Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   5 / 84
(#) Müszi válasza Moszkvai hozzászólására (») Ápr 22, 2009 /
 
Idézet:
„Titeket sokkal többre becsüllek”

Számíthatsz ránk, csőves testvér!

üdv
(#) mark.budai válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 22, 2009 /
 
Egész véletlenül jött a 10 P, dehát a Te kedvedért:
Sztereó 6C33C PPPPPPPPPPPPPPPP,
Szteró GU-50 PPPPPPPPPPPPPPPP,
Sztereó GU-29 PPPPPPPPPPPPPPPP.
Mindnek nem árt külön kismegszakítóból táplálás !
(#) Action2K válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 22, 2009 /
 
No igen, a találkozón lesz ám energiazabálás Reméljük Gábor jó helyet talál majd, és lesz olyan emberke is, aki időnként visszakapcsolgatja a főmegszakítót. Vagy akár nekem is adhatja a villszekrény kulcsát, hogy ne kelljen annyit mászkálnia.
(#) rockersrac válasza EcoPityu hozzászólására (») Ápr 24, 2009 /
 
Gábor az készül most keddre,csinálja az APX-100-asát a keddi Szerenád Afterpartyra!(gondolom én) én meg viszem a bulira a frissen boltolt HgV125 uv lámpámat :beka2: szóval beteg egy buli lesz! :smoke: :eplus2: :hide:
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Ápr 24, 2009 /
 
Ez rendben, de egy hsz-t dobhatna, hogy mi a helyzet. Mindannyian elfoglaltak vagyunk, most már jó lenne tudni valami konkrétat, hogy mindenki tudja úgy szervezni arra a napra a szabadidejét.
Nem akarok diktátor módjára viselkedni, de ha május 1.-éig nem tud helyszínt, terem (vagy esetleg több terem) méretet, árakat mondani, akkor sajnos életbe kell léptetnem a "B" verziót, ami kb. 25km-rel délebre van Kecskeméttől. Tudom, ez nem mindenkinek lenne jó, s akár haragudna is érte rám, de ez van, ezt meg kell tennem, hogy ne ússzunk el az idővel.
(#) Gubán_Gábor hozzászólása Ápr 24, 2009 /
 
Hello mindenkinek

szeretnék elnézést kérni, hogy nagyon eltűntem, de az elmúlt pár nap nagyon húzós volt, semmi időm nem volt:S
De végre mostmár rendeződtek a dolgok, APX ek is erejük teljében, így újra tudok a fórumos találkával foglalkozni 1000-rel.
(#) Action2K válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 24, 2009 /
 
Köszi szépen! Csak emlegetni kellet Téged!
(#) Gubán_Gábor válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 24, 2009 /
 
ma délután megyek be a helyi MÁV kultúrházba, és intézek egy jó helyet, ott van áram is bőven, és nem zavarunk senkit se Akink akad komplett jó állapotú APX-e, vagy alkatrésze belőle, az feltétlen hozza megával, mert érdekelne
(#) Gubán_Gábor hozzászólása Ápr 25, 2009 /
 
Sziasztok!

Ezúton szeretném örömmel bejelenteni, hogy:

A helyszín adott!

A kecskeméti MÁV kultúrház és rendezvényterem

Már csak arra lenne szükségem, hogy kinek mikorra lenne jó a találkozó időpontja.
Várom az időpontjavaslatokat és ha lesz egy mindenkinek jó időpont, akkor az időpontot is lefixálom a tulajjal.
este írok árakat.
(#) Danaman válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Nyár eleje jún. 15-től felfele aug1-ig nekem bármi
(#) fleta válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Nekem bármilyen időpont jó!
(#) CIROKL válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Idézet:
„Nekem bármilyen időpont jó!”
(#) EcoPityu válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Szia Gábor!
Nekem megközelítőleg július 15-e után néhány nap /nyaralasszerűség/ miatt nem jó! A többi intervallum megfelelő!
Egy térképszerűt, pálya, ill nagyobb bevezető utakkal a helyszínhez, dobhatnál...
Lehet, hogy csak oda viszem el a 6P-ket!

Ja, meg most máj.-2 nem jó, mert ballagásra megyek, de ily hamar tuti nem lesz...
(#) zolee1209 válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Nekem június 12-ig tart a vizsgaidőszak. És július 1-ig kell leköltöznöm Pestről. Szóval nekem olyan június 20-tól már jó lenne...
(#) JZoli hozzászólása Ápr 26, 2009 /
 
Szerintem úgy mint a térképes módszer, fel kell tenni ide a (mondjuk) júliusi, vagy augusztusi szombatokat, mindenki "jelöli" a neki megfelelőt, és amelyik a legtöbb szavazatot kapja az lesz a mi napunk.Ennél egyszerűbb semmi nem lesz.
(#) fazksg válasza JZoli hozzászólására (») Ápr 26, 2009 /
 
Jó ötlet! Mondjuk a Hódmezővásárhelyi találkozó időpontját egyből ki kéne lőni...
Amilyen kiszámíthatatlan vagyok mostanában, kitaláltam, hogy menni kéne oda is
Üdv: FazksG
(#) Action2K válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 26, 2009 /
 
Feltettem a térképre, a találkozó helyéhez, a lehetséges (szóba jöhető) dátumokat.
(#) EcoPityu válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Action
Miért van közel a Június?
Amúgy a Júli 4,11 jó nekem, a többi már kérdéses, nyaralósdi szempontjából.
(#) rockersrac válasza EcoPityu hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
A MÁV kultúrház az a vasútállomáson van,mellette közvetlenül a busz végállomás,így bárki odatalálhat könnyen! Pityu! Börzére ugye jössz 10-én? Amúgy csörögj rám ha pesten jársz,és koccanhatunk
(#) rockersrac hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
A tulajjalŰ(vagyis a bérlővel) beszéltem pénteki napján a múlt hétnek,és mondta hogy ő benne van mindenben,csak belépősre kell csinálnija,mert nem az övé a hely! 500 ft körüli max belépőt akar szedni,és úgy hogy felesbe megy a bevétel.(Fele az övé,fele meg a szervező(k)é!) És szerintem úgy kellene csinálni,hogy mielőbb megegyezni az időpontról,és meghirdetni hogy ekkor vagy akkor lesz egy ilyen rendezvény! Amit még említett,hogy érdemes lenne börze jelleget is belevinni a dologba! Várom a javaslatokat! Egyenlőre ,,én írok Gábor helyett is" mert holnap bulija lesz,és arra készül ezerrel! Várom a véleményeket!
(#) frrrrr válasza rockersrac hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
500 Ft szimbolikus ár, ez kell. Szerintem még véletlenül se legyen ingyenes. Szokni kell: mindennek ára van, még ha szimbolikus is. A szervezőknek se legyen keserű szájízük a rendezvény után.
(#) Action2K válasza EcoPityu hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Június 6 - Vannak ovik, akik ekkor tartják a gyereknapot (pl. nálunk is).
Június 13 - Az iskolai kirándulások, tanévzárók, ballagások....
Június 20 - A Menekültek Világnapja (Ez nem kizáró ok, de én pont ekkor nyaralok).
Június 27 - Szentiván-éj (nem ez a napja, de ekkor lehet megünnepelni, bulizni).

Ha már ennyire kielemezem a napokat, akkor nézzük a számba vehető többit is:
Július 4 - A függetlenség napja az Egyesült Államokban (ez minket nem érint)
Július 11 - Az ENSZ népesedési világnapja. (ez sem érint)
Július 18 - semmilyen számottevő esemény.
Július 25 - itt sem.
Augusztus 1 - itt sincs semmi, viszont a későbbiekben ez az augusztus első hétvégéje lehetne akár a "rendszeres" dátum is.
Augusztus 8 - Puskás nosztalgia börze
Augusztus 15 - Nagyboldogasszony ünnepe. Európa napok.
Augusztus 22, 29 - ezek és az ezek utániak már újra eléggé rossz dátumok.
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Ez az összeg tényleg szuper! Akkor úgy gondolja a "tulaj", hogy tőlünk, kiállítóktól (rendezőktől) nem kér semmit, csak az arra odalátogató vendégektől?
A börzét messzemenőkig én is támogatom!

Ha megfelelően megakarjuk hirdetni akkor mindenképpen a június már közel van.
Augusztus 1-ig van kb 3 hónap, erre megfelelően fellehet készülni.

Ha viszont meghirdetjük nyilvánosra, akkor HE-n kívüli kiállítókkal is kell számolnunk. Ha van hely bőven, akkor nincs gond.
(#) frrrrr válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Szerintem max. július közepéig, mert ha nyúlik, mint a rétestészta, akkor előbb-utóbb elszakad. Nem lesz belőle semmi. Azokat az időpontokat, emelyek a főszervezőknek nem felelnek meg, eleve ki kell zárni a lehetőségek közül! Továbbá igazodni kellene azokhoz, akik a "legtöbb" berendezést hoznák. Mert ha csak bámészkodó lesz és nem lesz mit nézni-hallgatni, akkor meg minek az egész. Egy szó, mint száz: A főszervezők válasszák ki a "kemény magot", hozzájuk igazítsák az időpontot. Mi, a többiek, ha tudunk, megyünk, ha nem tudunk, nem megyünk. Olyan időpont úgy sem lesz, amely mindenkinek megfelel.
(#) Norberto válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Idézet:
„Július 18 - semmilyen számottevő esemény”


Hmmm... ha tudnátok mi lesz aznap...

Az én 24. szülinapom, ha megérem
(#) frrrrr válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
"""Ha már HE találkozó, akkor legyen "zárt" abban az értelemben, hogy csak HE tagok jöjjenek!"""

Értékes gondolat. Még azt kellene tisztázni, hogy a kiállítók lehetnek csak HEtagok, vagy: belépés kizárólag HEtagoknak.
(#) rockersrac válasza frrrrr hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Szerintem úgy lenne az igazi,hogy CSAK az oldal tagjai állíthatnának ki,belépés meg bárkinek,aki fizet belépőt! Lehet írni érveket a dolog mellett,és ellene is lehet írni érveket! én aztmondom,hogy puskás börzére jöjjön el a lehető legtöbb szervezőségi tag,és beszéljük meg személyesen a dolgokat! De minimum Action 2K jöjjön börzére,mert ő nyitotta a topicot,ő az ötletgazda!
(#) rockersrac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Bocs ha bomlasztásnak vetted,én csak az ötleteimet firkantottam le ide! :hide:
(#) Action2K válasza frrrrr hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Idézet:
„igazodni kellene azokhoz, akik a "legtöbb" berendezést hoznák”

Ennek felmérésére kaptam 5 (igen, csak öt adatlapot). Ha ezek alapján akarom a dátumot kiszűrni, akkor július 4, 11, 25, augusztus 1 lenne a megfelelő nap. Ha ezt tovább szűkítem, marad a június 11.
(#) Gafly válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Junius 13-14 -> Burabu
Következő: »»   5 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem