Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   413 / 3569
(#) MolnarG válasza kipi0804 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Bár nem tudom mi köze van az Eagle -nek a bmp-ből való nyomtatáshoz, de pl. IrfanView képnézegető progiban nyomtatásnál bejelölöd az eredeti méret/dpi-alapján való nyomtatást.
(#) Müszi válasza Action2K hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Én minden főzeléket imádok, legyen az tök, zöldbab, spenót, sóska.
5 tányérral simán lemegy egy ebédnél főzelékből
(#) MPi-c válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Pep-e(c)s meló!
(#) elektrocad válasza MolnarG hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Én sem értem. A bmp egy raszterkép, mindegy mit ábrázol, nincs köze egyik CAD programhoz sem, csak annyi esetleg, hogy némelyik tudja importálni. Az ehhez hasonló logikátlan kérdésekre legközelebb piros villogó válaszokat küldjetek.
(#) Sergei válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Akikkel én eddig együtt dolgoztam vagy ök terveztek meg egy két dolgot,mindig hiba csuszott a munkába.sose stimmelt semmi nem müködött akadozott.egyszerüen nem ment.Aztán munkatársammal gondoltunk egyett és nemfoglalkoztunk a gépészmérnökkel.És láss csodát mentek a dolgok.Tul bonyolitanak mindent.Megakarják magyarázni hogy a kocka az kerek,a kör meg háromszög.Lehet hogy csak erreefelé vannak ilyen képességü emberek.De én akkor is utálom a gépészmérnököket. "ezt én tanultam te meg nem"szokták vala mondani.Erre én meg "az lehet de én már raktam is össze ilyet"

üdv Sergei
(#) szamóca válasza Sergei hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Bármibe lefogadtam volna hogy ezt fogod mondani! :yes:
(#) Action2K hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Idézet:
„árnyak tánca
fenyő ágán
havas tájon
jég szivárvány

gyermek arcon
fény hintázik
a vén fenyő
sosem fázik”

Részlet, Komáromi János (koma), gyertya lángja című verséből.

Fotók: jómagam.
(#) llaci56 válasza Sergei hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Ezek szerint neked a gépészmérnökökkel van bajod…
Buta (hü..e) emberrel én is találkoztam már, meg olyannal is, aki nem értett ahhoz, amit csinál. (A szakmájához se...) De ettől még nem általánosítom az illető szakmára, hogy mind olyan, és ezért mindegyiket utálom. Nem vagyok gépészmérnök, nem tisztem megvédeni őket, - csupán csak a tisztesség kedvéért...
Szerintem mindenki olyan a szakmájában, amilyen ember. (Légyen az tanár, orvos, mérnök, műszerész, és sorolhatnám…) És mindezek után azt is elárulom neked, hogy nem találkoztál olyan buta emberrel, akinél ne lenne még butább!
(#) kipi0804 válasza MolnarG hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Köszönöm! Foggalmam nem volt, hogy ilyen egyszerű.
(#) googa hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Úgy szeretem olvasgatni a figyelmeztetések szövegét! Nem lehetne több esélyt adni nekik, hogy baromi jól szórakozzunk? Esetleg szívesen bevállalom, hogy még viccesebb szövegeket írok a kedves pácienseknek!
(#) kaszarobert hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Sziasztok!
Gyorsan írom, itt vagyok (Miskolcon) a kocsonyafesztiválon. Narancssárga sapka, és zöld sál van rajtam, és hobbielektronika póló. Két elektroncsövet kocogtatok össze a fogaim közt, mert elég hideg van. Valamikor 9 és 11 óra között fogok itt elhaladni!


Link
(#) Sergei válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Igen a gépészmérnököket utálom.mivel eddig nem találkoztam értelmes joszággal igy kinek nem inge annak szkafander
(#) llaci56 válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Én inkább eszem itthon, a jó meleg szobában a kocsonyát, amivel a nejem kényeztet, minden héten 6 -7 tállal, - szóval kitart a következő hétvégéig.
Nem is tudom, hogy lehet úgy enni, hogy közben elektroncsövek kocognak a fogaim között a hidegtől...
(#) llaci56 hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Figyeljük KaszaRobit Miskolcon!
Csak nem az az ürge ott HE-s pólóban, csővel a fogai között???
(#) llaci56 hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Fórumtársak! (rumtársak? )
Az erősítő építések között kiderült, hogy van néhány zenész is közöttünk. A Yesterday kottája kellene, ha meg volna valakinek. (Zongora, gitár, zenekari, minél többféle, annál jobb! De eredeti, nem feldolgozás.)
Köszönet érte!
(#) radocziandras hozzászólása Feb 21, 2009 /
 
Hú a fene enné meg,de drágák az agp-s videokártyák!Azokból van 512-esnél nagyobb?A mostani kicsinek találtatik.Integrált proci létezik?Lehet helyette másikat rakni,normált?
(#) llaci56 válasza radocziandras hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Az agp nagyon régen kiment a divatból. PCE a trendi! (PCI express)
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Hopp! Most harapta el a csövet!
(#) radocziandras válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Úgy lehet,érdemesebb volna összerakni egy gépet,mint ezzel pepecselni.
(#) Norberto válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
A legfrissebb meghajtó-programot ugye feltetted már a gépre az adott hangkártyához? Ha még nem, akkor tedd meg bátran! Viszont az sem lehet utolsó lehetőség, hogy ha nem található frissebb a jelenleginél, akkor eltávolítod a mostani driver-eket, aztán gépet újraindítod és akkor önmagától ismét felpakolja a rendszer a hangkártyát.

Korábban amúgy jól működött ez a mikrofon?

Egyébként nem fogod elhinni, de jelen pillanatban én is mikrofonnal bénázok, csak én Ubuntu alatt... ez nehezebb ügy lesz, úgy érzem :no:
(#) szamóca válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
A kottája az nincs meg, de a midi zongora alap megvan. Valamelyik midi szerkesztő progival kinyerhető a a file-ból, és nyomtatható.
(#) radocziandras válasza szamóca hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Amúgy ez a yestrday nem a győzike megmozdulása volt? Vagy köze sincs hozzá?
(#) llaci56 válasza radocziandras hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Az mi??? (Győzike???)
(#) llaci56 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Köszönöm, lementettem! (Mindjárt kinyerem, aztán megnézem...)
Ha valaki még tud, - köszönöm! (Minél többféle, annál jobb, csak ne feldolgozás legyen!)
(#) llaci56 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Nagyon jó, mert ebben benne van a cello szólam is. Kb. ezt kottáztam le, de amit küldtél, az teljesebb.
Feltettem, amit én írtam be emlékezetből. (Hozzáteszem, hogy cca 30 éve nem kottáztam...)
Még az a bajom, hogy a progim (Session) mutatja a kottát, de kinyomtatni nem tudja.

YesterDay.MID
    
(#) szamóca válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Találtam egy gitár akkord kíséretet szöveggel, bár ez nem nagy segítség.Bővebben: Link
(#) llaci56 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Mi az, hogy NEM??? Dehogy nem! Ezt is köszönöm szépen! (A fiaim boldogok lesznek!) Egész jól játszák már négykezesben. (Illetve csak három, de a kicsi még az idén kezdte a zongorát.)
Már pingálom is Corellbe...
(#) szamóca válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Akkor jó. Zenész családban vígan zajlik az élet.
(#) llaci56 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 21, 2009 /
 
Jó lenne, ha ők szépen fejlődnének (hangszer terén is!) én pedig többet gyakoroltam volna az elmúlt 20 évben... De nincs mese, lefújtam a port a gitárról, a zongorát pedig már a fiúk fényesítik egy ideje...
Azt már érzik, hogy klasz dolog együtt zenélni.
(#) kaszarobert válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 22, 2009 /
 
Köszönöm a sok aggódást, megúsztam! Persze néhány testrészemnek még van mozgáskoordinációs problémája, persze a hidegtől.
Zoli tegyél fel valami hangmintát, hallani szeretném, hogy mit csinál! Biztos, hogy felvételen is mikrofonra vagy állítva?l
Következő: »»   413 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem