1166
(#) goldscorpio07 válasza kocici17 hozzászólására (») Feb 9, 2009 /
 
Itt már néztem én is,de azért köszi.Egy oldalon írta egy személy hogy"nem érdemes helyettesíteni,pláne hogy egy Sharp tv-be kellene".
Bővebben erről a fetről:SUD15N06-90L
Még keresgélek,hátha.
(#) jenci78 hozzászólása Feb 9, 2009 /
 
nem tudok beazonosítani egy IC-t. Csak annyi van ráírva, hogy 3611. Talán UDN3611, de nem tudom mivel tudnám helyettesíteni. Aki tud segítsen Köszi!
(#) napalm hozzászólása Feb 10, 2009 /
 
Sziasztok!

Van egy apró smd tokozású 10 lábú IC-m, ez áll rajta:
LBPV
N738
713

Mi lehet ez? Semmit nem találtam róla
(#) kissi válasza kissi hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Nem ismeri senki?

Steve
(#) Cunici válasza kissi hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Helló

Keresgéltem, 5 perc alatt a Hq rátaláltam egy olyanra, hogy AN 7380 és ennek van adatlapja. Nézd meg remélem , hogy erről van szó.

FAN7380.pdf
    
(#) kissi válasza Cunici hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Köszi, de miből gondolod, hogy ez lehet?
Sajnos semmi mást nem tudok róla ( milyen környezetben volt ?), így próbáljam ki és legfeljebb "eldurran"?! :eek2:

Én a neten nem találtam ilyen azonosítót, pedig több, mint 5 percig próbálkoztam...

Steve
(#) Cunici válasza Cunici hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Azért tettem fel az adatlapját, hogy abból ráismersz e? Ha ugyanúgy néz ki, uyganannyi lába van , és még a száma is hasonló , akkor sztem egy próbát megér, figelembe véve, hogy ezen három szempont megfelelő akkor semmi nincs ellene hogy ez az ami neked kell. Ha jobban belegondolsz a viághálón nincs egy IC ről adatlap, szóval szerintem van csak sokat kell próbálgatni meg nagyon szétnézni, nem azt mondodm , hogy én mindent megtalálok, ez sem bitos , hogy az, de szerintem ha átnézed az adatlapot és a készüléked amiben van akkor erre rá lehet jönni, vagy egy olyannal nézeted meg aki ért hozzá. ( én a 2. at csiálnám) Egyébként csak segíteni próbáltam, hátha tudok végre hasznos is lenni az oldalon, eddig mindig csak kérdeztem, és ha tudok akkor próbálok segíteni valakin.
(#) kissi válasza Cunici hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Ugyanúgy néz ki? ugyanannyi lába van mivel 8, akkor akár pók is lehet!
Ne hülyéskedj már, hogy hasonlít Neked a 2A05N10 a FAN7380-hoz ( csak a '0' karakter közös! )??? Szerinted hány 8 lábú, SOIC tokozású IC lehet az interneten? Írtam, hogy ilyen IC-m van, aminek nem ismerem a környezetét, tehát "de szerintem ha átnézed az adatlapot és a készüléked amiben van akkor erre rá lehet jönni, vagy egy olyannal nézeted meg aki ért hozzá." ez a rész nem jön be!
Csak azért írtam le ezeket, mert vannak, akik még nagyon kezdő és az általad leírtakat készpénznek veszik és így nagy bajt és kárt is okozhatsz valakinek, ezért jobban gondold meg, hogy mit írsz le "segítségképpen"

Steve
(#) kissi válasza kissi hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Bocs, azt külön nem írtam, hogy nem ismerem a környezetét, de csak kaptam az IC-t ( tehát nincs környezet, nem is bontott!) !

Steve
(#) CrazyBiker válasza kissi hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Hát, most nem azért, de ha nem vagyok biztos abban amit mondanék, akkor inkább nem is mondom, főleg itt nem, ahol csak nagyon kevesen ellenőrzik amit mondok, és nem javítják ki... Különben is, az hogy egy alkatrész miben van oly mindegy. Ha megvan a típusa, és az való bele eredetileg, akkor az kell bele, vagy lehetőleg nagyon hasonló, de ic-nél nem szórakoznék a nagyon hasonlóval. Abból pont az. Tranzisztornál lehetőleg hasonló paraméterűt, ellenállásnál és kondinál a sorba vagy párhuzamosan kötés elmegy. De az ic az más kategória... Ott csak nagyon keveset lehet tökéletesen helyettesíteni, a legjobb, ha egy hozzáértőt kérdezel meg.
(#) Cunici válasza kissi hozzászólására (») Feb 10, 2009 /
 
Oks még mielőtt valaki letolna mert rosszat írtam, bocsi majd legközelebb megpróbálok máshogy segíteni. (a kezdőkről mondottakat pedig megértem én is így szoktam lenni az olvasott hozzászólásokkal... )
(#) teenje hozzászólása Feb 11, 2009 /
 
Kollegák.segítsetek ki,ha valaki tud adatlapot,müszaki paramétereket adni nagyfeszültségü diódáimhoz legyetek szíves adjatok. BA 0214 (MEV gyártmány, azt hiszem a mikroelektronikai vállalat gyártotta), valamint C 1280 (ennyit tudok róla).
(#) proli007 válasza teenje hozzászólására (») Feb 11, 2009 /
 
Hello!
Nem tudom segít-e rajtad egyáltalán, de nekem van egy MEV katalógusom, véletlenül sincs rajta az évjárat, de kb. 1975-ös.
Nos abban nincs benne ez a típus, csak a BA3109T. Sorvégfokhoz való, és 6000V-os 0,3A-es.
üdv! proli007
(#) teenje válasza proli007 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Köszönöm szépen
(#) Bercisas hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Sziasztok.Az alkatrész ugy néz ki mint egy SMD tranyó
felirat:A K segitsetek ha ismeri valaki.Elöre is Köszi.
P3n
(#) Bercisas válasza Bercisas hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
AK
P3n
(#) llaci56 válasza Bercisas hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
AK -> BCX70K Phi N SOT23 BCY59-x BC107

AK ->ZMV932 Zet I SOD323 5.5-17pF hyperabrupt varicap

Persze, ha ilyenkor tok típust is írnál, akkor egyszerűbb lenne...
(#) 1attis hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
273.oldal, #371252

1attis
köszi!!!
(#) zolika60 válasza 1attis hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
A barátunk a 9985GM begépelésére ad néhány távolkeleti oldalt ahol vannak róla adatlapok. Az én angol tudádsom kevés (mert olyanom nincs) annak megállapítására, hogy hogyan tunám letölteni, de próbáld meg hátha neked sikerül. :google: Egyébként az a 274.oldal.
(#) 1attis válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Köszönöm a válaszodat,hasonló a problémám sajnos!
(#) zolika60 hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Tudja-e valaki, mi a szakszerű neve. típusszáma annak az izzónak ami 3V-os, nagyítós, menetes, de csak kb. 1/3 méretű a zseblámpa izzóhoz képest.
(#) Ricsi89 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
(#) Lacika hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Üdv.
Olvasva ezt a topicot, többször is elhangzott, hogy nem tudok angolul, németül, ( kínaiul meg mégúgyse).
Miért nem használjátok a Google fordítóját? Rengeteg nyelvből képes magyarra fordítani.
Nézd meg ezt a fordítást. Egy kínai oldal részlete, nem angolul hanem kínaiul volt írva. Azt hiszem nem is olyan rossz.

Új KELON (Hong Kong) Electronics Co., Ltd., a széles körű szakmai tapasztalattal rendelkezik elektronikus alkatrészek beszállítói, főleg foglalkozó AD Agileng Altera Atmel Analogictech IR Fairchild INTERSIL Linear MICREL ST Semtech TI XilinxBZ jól ismert márkák, mint például az alkatrészek, és számos itthon és külföldön Jól ismert, hogy a szállítók baráti és együttműködési kapcsolatok, működési QFN DFN SOP BGA QFP DIP csomag különböző IC termékek, van kitűnő tengerentúli sourcing csatornák, az erőforrások, a minőség és az ár, a szállító az Ön által kiválasztott előnyben részesíteni. a cég a magas színvonalú szolgáltatás és a jó hírnevét itthon és külföldön, hogy megnyerjük a támogatást és a bizalmat az ügyfelek, már a régi ügyfeleknek, hogy jó kapcsolatokat az együttműködés, a cég az "integritás, az innováció" üzleti filozófia, hiszen az "ember-központú, a technológiai innováció" fejlesztési célokra, előretör, és hozzon létre egy minta jó üzlet. KELON jövőben az új termékek folyamatosan gazdagította, hogy a központi piac versenyképességének elektronikus alkatrészek (Agilent egér IC, MP4 hang IC, mobiltelefon tápegység IC. Audio Power Amplifier IC, stb), a fizikai készpénz ügyfelek keres a legnagyobb hasznot. Azt fogja szolgálni Önnek teljes mértékben üdvözlöm az új és a régi ügyfeleknek a világ minden tájáról a cég együttműködést! ! ! ! ! ! ! ! !
(#) llaci56 válasza Lacika hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Főleg az utolsó mondat tetszik nagyon. Mint ha az amerikai barátomat hallanám beszélni. Mondja, mondja, de nem értem, mit akar...
(#) proli007 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Rossz ez a fordítás! nincs benne a "kici ócó".
(#) kocici17 válasza Lacika hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Tök érthetőőőőőőőőő. :circling:

Csak azt nem tudom, hogy ebben az országban tanitanak-e még magyarúl.
(#) Bercisas válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Szia.Bocsi de nem tudom pontosan a tokozás számát,de teszek fel róla egy képet hátha segit.

IMG.jpg
    
(#) llaci56 válasza Bercisas hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Ez SOT89 -es tok. Erre sajnos nincs megfejtés a katalógusomban.
(#) llaci56 válasza Bercisas hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
De viszont a :google:

BCX53-10 SOT89 AK

Itt meg is nézheted.
(#) Bercisas válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Köszönöm a segitséget,kipróbálom.
Következő: »»   137 / 1166
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem