Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   412 / 3569
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Kösz! Ó! Te még ilyenkor, itt? Ja, a karmpusz ma más volt...
(#) Sergei válasza googa hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Voltak 3-an 1 vesénszurt.öt vitte a barátja.Akkor volt Cosma ö sajnos meghalt.És volt az arc csont sérült.vele a mentösök foglalkoztak.szerintem.
A vesénszurt foglalkozott Cosma-val akkor szurták meg.Öt elvitte barátja.a mentösök meg a maradék kettövel foglalkozta.
De ez csak az én véleményem!!Nem voltam ott és nem kérdeztem meg az akkor szolgálatban lévö mentösöket.

Sajnos azt nem irhatom le ide miért utálom a gépészmérnököket.Nem vagyok a magam ellensége.nem hiányzik a warn.
(#) kaszarobert válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Te a mi ovinkban is pont ilyen szupermenek, meg pókemberek voltak!


Bár az én fiam autóversenyzőnek öltözött
(#) googa válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
A barátnőm húga Vállalkozószellem volt a suli farsangon, szellemruha, aktatáska, mobiltelefon...csak az volt a probléma, hogy a jelmezversenyen Szellem-vállalkozónak mondta be a mikrofonos néni...annak meg semmi értelme.
A szomszéd kisfiúból pedig bundáskenyeret csináltunk. Anyukának a bundája, a kis buksijára meg egy kenyérből készült satyesz.
Aztán volt ott még mindenféle dugókat maga után vonszoló Dugóhúzó (kisfiú) is. Jó kis farsang volt Kár, hogy én nem öltözhettem be valami hasonló elmés jelmezbe.
(#) MPi-c válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Tavaly nagy volt a felhozatal a röpködő szuperhősökből. Számítottunk rá, hogy idén is így lesz, ezért vonultattuk be a gyereket (A lejobb az, amikor a gyerek Status Quo-t énekel...)
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Ez jó, vicces... Reklamálnék, ha Tőled nem ilyeneket kapnánk!

Közérdekű közlemény! Holnap ismét leszünk a börzén! zolee1209 és Danaman biztos lesz! Rajtam sötétkék kabát és szürke melegítő lesz. Alatta fehér pulcsi, és szürke sál! Bővebben a börze topicban!
(#) Action2K válasza googa hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Idézet:
„Szellem-vállalkozónak mondta be a mikrofonos néni...annak meg semmi értelme.”

Ők irányítják a szellem-vállalatokat, jogász nevén fiktív cégek, akik kiállítják a szellem-számlát.
(#) googa válasza Action2K hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Úgy értettem egy farsangon nincs semmi értelme.
(#) Action2K válasza googa hozzászólására (») Feb 20, 2009 /
 
Persze, ez bosszantó. Az a baj, hogy az a
Idézet:
„mikrofonos néni”
nem szívvel lélekkel mikrofonozik, csak csinálja, mert azt mondták neki. Nagyon sok ilyen helyen hangosítottam már, s elég negatív tapasztalatom van.
(#) radocziandras hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Ki tud ajánlani egy ingyenes cd-dvd író progit?Egy egyszerű,magyar és jó freeware progira gondoltam,úgyhogy a ner@ kilőve.Legyetek szívesek segíteni!
(#) llaci56 válasza Sergei hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Elmesélhetnéd, hogy miért utálod a mérnököket, azokból is azokat, akik gépészek!?
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Idézet:
„Elmesélhetnéd, hogy miért utálod a mérnököket, azokból is azokat, akik gépészek!?”


Idézet:
„Sajnos azt nem irhatom le ide miért utálom a gépészmérnököket.Nem vagyok a magam ellensége.nem hiányzik a warn.”


Laci! Leírta, hogy miért nem mondhatja el...
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
De hát én pl. azért utálom a tökfőzeléket, mert sose szerettem, és olyan íze van, amit én nem tudok lenyelni.
Most akkor adsz nekem egy warn-t?
Különbenis...
Biztosan vannak olyan mérnökök, akik gépészek is, de nem biztos, hogy minden gépészmérnök gépész is!
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Dehogy adok Neked warn-t! Pedig én szeretem a tökfőzeléket... Ja és nem mérnök vagyok, de még csak nem is gépész. (Totál humán beállítottságú a végzettségem, már ha a vasúttiszti diploma az.)
De lehet, hogy - pl. - nemzetiségi/etnikai oka van...
(#) MPi-c válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Én meg végzettségem szerint gépészmérnök vagyok, de sem gépészként sem mérnökként nem dolgoztam és néha még humánus sem vagyok. A tökfőzeléket meg utálom... Most akkor mi van? Nem szeretjük egymást?
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Érdekes ok lehet, ha (netán) nálad az igazság... De elképzelni sem tudom. Melyik etnikum lehet az, amelyik az összes olyan mérnököt adja, aki még gépész is egyben?
(#) llaci56 válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Dehogyis...! Hát nem érted, hogy én a tökfőzeléket utálom? De nem verem meg azért, mert a Frankye meg szereti. Ennyire egyszerű!
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Szóval akkor a humánus emberek szeretik a tökfőzeléket, de a gépészmérnökök nem. Ennyi a lényeg!
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Ebben lehet valami! Én is utálom a tökfőzeléket, tehát ezért lettem Gépgyártástechnikus! Is.

Egyébként szép napot az itthon maradottaknak, a többieknek meg jó börzézést!
(#) MPi-c válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Azt a verést, azért megnézném!
(#) llaci56 válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Azért van mégis egy elkészítési formája (a tökfőzeléknek!) ahogy meg tudnám enni. Paszírozva! (...ablaküvegen át...)
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Ej már, Pisti, ne gonoszkodj!
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Naugye hogy naugye! Megmondtam én!
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Örülünk, hogy a nejed újra otthon!
(#) llaci56 hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
HELP!
Kéne nekem valaki, aki profi a WIN vágólap témában. Természetesen magánban folytatnám le vele a diskurzust.
(#) Action2K válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Idézet:
„...ablaküvegen át...”
Pedig finom: Link

Más: Látom van akinek jó termése volt a gubizásból: Link

Szerk: A nejem is, meg a két kisördög is!
(#) zenetom hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Használt már valaki Google SketchUp-ot?
Mert szerintem jó program lenne, csak nem ír ki nagyon semmilyen adatot pl egy megtervezett testről (oldalhossz...stb). Meg ha rárakom az eggyik testet a másikra akkor egybeolvasztja őket vagy mit csinál.
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Azé vagyunk!! :yes:
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Nam a Zoli ?
(#) kipi0804 hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Üdv mindenkinek! Átolvastam a fórumot,de nem találtam meg a kérdésemre a választ. A kérdésem a következö lenne, hogyan tudok kinyomtatni egy bmp kiterjesztésű nyákrajzot méretpontosan? A válaszokat előre is megköszönöm!
Következő: »»   412 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem