Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   436 / 3587
(#) zoly15 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Ó a jó öreg Ikarus Classic
Az a hótolós itt van Miskolcon most nézem
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
No megállj csak! :banplz:
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
De jó, hogy azért egyet sikerült megmenteni az enyészettől! Gyerekként sokat utaztam ilyenen én is...
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Személy szerint azt mondanám, SAJNOS csak egyet sikerült megmenteni. Értéke felbecsülhetetlen!
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
...minden másra ott van a Matyi Card...
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Hajjaj... A nap poénja! googát megszégyenítő...
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Hova fussak?
(#) valve hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
Ehhez nemtudni mit hozzáfűzni (gondolkodtam, hogy a viccek topikba linkeljem de ez inkább szomorú).
Bár nevettem egy jót rajta, énis dalra pendülök néha-néha a volán mögött, no de ennyire?!
(#) zenetom hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
Hali!
Disco rajongógnak újabb "művem", ha valakinek tetszik, küldjön PM-et.
Bővebben: Link
(#) llaci56 válasza zenetom hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Ez disco?
(#) kaszarobert válasza valve hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Épp elég ha csak 100000km-enként üt el egy embert
(#) zolika60 válasza valve hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Na valami ilyen lehetett az a kamion is ami novemberben az M1-en feszorított a belső sávból a fűre, evitte a tükrömet és otthagyott a görbe futóművemmel. :eek2:
(#) zolee1209 hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
Topiék most forgatnak a Kandó méréstechnika laborjaiban... Már kezdtem örülni, hogy benne leszek a TV-ben! :hehe: Azért egy számológépet illett volna hoznotok, ha már egyszer mértek!
(#) titi válasza valve hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Remélem, már nincs jogsija...
(#) titi válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Ősszel láttam egy esetet az M1-en, amikor emelkedőn, ahol egyébként volt kapaszkodó sáv is, egy kamion mindenféle jelzés nélkül elkezdett előzni egy másikat, és így kihajtott egy szlovák autós elé.
Na azért észnél volt az autós, és félre tudta húzni a kormányt, majd miután megelőzte a "kedves" kamionost, elé állva elkezdett fékezni, ezzel erőteljes lassításra késztetve a kamiont, mindezt még az emelkedőn felfelé.
Gondolhatod, "szegény" kamionos kénytelen volt szépen lealázva visszakapcsolni, kimenni a kapaszkodó sávba.
Komolyan mondom, olyan nagy élmény volt látni, hogy így elmondani nem is lehet.
(#) DuMatyi válasza titi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Én MINDKETTŐTŐL elvenném a jogsit...! A kamionos idióta, a szlovák meg milyen jogon büntet?! Nem hatóság, nincs joga hozzá! Nem szoktam titkolni, én drákói szigorral tennék rendet a magyar autóvezetők fejében! a 30 az akkor is 30, ha valakinek olyan kocsija van, ami 200-at is simán viszi... Nem beszélve az elsőbbségadás tábláról, a "Csak egy pillanatra" állok meg a megállni tilosnál, ezzel balesetveszélyt teremtve... Sorolhatnám! 5 éve vezetek, és a morál rosszabb! Egyre rosszabb! Vonatkozik ez a kerékpárosokra, smkp-sekre is... Zárójelben jegyzem meg, egyik unokatestvérem motorbalesetben halt meg. 120-szal nem kéne száguldozni a rakparton! Igen, ő száguldozott a kawájával! meg annak a 600 köbcentijével, mely egy kocsit is elvinne...
(#) mex hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
(#) Topi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Idézet:
„Topiék most forgatnak a Kandó méréstechnika laborjaiban...
Azért egy számológépet illett volna hoznotok...”


Na jó... De nem is gondoltam volna hogy kell számológép. Amúgy jó kis műsor lesz a TV2 Naplóban (Ők jöttek forgatni. Szalay Ádám és társai).
Ilyen energiatakarékosságról szóló okosság.
(#) zolee1209 válasza Topi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Tudom! Láttam és hallottam! Illetve Baka tanár Úr is felkészített minket erre, hogy majd jöttök! Most már nem foglak mással összetéveszteni! Gondolom nem tudod, hogy ki lehettem a sok nebuló közül...
Amúgy mikor kerül adásba?
(#) Topi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Ott méricskéltél... Ez kész

Elvileg most vasárnap vagy jövőhét vasárnap.
(#) zolee1209 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Mee miééé? :duhos2:
(#) Topi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Hát de most ezen mit aggódjak. Feltűntem, majd eltűntem. Nem vagyok akkora látnivaló
(#) zolee1209 válasza Topi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Már kétszer volt olyan, hogy valakire azt hittem, Te vagy az... Szóval nekem most "akkora látnivaló" voltál! Csak azért nem szóltam hozzád, mert láttam, hogy elfoglalt vagy!
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Idézet:
„a 30 az akkor is 30”

De mért van kint egy útszakaszon az a 30-as (nem a vasúti átkelő meg ilyenekre gondolok)? Mert nem képes az arra illetékes szerv azt az útszakaszt 6 hónap alatt megjavítani, inább kiteszik a 30-as táblát. Másik eset, sikerült "rövid" időn belül megjavítani, csak egy dolgot felejtettek el: utána eltávolítani a táblát. Majd miután mi lakosok megelégeltük, hogy hónapok óta ott van az a tábla, és csak az a válaszuk,nincs emberük aki bevenné, hát mi megtettük, s az asztalukra csaptuk (ezt elég finoman mondtam). Azóta újra lehet 90-el haladni a régió egyik legforgalmasabb útszakaszán.
Az eszeveszett vadmotorosoktól nekem is égnek áll a hajam. Nekem csak 23 éve van jogsim (de régebb óta vezetek) ezalatt volt 2 balesetem, a második komolyabb. Mindkét esetben a másik fél dörrent belém. az elsőnél kb 30-al haladtam. Balra kanyarodtam egy kereszteződésben, a TAXI-s fékezés nélkül jött ki abból az utcából, egyenest belém. A másodiknál 50-el haladtam, enyhe kanyarban. A szembejövő besokalt, megijedt, nyomott egy satuféket a szemerkélő esőben, és átjött az én sávomba. amennyire tudtam félrehúztam, hogy ne legyen frontális. Így az A-oszloptól hátrafelé végig dörzsölte az oldalam, majd a C oszlopnál megakadva úgy meglökött, hogy a farát az árokba küldte. Szerencsére sikerült onnan kihúzatni az autót (fronthajtás előnye), miközben csúsztunk keresztben, s végül a záróvonalon álltunk meg, keresztben az úron.
Emellett volt jó pár eset ahol a reflexem és lélekjelenlétem miatt nem lett komoly baleset (koccanás sem).
Civilként, magánemberként, majd félmillió levezetett kilométer van a hátam mögött. Úgyhogy nekem nincs mit magyarázni.
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Teljesen igazad van, NEM neked szántam! Szintén volt ilyen táblát kint hagyó eset... Csupán elegem van abból, hogy megyek 52-53-mal, lakott területen belül, és még mindig villog, meg dupla záróvonalon előz! Emellett mifelénk -üdülőövezet- 10 évbe tellett a lakó-pihenő övezet táblát kiharcolni! A hab a tortán: a keresztutcában jobbkéz-szabály, de zúgnak lefele, 40-nel, ohne lassítás és körülnézés. Eddig csak a szerencsén múlott, hogy nem volt karambol, de holnap egy gyerek szaladhat ki...
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Te? Előlem?
(#) zenetom válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Idézet:
„Ez disco?”

Az
(#) zolee1209 hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
Megvan az 1000. hozzászólásom!
(#) Topi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Ejje jupijú. Sört ide bort ide. cca. 390 napja vagy júzer, tehát napi két és fél hsz.

Ez nekem a 4849-edik volt. Szép kerek szám
(#) zolee1209 válasza Topi hozzászólására (») Márc 5, 2009 /
 
Inkább ide sört meg bort! De egy kamerának is örülnék! Már szeretnék élni a lehetőséggel!
Következő: »»   436 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem