Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Gyári fejegységek kapcsolási rajzai
Lapozás: OK   1 / 1
(#) amex hozzászólása Dec 26, 2006 /
 
Sziasztok.

Előre is bocs hogy ide is irok, de számomra nagyon fontos ez.

Van egy Skoda Octávia II gépkocsim a benne lévő gyári Stream mp3 fejegységgel. Amikor átvettem nem adtak hozzá magyar nyelvű kezelői utasitást meg bekötési rajzot.
Kérek minden ilyen autó tulajt akinek van magyarnyelvű kezelői papirja és pontos bekötési rajza, az legyen kedves küldje el nekem e-mailben.
További gond hogy a könyök támasz alá beépitett AUX aljzat nem müködik, hiába állitom a fejen ON üzemmodba.

Valaki nem tudja véletlenül hol lehetne ehhez a kocsihoz olyan átalakítót venni amivel rendes fejegységet is be tudok kötni és nem zavarja a computert?

A segitségeteket előre is köszönöm.
(#) Balu válasza amex hozzászólására (») Dec 27, 2006 /
 
Vidd el egy maszek szervízbe, :yes: ott majd megoldják a problémádat...pl lehet hogy az aux nincs is bekötve...
(#) amex hozzászólása Jan 17, 2007 /
 

Sziasztok.

Van azóta valakinek ilyen kocsija?

Tapasztalat a fejegységgel kapcsolatban?

A képek alapján szerintetek lehet erősitőt hozzákapcsolni?
(#) sangp válasza amex hozzászólására (») Jan 18, 2007 /
 
Sziasztok!

A 3. csatolt képed az maga a bekötési rajz. Nézd össze a 2. csatolt képeddel és akkor biztosan ráismersz. Ha mégse, akkor szólj és feliratozom a képet.

Úgy látom, négy fő csoport van: cd tár, telefon, hangszórók, áramellátás csatlakozások.

Ahhoz, hogy pontos tanácsot tudjunk adni, szerintem látni kellene, azt is, hogy milyen szabványú csatlakozók vannak az autóban (azaz mire akarod rádugni a fejegységet), van-e cd tár, kihangosító.

Üdv:
S
(#) amex hozzászólása Feb 14, 2007 /
 
Sziasztok.

Szükségem lenne a Skoda Octávia II gépkocsi
STREAM Mp3 fejegységének kapcsolási rajzára.

Meg tudná mondani valaki, hogy honnan lehetne letölteni?

Vagy estleg valakinek ez birtokában van már?

Lécci segitsetek.

A cél hogy szabályozható erősitő kimenetet tudjak rá szereltetni.

Köszi.


[b]Képek az első hszban vannak --szabi83[/b]
(#) Moderátor hozzászólása amex hozzászólására (») Feb 14, 2007
 
Legközelebb néz magad körül, körbe

Ez a második téma (volt*) ugyanezzel kapcsolatba!


volt* - "Skoda Octávia Gyári fejegység" téma ide áthelyezve


üdv

(#) Tetye hozzászólása Feb 15, 2007 /
 
hali!
tud valaki esetleg olyat hogy a blaupunk gyárt a suzukiba gyári rádiot... a kodját lenyelte az auto kereskedés.. mit tegyek vele hogy a maradék 1-2 lehetöségböl ne a legrosszabb történjen? nem akarok kiadni 5-10 ezreket rá anyit nem ér az egész ez egy szvitf cds fej MID-el komunikál saját kijelzöje nincs
vonalkodban sincs tipus jelzés sem gyáriszám.... suzuki....
(#) Tetye hozzászólása Feb 18, 2007 /
 
hali ismét nagy gondom akadt..
van egy rágyóm ami kéri a kódját ismerős gondol az akksi saru levétele gyári rádió történet mindenkinek... szal nincs hozzá kis kártya.. ha kiveszem a qvarcot a memo ic melőll be sem kapcsol szal kéne egy gyári kód.. data:
GMSM 3508.mot 8612205577 ez szerepel az ic-n és hogy magyar suzuki...
oldalán vonalkód + egyebek:
3 1935148 7643063510 8
39101-86G10
ID: 39101-86G1
022 903
FD386 ez az oldalán..
és a tetején is van egy rövidke...:
SI365S204064CD
ennyi adatom van róla...
előre is köszi..
Üdv.: Tetye
(#) Tetye hozzászólása Feb 18, 2007 /
 
:help::help:
(#) KaCsa007 válasza Tetye hozzászólására (») Jan 15, 2008 /
 
CODE: 3095
(#) Diamond2000 hozzászólása Ápr 17, 2008 /
 
Üdv!

Nekem is hasonló segítségre lenne szükségem, mint Tetye kollégának.

3 1933456 7643063510 6

39101-86G10

Előre is köszönök minden segítséget, mindenkinek.

H.Csaba
(#) Apatis hozzászólása Ápr 30, 2020 /
 
Sziasztok! Bocs hogy itt érdeklődök,de nekem is blaupunt auto cd-s hifivel van gondom, a Manchester110-el, 24 v-re lett kötve és a táprészből pár dolog megadta magát.
1 db 3300-as és 220-as elko, egy 12v-s zener és egy tranyo, amiket cseréltem,de még nem indul, améréseim szerint nem találtam egyértelműen mérhető hibás alkatrészt. Van esetleg valakinek ilyen tapasztalata? Mit érdemes még megnézni? Kapcs rajz kellene,de még nem találtam. kösz mindenkinek
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem