Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   432 / 3579
(#) radiomano válasza Action2K hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Köszi szépen!

Nekem egy Sony Ericsson W910i-m van és most próbáltam ki, teljessen végigjátsza! Egyszerűen tökéletes! Nagyon tetszik És köszi mégegyszer!
(#) radiomano válasza googa hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Gratulálok az 1111. hozzászólásodhoz! Gondolom nem kis fáradtság árán nyomogattad le olyan sokszor a gombokat. (Megvannak még a feliratok a gombokon?
(#) Frankye válasza googa hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
7199...
(#) Ricsi89 válasza googa hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Csak az az idegesítő, hogy akkor mi a fenét nézek ma este. Direkt azért lett kiírva, hogy legyen mit néznem. De olvastam egy fórumon, hogy másnak is van ilyen gondja, csak senki sem válaszolt a kérdésére. :no:
(#) dbase hozzászólása Márc 2, 2009 /
 
Munkanélküli lettem mától hivatalosan 3évnyi kábeltvzés után. szép idők vannak..
(#) zoly15 válasza googa hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
csak összejött?
Gratulálok!
(#) zoly15 válasza Frankye hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Hűűűhaaaa
Ez már sok vagy sokk?
(#) Action2K válasza googa hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Nah, Neked már mindegy! Én lemaradtam róla, de lesz 2222
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
én már elhagytam és mit sem tudtam róla
(#) szamóca válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Basszus ! Ez kemény! De remélem van valami kilátás melóra a közeljövőbe.?
(#) válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Szia!

Parancsolj, itt a link! Csak rákattansz az Add to Firefox gombra, onnantól pedig már minden egyértelmű lesz.
A másik kérdésedre viszont nem tudom a választ... Milyen böngészőt használsz? (Az előző kérdésedből már kiderült hogy Firefoxot, na de hányas verziójút?)
Nálam 3.0.6-os FF teljesen normálisan kezeli a HE-t. Esetleg talán az általad is említett betűméret-beállítás lehet még ludas a dologban - kipróbáltam, ha túl nagyra állítom, akkor nekem is kilóg az ablakból a küldés gomb. Egyébként betűméretet CTRL+egérgörgővel tudsz állítani.
(#) googa válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Ez szomorú. Szerintem azért még mindig jut új állás annak, aki igazán akarja! Bízz magadban és kitartást!
(#) dbase válasza szamóca hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Nyitott szemmel járok. És élvezem a szünet első napját, komoly 36eFt os munkanélküli bérrel. 3év a saját városom ellátása ketten 1600tv 1100 internet,9000 lakos, 3300lakás és most 25km-ről járnak át ha baj van. Megéri nekik tuti.Legjobban a kolegát sajnálom, 10éve ő építi a hálózatot, nekem is a mindennapjaim voltak, éjjel álmomban is huztam a vezetéket, ő huzta az első métereket is, kívülről ismerjük az egészet, ők meg majd jol b@szopják, ha baj van.Ez van, mintha a sajátom lett volna, teljes felelősség rajtunk, közben meg más milliói benne.3év alatt 30km vezetéket cseréltünk le.
Leépítés, mert sokan átmennek a lavoros technikára. Ésszerü, nem kell kábel, oszlopbérlet, szerelvények, áram bele. Csak egy átvitel a müholdon meg egy 10 000ft os készülék. Jó hogy olcsobbak a tv adások.
(#) Szárnyas válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
A Firefox verziószámát a Sugó menüpont " A Mozilla Firefox névjegye" pontnál tudod megnézni.
(#) szamóca válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Te jó szakember vagy. Biztos lesz valami munka számodra. Én a jelenlegi munkahelyemen a 13. évet töltöm. Pontosan tudom milyen az mikor egy rendszer hozzánő az emberhez, és már azzal kel, fekszik. Drukkolok neked hogy sikerüljön egy ettől jobbat találnod!
(#) wg_kezdo válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Látod dbase ezért vagyok vállalkozó.
(#) dbase válasza szamóca hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Köszönöm szépen kedves vagy!
wg_kezdo
A kolegám is vállakozóként dolgozott be egy országos cégnek, és neki mondtak fel, így nekem is, mert nála voltam felvéve!
Legjobban ő kínlódik a 10 évével,meg család meg 35 éves stb, én legalább 25 leszek és hamarabb lesz valami mint neki szerintem.
(#) wg_kezdo válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Amúgy megértem a leépítéseket is, bár azt nem, hogy hogyan szelektálnak.
Magyarországon sajnos a jó szakemberek zömét kirúgják az olyan "szakik" kedvéért akik jobban el tudják magukat adni, de semmi sem tudnak a szakmáról.
Bízom benne, hogy a dbase kaliberű emberek nem menekülnek el az országból és azok a barmok (név szerint menedddzserek) egy idő után rájönnek, hogy az emberek nem gépek. Ha azt akarják akkor alkalmazzanak gépeket azt le lehet állítani, ha nincs szükség rájuk.
(#) szamóca válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Ha bejön amit mondtam a jobb állásról, jössz egy barna sörrel!

Más. Ma esti csúcs olvasottság.

520.JPG
    
(#) wg_kezdo válasza dbase hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
dbase:
Az nem vállalkozó aki egy cégnek dolgozik be. Az sima alkalmazott mivel függ a cégtől csak kicsit szabadabb a munkaideje (de soha nem kevesebb).
A vállalkozó ott kezdődik, hogy legalább 3-4 vasat tart a tűzbe és különböző iparágakban stb...
Nekem - ki merem jelenteni egyszemélyes vállalkozásom van -, és kb 60 ügyfelem. Vannak kicsik és magyok. Minden évben veszítek el 4-5 ügyfelek és jön helyette 4-6.
Van amikor kevesebb a bevétel van amikor több, de soha nem 0 és soha nem maradok munka nélkül.
(jelenleg annyi munkám van, hogy tudnék 2 embert foglalkoztatni, ha lehetne alkalmi munkást találni ebben a szakmában. Állandóra nincs az a pénz, hogy felvegyek valakit mert azt lehetetlen kitermelni).
Ja és 29 éves vagyok, kb 7 éve van vállalkozásom.
(#) Norberto válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Attól függetlenül, hogy a FF ingyenes böngésző és az ingyenességet hirdeti, illetve hogy lényegében a Linux alól nőtte ki magát oda, ahol most van, kissé megváltoztak a helyzetek. Ubuntu Linuxot próbálgatok már jópár hete, de ha "csak" netezésre kapcsolom be a gépet, akkor kizárólag XP-t vagyok hajlandó elindítani, mert a FireFox (és úgy egyébként minden létező böngésző) szó szerint! fényévekkel gyorsabb, mint Linux alatt... és ez nem egyedi jelenség, Linux alatt százezreknek vannak mindenféle nyavajái, és mégtöbbeknek vannak sebességbeli problémái az említett böngészővel. (Tapasztalat és különféle angol-német-egyéb fórumok olvasgatásával jutottam erre.)
(#) wg_kezdo válasza Norberto hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Csatlakozom.
Eddig azt hittem csak nekem van vele bajom.
Most pl Ikariam-ezek és az FF teljesen megzakkan tőle 450Mb memóriát foglal le.
IE alatt soha nem jelentkezik ez a probléma, meg Chrome alatt sem.
Linux alatt meg háááát... (Szintén Ubuntu meg Xubuntu is, de akkor is lassú).
Röhögni fogtok, Ubuntu+Virtualbox+Xp alatt jobban teljesített, mint simán Ubuntu alatt
(#) Norberto válasza titi hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Úgy is mondhatjuk

Hogy hogyan jutott eszembe? Hát, nekem mindig érdekes dolgok járnak a fejemben... tegnap épp lehet, hogy (tudat alatt ... persze) a bor jutott az eszembe, arról egyből a szüretelés, és arról pedig te (ugyanis a szüretelés ?sajnálatos módon? összekapcsolódott a fejemben a neveddel, nem véletlenül, talán már 2 idényben is említetted itt az OFF-topikban a szüretelési időszakot és az azzal járó dolgokat :yes: ) És ilyenkor mindig felmerül bennem a gondolat, hogy ilyen szüreti mulatságon, meg semmiféle ezzel kapcsolatos munkában nem vettem még részt, pedig dejó lenne egyszer komolyan

Jobbulást amúgy! A forraltborról mindenhol ódákat zengenek... szóval nem árthat!
(#) válasza Norberto hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Linux alatt nekem sem tetszett annyira a Firefox - talán mert egy egészen picit másmilyen volt mint a jól megszokott windows-os FF - viszont a Konqueror -ral szerettem netezni. Amilyen egyszerű, olyan gyors. Ez a Konqueror egyébként a KDE grafikus héj beépített filekezelője, szóval akinek KDE van a Linuxán annak ez fent kell hogy legyen a gépén.
Mondjuk Linux alatt igazából nem sokat neteztem, más jellegű tevékenységekre volt fenntartva (amíg volt a gépen - és addig is csak windows mellé volt felrakva).

szerk.: Apropó oprendszerek: próbálta már valaki a Windows 7 beta verziós változatát? Nekem nagyon nem tetszett...szép is, jó is, gyors is (Vistához képest pláne), de az erőforrásokat még így is zabálja, ráadásul gusztustalanul agyon van csicsázva az egész...rosszul lesz tőle az ember. Januárban fent volt vagy fél napot a gépen, amikor is nem bírtam már tovább, és visszakerült a jó öreg XP...
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Idézet:
„/nem rég gyorsított a szolgáltató is,kb 130 ról 270-re,letöltés../”

Nekem meg még lassabb, mint általában. Ilyet a tré miért nem tud csinálni. :violent:
(#) titi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Mint már Zoly15 említette, melót váltottam, tavaly nyáron.
Na de azért szőlőben, borban ezután se fogok hiányt szenvedni...
Ha egyszer Tokaj-hegyalján jársz, és szeretnél esetleg egy borászatot közelebbről is megtekinteni, talán tudok segíteni...
Csak az időpontot kell jól összehangolni, hogy én is otthon legyek, mert most ugyanis kb 330Km-t ingázok a jelenlegi munkahelyem, és a szülőfalum között.
(#) Norberto válasza titi hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Idézet:
„Ha egyszer Tokaj-hegyalján jársz, és szeretnél esetleg egy borászatot közelebbről is megtekinteni, talán tudok segíteni...”


Szerintem idén biztosan fogok arrafelé járni :pias:
(#) titi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Ezt is ajánlanám a figyelmedbe: Bővebben: Link

Alul, a borfesztivál...
(#) Norberto válasza titi hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 
Hoppácska, nem is rossz ez, köszi a linket!
(#) Georgee hozzászólása Márc 2, 2009 /
 
az emberi kreativitás határtalan, de ennyire? ez egy fa
Következő: »»   432 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem