Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   69 / 308
(#) borvendeg válasza patexati hozzászólására (») Szept 27, 2009 /
 
97.000ft a Hameg magyarországi képviselőjénél ugyanis a hameg vette meg ezta céget aki gyártja.
(#) Doncso hozzászólása Okt 1, 2009 /
 
Sziasztok.
A napokban vettem a LIDL ben 799Ft/db ért két fúróba fogható készletet, az egyikkel marást, a másikkal süllyesztést lehet végrehajtani, szerintem nagyon megérték az árukat, illetve csináltam egy ilyen kis doboz megmunkáló sarkot, illetve polcot, hogy ne az asztal alá kelljen dugdosni a gépeket amit éppen nem használok, gondoltam megmutatom nektek.
(#) zoly15 válasza Doncso hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Húúúúú Doncso Papa!
Ez a műhely irigylésre méltó :yes:
Bár lenne nekem ilyen..
Jól összehoztad, gratulálok!
(#) SALáta válasza Doncso hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Jó lett nagyon! Lassan nekem is összeáll de a tápot kellene befejeznem de áram nélkül nem megy a forrasztópáka...
(#) zoly15 válasza SALáta hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Miért, hová lett az áram?
(#) SALáta válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Lekapcsolta a szolgáltató 4 faluban mert karbantartás volt. De azért gázpákával bontottam.
(#) zoly15 válasza SALáta hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Jaa!
Ott is oylan megy?
Most hogy Gépezel? Vagy már van áram?
Itt oszlopcsere, festés, ilyenek.
Egy hónapon át napi több alkalommal 1 órás szünetek.
Volt hogy reggal8 tól 16 óráig..
(#) Doncso válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 1, 2009 /
 
Idézet:
„Ez a műhely irigylésre méltó”


Nagyon köszönöm.

Idézet:
„Bár lenne nekem ilyen..


Hát Zoly barátom, ha EZEKET a képeket megnézed, láthatod , hogy egy roncs monitoron kívül nekem se volt semmim 2 éve.
(#) smate hozzászólása Okt 1, 2009 /
 
Sziasztok
Én nekem is kezd öszeálni a mühelyem a multhéten kaptam egy minidrilt !
(#) HorváthDániel hozzászólása Okt 5, 2009 /
 
Sziasztok!

Örülök, hogy él még a téma!
Én is közzé teszek két képet a régi műhelyemről.
Az egyiken a nagyobbik fiam látható, a másikon én meg a kicsi. (A kicsi az ellenállásaimmal játszik (150 Ohm/0.25W)
A rendetlenség csak látszólagos, valóságban kupleráj van a javából. Nemrég költöztem egy másik házba, a régi kisműhelyem 1.5m x 1.8m, ráadásul tetőtérben. Ha lesz kép a másikról (és be is rendeztem), majd teszek fel képeket.

Üdv.
(#) Frankye válasza HorváthDániel hozzászólására (») Okt 5, 2009 /
 
Elektroműszerész lesz a gyerekből, akárki meglátja.
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Okt 5, 2009 /
 
Ja-ja! Akárcsak az enyémet látnám. A költözés, meg ismerős.
(#) HorváthDániel válasza Frankye hozzászólására (») Okt 6, 2009 /
 
Helló!

Az biztos, hogy minden érdekli, ami nem játék. Mondjuk én vagyok a hibás... Egyszer beengedtem, azóta nehész onnan kiszedni. Már van saját izzókészlete (12V), azokat szokta próbálgatni.
A rémálmom az, hogy egyszer csak "kitúr" a műhelyemből, és kisajátítja magának. És mindezt háromévesen! Szerintem el kell majd szeparálnom egy sarkot, ami az övé lesz, és arról is küldök fotót.

Csak, hogy ne kanyarodjak el a témától.


Üdv.
(#) HorváthDániel válasza Action2K hozzászólására (») Okt 6, 2009 /
 
Helló!

Mármint gyerkőcöt, vagy a műhelyt?
A költözésben az a rossz, hogy semmit sem találok meg, a jó, meg hogy megtalálom (kipakoláskor), amit már régóta kerestem.
A vicces az, hogy a pici (1.5m x 1.7m) műhelyem még a mai napig nem transzportálódott át a másik (nagyobb) műhelybe, de már mindkettő csurig van mindenféle kacattal. (Észrevettem, hogy a "kacatok" szaporodnak! Mármint egyre több lesz belőlük, szinte észrevétlenül!)

Egy idő után "Donor" lesz a sorsuk.

Üdv.
(#) tiggersoft válasza HorváthDániel hozzászólására (») Okt 6, 2009 /
 
Egy volt barátnőm erre frappánsan annyit mondott "anti berbuda-háromszög" ugyanis itt nem el hanem feltünnek a dolgok...
(#) Action2K válasza HorváthDániel hozzászólására (») Okt 6, 2009 /
 
Idézet:
„Mármint gyerkőcöt, vagy a műhelyt?”

Igazából mindkettő. Link1 Link2
(#) HorváthDániel válasza Action2K hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Helló!

Megnéztem a Linkeket, nagyon aranyos. Mármint a gyerkőc.
Amúgy a műhely is jól néz ki.
Nemsokára teszem fel a másik műhelyről is a képeket. Nem várok a rendrakással... (Úgy az igazi)

Üdv.
(#) HorváthDániel válasza tiggersoft hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Helló!


Van benne igazság!
Én egyszer a hűtőszekrényünket javítottam (termosztát), és az összerakásnál hiányzott egy alátét.... A barátnőm már ki akarta önteni az összes ételt, mire a mosogatón megleltem.... :eek2:
Persze lusta voltam kipakolni szerelés előtt a hűtőt.
(#) bölcsész hozzászólása Okt 7, 2009 /
 
Hali,

vettem egy 30 fiókos kis sezkrénykét (tárolót) a praktikerben és naivan azt hittem, hogy benne lesznek az elválasztó lapocskák. (54*36)

Találkoztatok már ilyennel, illetve van valami titkos forrás?
köszi
(#) Action2K válasza bölcsész hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Szia! Kartonlap nem jó oda?
(#) bölcsész válasza Action2K hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Végsősoron persze...én is erre jutottam.
De milyen már, hogy 8000-ért megveszem, és a k.... bolt nem tartja ezt az alap kiegészítőt.
Így most kiadhatom a gyerekeknek, 100 db legyártását.
...
Egyébként ti milyen fiókrendet használtok ellenállásoknál pl.?
Hogyan van egy fiók beosztva?
(#) Stadi válasza bölcsész hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Én keresnék valakit, aki tud lézerrel vágni. Plexiből pillanatok alatt meg lehet csinálni így az elválasztókat és nem hiszem, hogy horror összeg lenne.

Nekem a nagyobb méretű fiókosból van több db. (javarészt megszűnt cégből került hozzá, nem vettem, csak múltkor 1 db-ot, le is esett az állam az árcédulától), és egy fiók-egy ellenállás érték a rendszer. 5%-osak, 10 ohm-tól néhánytíz K-ig elférnek benne. (Az ellenállatok is a szekrénykében voltak, azokat sem vettem. Azóta persze bontottam is hozzájuk.) A többi érték rekeszekre osztott kartondobozokban van egyelőre, meg itt-ott kallódik zacsikban.
(#) bölcsész válasza Stadi hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
a forum.rcmodell.hu-n van lézeres kollega.
Nekem 30 fiókot kell beosztani sajna egyelőre mindennek.
(#) bölcsész válasza bölcsész hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Most találtam a Conradnál vannak választófalak.....
áááááááááá
60db-os kiszerelés....
2100Ft!!
no comment.
(#) SALáta válasza bölcsész hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Én a helyedben a gyerekeket tic tac fogyasztásra és a dobozok gyűjtésére venném rá. Nekem eddig ez vált be legjobban.
(#) Stadi válasza SALáta hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Elválasztó-alapanyagnak vagy komplett doboznak?
(#) SALáta válasza Stadi hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Komplett kis dobozkáknak, maga az összetartódoboz nekem egy nagyfrekis doboz, pont beleillett a sok tic taccos doboz. És biztos nem szóródik ki, sőt néha az ellenállás is csak nehezen akar kijönni, címkét meg öntapadós papírra nyomtattam a doboz tetejére.
(#) iamrob válasza bölcsész hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Szia!

Itt érdeklődhetsz elválasztó után. Ők a gyártók, de náluk is külön kell megvenni a lapokat. Én az oldalon nem találtam árat, de szerintem pár forint lehet.
Ha sikerül, engem (és talán másokat) is érdekel az ára - ha megosztod velünk.
(#) Stadi válasza iamrob hozzászólására (») Okt 7, 2009 /
 
Nem rossz. A Prakkerben ~50%-os árréssel árulják ezeket a szekrénykéket. Máshol meg még drágábban.
(#) bölcsész válasza SALáta hozzászólására (») Okt 8, 2009 /
 
Mármint alkatrésztárolásra vagy válaszfalnak?
Következő: »»   69 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem