Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   254 / 972
(#) SALáta válasza szamóca hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Családneve volt lakatos ?
(#) szamóca válasza SALáta hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Nem. Ilyen fogd meg, hozd ide emberke volt, érdekes világnézettel.
(#) SALáta válasza szamóca hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Elképzelem az első munkanapját:
-Fogd meg még odahegesztem- az ürge megfogja és nézi.
Aztán otthon tehette a szemére a burgonyát!
Na jó kényszerből én is pajzs nélkül hegesztettem már...
(#) Szebence válasza Petroimro hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Ezek nagyon komolyak
A két rendőrös tetszett legjobban
(#) SALáta hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
A rendőr kergeti a gyereket az utcán. Megszólal a kollégája:
-Miért kergeted azt a gyereket?
-Mert azt mondta nyaljam ki a se**ét.
-És neked olyan sürgős?

Én nem azért szeretem a nőket leitatni hogy oldódjanak a gátlásaik,
hanem hogy lentebb adják az igényeiket.
(#) bankimajki válasza SALáta hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Én a legelső hegesztésem után csodálkoztam másnap a tükör előtt. (Mintha valamilyen állatra hasonlítanék.) Nyúl. Szép piros szemekkel, de hamar elmúlt, és tanulópénznek jó volt
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Jól megetették a BMW-s fazont

Úgy köll neki :crazya:
(#) bankimajki válasza Norberto hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
De lehet ott volt a BMW-n a mozgáskorlátozottat szállító címke, ezért nem állt odébb
(#) Norberto válasza bankimajki hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Ja. De gondolj bele, lehet, hogy akik elvitték, most milliomosok, mert a bömös hátuljába lehet, hogy ott volt pár mázsa frissen szedett bodza
(#) bankimajki válasza Norberto hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Vagy lehet vasat hordanak vele. egy 3literes benzinmotor nem szenved úgy fél tonna vassal mint egy széthajtott LADA
(#) SALáta hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
Réges régen talán a 2000 res években egy nagyszerű baráti rádiós kör tagja voltam. Történt hogy verseny előtt 3 nappal rendbe akartuk hozni a faházat/versenyállomást, amolyan buli jelleggel kicsit rádiózva, a forgatót teszteltük, sajnos nem forgott, ezeréves forgató volt, böhöm nehéz 75 kg adattábla szerint, de az oroszok szerintem túl könnyűnek tüntették fel, nem bírtunk vele, a beltérije házi gyártmány volt, amolyan 30 éves barkács technika, de azért minden a helyén. Hát valahogy bele kellett nézni, gyanítottuk bent van a hiba, jött a barátunk a Tibi majd ő felnyitja az összerohadt csavarokkal teletűzdelt óriási öntvényt, elvégre is lokátoros volt ő ért hozzá. Mint a mesében, felnyílt, és jött az ez nem kell ide az nem kell ide kivágjuk dolog. pár mechanikai alkatrésszel kevesebb, de a hiba nem szűnt meg. eltelt egy nap totál idegben, mert azért az URH versenyen nem R1 es forgató kéne Eredj oszt forgasd alapú. Másnap friss erővel nekiláttunk, már mindent elkövettünk, amit csak lehetett, aztán valami hirtelen ötlettől vezérelve barátom szétszedte a beltérit, persze a selsim vezetékeit már addigra jól megkevertük a külső egységnél a forgatónál, láss csodát egy vezeték le volt szakadva, valószínű a portörlés alatt szakadt el, a hűséges beltéri kapott szép új reléket is mert azok sem voltak a helyzet magaslatán, és némi módosítást, biztos ami biztos, 2 órát szereltük össze.
Kiderült a Tibi ha jól emlékszem csak a lokátorkocsiban ült, nem szerelte ezeket, csak látott már ilyet. Azóta neve flexes Tibi így ezen baráti körben. Még vagy 2 órát szereltük össze mire jó lett.

Aztán harmadik nap nyúlfarknyit rádióztunk, este nyársaltunk, feljött egy srác még a baráti körből, hozott jóféle szeszt, sárga földig hárman leittuk magunkat, a felügyelőnket úgy kellett menteni a tűzből, de tovább ittunk míg ki nem ürült, mondhatom másnap nagyon fájt a fejünk, de 7 órakor a "felügyelőnk" mintha mise történt volna előző nap kikukorékolt minket, 8 ra el kellet hagyni a faházat mert jöttek a versenyzők. Pedig ő volt a legittasabb.

Ne higyjétek hogy az italról szólt, egyszerűen így alakult, jöttek az események sorról sorra...
(#) Szebence hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
Ilyet se láttam még: egyik torrent oldalon: Ebook/Hun: Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre

Ez azért már... Szerintem a hajvágás az pont nem az a munka, amit könyvből tanul az ember
(#) zolika60 válasza Szebence hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Dehogy nem. Nézdd meg milyen hajakka ülnek a "celebek" a TV-ben. Bár lehet, hogy ahhoz még könyv sem kell.
(#) djgombi válasza Szebence hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Nem Dark....... nevezetű oldalon volt véletlen?
(#) Szebence válasza djgombi hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Nem ott
(#) hapro hozzászólása Jún 18, 2009 /
 
Egy Cipruson szolgáló katona egy nap levelet kap a barátnőjétől, amiben ez áll:
- Kedves Pisti! A mi kapcsolatunk nem folytatódhat tovább. A távolság, ami elválaszt minket, nagyon nagy. Biztosíthatlak, amióta elmentél, már kétszer csaltalak meg. Légyszíves, küldd vissza nekem a fotót, amit korábban küldtem.
A katona kiakad, megkéri a társait, hogy ajándékozzanak neki egy fotót a barátnőjükről, a feleségükről, a nővérükről, az unokahugukról. 57 fotót gyűjt össze. Beleteszi mindet egy levélbe, együtt Marinak a fotójával, és ezt írja hozzá:
- Kedves Mari! Ne haragudj, de nem sikerül emlékeznem, hogy ki is vagy te! Légyszíves, vedd ki a tiédet, és a többit küldd vissza!
(#) Doncso válasza hapro hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
ez nagyon jó!
(#) marciart válasza Topi hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Én is tudok egy történetet eladtam egy számitogépet egy ismerősömnek és másnap föl hívot hogy nem jó a gép megnéztem és forditva dugta be a vga csatlakozótt de úgy hogy a csati átdeformálodot nagyon röhögtem ez képtelenság nem veszi észre hogy ha nem megy akkor meg kell probálni forditva is talán. Csak kicsi érdekes emberek vannak.
Meg azért micsoda erő kell ehez.
(#) zenetom hozzászólása Jún 18, 2009 /
 
(Részeg) Bányászok
Aki még nem látta volna...
(#) mineral válasza zenetom hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Kimberli 3 csillagot kért 56-ot kapott...

Csillagom!


Ha tetszik lehet neked is:
Kimberlizer
(#) SALáta válasza mineral hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Mi egyet se kértünk és mégis kaptunk, olyan vörös színűt.
(#) SALáta hozzászólása Jún 18, 2009 /
 
Kirúgtak ma a munkahelyemről, nekem valahogy nem volt vicces, bár a terror amit kaptam/kapnak és hogy végre vége csak nyugodtan mosolyogtam . A kollégáim sajnálom csak, azért mégiscsak 5 év az 5 év, jó kollégák voltak.
(#) Frankye válasza SALáta hozzászólására (») Jún 19, 2009 /
 
Nagyon sajnálom!
(#) hapro hozzászólása Jún 19, 2009 /
 
A bika esete: Bővebben: Link

Sátorozás örömei: Bővebben: Link
(#) SALáta válasza Frankye hozzászólására (») Jún 19, 2009 /
 
Én nem! Hidd el nyugodtabb vagyok, ez benne a vicc.
(#) djgombi válasza hapro hozzászólására (») Jún 19, 2009 /
 
Sátrason majdnem berosáltam
(#) szamóca hozzászólása Jún 19, 2009 /
 
A feleség így szól a férjéhez:
- Drágám, nem láttad azt a könyvet, amit a múlt héten vettünk?
- Melyiket?
- A Hogyan éljünk 120 évig címűt !
- Ja azt?! Kidobtam!
- Kidobtad?! De hát miért?
- Mert rajtakaptam anyádat, hogy azt olvasgatja...
(#) vagnerjazon válasza szamóca hozzászólására (») Jún 19, 2009 /
 
Ááá...Ez nagyon fájt.
(#) szamóca hozzászólása Jún 19, 2009 /
 
Egy nagyobb vállalat gazdasági nehézségei miatt létszámleépítésre kényszerül. Az egyik 6 főből álló alosztály vezetőjének gondolatai, miután főnökeitől azt az utasítást kapta, hogy egy embert bocsásson el:

Én vagyok az alosztályvezető, magamat nem rúgom ki...

Kriszta 32 éves egyedülálló nő, ha kirúgnám, egyből a feministák támadnának, hogy férfisoviniszta, nőgyűlölő, szingligyűlölő vagyok...
Nem, Krisztának maradni kell.

Lee Csing Feri 25 éves, ázsiai származású egyedülálló fiatalember, ha őt rúgnám ki, a szoclib sajtóhoz fordulhatna, és egyből rasszista idegengyűlölő lennék... Nem, Lee Csing Feri marad.

Kohn Ábrahám 34 éves izraelita származású, nős, gyermektelen férfi. Ha őt tenném lapátra... Hülye vagyok én? Még börtönbe is csukhatnának holokauszt-tagadásért....
brrr, még gondolatba sem jöhet a dolog...

Fodor Gergely 28 éves párkapcsolatban élő, homoszexuális férfi(?)...,
ohó, majd még elvisz az ávó beteges homofóbiám miatt; Gergely, azaz Gergőke, Geri, marad, marad, de még mennyire.

Kovács István 42 éves, házas, háromgyermekes apa. 20 éve van a cégnél, a legjobb dolgozóm, mindenkit ő tanított be az alosztályon, de nincs más, neki kell mennie...
(#) szamóca hozzászólása Jún 19, 2009 /
 
Amerikai utazási irodákban valóságban megtörtént párbeszédek.


1. Arra kért az utas, hogy a repülőn a folyosó melletti ülésre foglaljak helyet, mert az ablaknál szétfújja a szél a frizuráját.

2. Egy nő bejött és közölte, hogy Cape Townba (Fokváros) akar repülni. Elkezdtem magyarázni neki, hogy milyen hosszú az út és hogy az útlevelét ne felejtse otthon, de ő félbeszakitott: Nem akarom magát kinevetni, de Cape Town Massachussettsben van! Én sem akartam őt lejáratni, úgyhogy nyugodtan ezt válaszoltam: Cape Code Massachussettsben található, de Cape Town Afrikában van. Válasz nem volt.

3. Telefonált egy felháborodott utas, aki a floridai Orlandoba szervezett nyaralásával elégedetlen volt. Amiatt reklamált, hogy a szobája nem az óceánra nézett. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy ez lehetetlen kérés lett volna, hiszen Orlando a szárazföld közepén fekszik. Mire ezt felelte: Ne hazudjon nekem! Megnéztem a térképen, Florida nagyon keskeny állam!

4. Egy pasas érdeklődött nálam: Angliát lehet Kanadából látni? Azt feleltem, hogy: Nem. Erre közölte: De hiszen annyira közel vannak a térképen!

5. Telefonált egy pasas és megkérdezte, hogy meg tudnám-e szervezni az autóbérlését Dallasban. Amikor megnéztem a repülőjegy rendelését feltünt, hogy mindössze 1 órát fog átszállással tölteni Dallasban. Megkérdeztem, hogy minek neki autó, mire ezt felelte: Azt hallottam, hogy a dallasi reptér nagyon nagy, és kell egy kocsi, hogy időt takarítsak meg az átszállással!

6. Egy nagyon kedves nő telefonált. Azt akarta megtudni, hogy ha 8.20-kor indul Detroitból a gépe, akkor hogyan lehetséges hogy már 8.33-kor Chicagoba érkezik. Megpróbáltam elmagyarázni neki a Michigan és Illinois államok közötti időzóna eltérést, de nem értette. Végül kínomban azt mondtam neki, hogy ez egy rendkivül gyors géptípus - és még el is hitte!

7. Egy nő telefonált: Szeretném megtudni, hogy a légitársaságok az utasok külső tulajdonságai alapján azonosítják-e a csomagokat? Erről nem tudok, de hogy merült fel ez a kérdés? Amikor becsekkoltam ráragasztották a csomagomra, hogy "FAT" (kövér), s én valóban elég nagy darab vagyok. Tehát biztosan van valami összefüggés! Alig bírtam visszatartani a röhögésem, de sikerült elmagyaráznom, hogy a kaliforniai Fresno városának egyezményes jele a FAT, és a légitársaság az érkezési helyet jelölte meg a bőröndön.

8. Az ügyfél telefonon érdeklődött egy hawaii túra felől. Miután megbeszéltük az útiköltséget megkérdezte:
- Nem lenne olcsóbb ha Kaliforniáig repülnék, onnét pedig vonattal mennék tovább Hawaiira?

9. Egy férfi telefonált:
- Hogy ismerem fel a repülőt, amire fel kell szállnom?
Megkérdeztem mit ért ez alatt, ezt felelte:
- Azt mondták, hogy a járat száma 823, de egyik gépre sincs ilyen szám felfestve!

10. Egy nő telefonált:
Pepsi-Colára kell repülnöm egy ilyen komputer gépen. Azonnal megkérdeztem, hogy csak nem a floridai Pensacolára kell repülnie commuter (helyiérdekű) gépen. Mire ő:
- Ez teljesen lényegtelen számomra!

11. Egy nő telefonált, repülőre kért helyfoglalást:
- Chicagoból szeretnék Hippopotamusba (viziló, a ford.) repülni, New York állam.
- Biztos benne, hogy Hippopotamus egy város neve?
- Igen, és kérem, hogy rögtön sorolja is milyen járatok mennek oda!
Keresgélés a gépben jó ideig.
- Asszonyom, nagyon sajnálom, de az ország összes repterét átnéztem és sehol nem találom Hippopotamus városát.
- Jaj ne legyen ilyen buta, nézze meg a térképen! Mindenki tudja, hogy van ilyen!
Nézelődés New York állam térképén. Megvilágosodás:
- Asszonyom, csak nem Buffalora (bölény, a ford.) gondol?
- Pontosan! Tudtam, hogy valami nagyobb állatról van szó!
Következő: »»   254 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem