Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Csöves erősítő készítése
 
Témaindító: seedz, idő: Márc 31, 2006
Témakörök:
Ne feledd betartani a fórum viselkedési szabályait, és a topik megmaradásának feltételeit. [link]
A téma átmenetileg fagyasztva lett, hozzászólni nem tudsz!
Lapozás: OK   819 / 2208
(#) MrBrown válasza djhans hozzászólására (») Dec 8, 2009
...és "rendes" rozsdamentes imbuszos csavarokkal!
(#) djhans válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 8, 2009
Na igen!
(#) kocos válasza JZoli hozzászólására (») Dec 8, 2009
Engem anno a Naggyeviz által belinkelt enhanced triode mode kapcsolási rajza érdekelne, egész délelőtt azt kerestem a fórumon de nem sok sikerrel
(#) kocos válasza marci91 hozzászólására (») Dec 8, 2009
létező ilyen rajzom nincs, de majd az ünnepek alatt "átgondolok" én is egy APX-et. Azt tudnod kell, hogy gyakorlatilag csak a "légszerelt" végfok marad meg az előfok nyákostul mehet a kukába . 4 db jó alkatrész van benne : 470 nF / 100 V MKT axiál kondik ...
(#) kocos válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 8, 2009
Lomexben csavar ákción van ! M3x10 belső kulcsnyílású fekete, 100 db / 200 HUF ! Sajnos ma nem fért bele a költségvetésbe
(#) kocos válasza rockersrac hozzászólására (») Dec 8, 2009
Mondtam, hogy börzén vegyél még mellé egy 6P45Sz-t és csinálj PP-! az a 16 cm2-es vas simán jó ! Vagy ezt tatogasd későbbre egy sztereo SE-re és adok két PL500-at foglalattal a szubnak. Olyan egyszerű kimenőt lehet tekerni neki, mint a satu
(#) djhans válasza kocos hozzászólására (») Dec 8, 2009
Szubnak gondolom nem is kell osztani a kimenőt. A közép és magas hangokat úgyis előtte levágjuk, a trafónak nem kell és nem is tudná így átvinni. Tehát a két primer+1 szekunder elég?
(#) rockersrac válasza mark.budai hozzászólására (») Dec 8, 2009
40 wattos a hangszóró,ezért választottam ezt a kapcsolást,meg mert 6P45C-vel csinálnám,és azért SE mert csak egy csövem van!
(#) rockersrac válasza kocos hozzászólására (») Dec 8, 2009
Csak most egy kanyim sincs,úgyhogy azthiszem ez a project januárig elhalasztódik!
(#) kocos válasza djhans hozzászólására (») Dec 8, 2009
jah, én is így gondolkodtam
(#) MrBrown hozzászólása Dec 8, 2009
Sziasztok,
Végre összeraktam a Loctal Projectet.
Egyellőre csak a pici ZK140-es kimenőkkel ráadásul egy szutyok kis Tannoy-t tettem rá (pont mint a PCL86 SE első próbájánál), de már most tudom hogy a kis PCL a külseje miatt sokáig a kedvencem marad de azért van élet a PCL-en túl is
Erőteljesebbnek, hangosabbnak érzem és ebben a felállásban is több mélye van mint a kis kedvencemnek
(#) kocos hozzászólása Dec 8, 2009
Most akkor ez légszerelés, vagy nem ? Néhai Böhm MV3 ..
(#) kocos válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 8, 2009
most nagyon butának érzem magam, de mi az a Tannoy ?
(#) klemo86 válasza kocos hozzászólására (») Dec 8, 2009
Egy hangfalakat gyártó cég
(#) kocos válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 8, 2009
ja, azt hittem csak VT, meg Orion van
(#) klemo86 válasza kocos hozzászólására (») Dec 8, 2009
Én azt rakok nemsokára össze az EL34 PP-nek!
HG 2,5 1544-464 magas HA 31 1544-422 méllyel, szép kis pár lesz Az erősítőt is jó lenne már egyben látni aztán teszek fel arról is képet… A friss az most a spektrum-analizátor - képek és leírás a Ki mit épített-ben
(#) klemo86 hozzászólása Dec 8, 2009
5Ц8С-szel nem fogok tudni 6С33С PP-t egyenirányítani, ugye? Pedig milyen szexi lenne
Már majdnem megálmodtam…
(#) mark.budai válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 9, 2009
Ha jól látom, 210V-on 1200mA-t bír. Monoblokkot, vagy sztereót akarsz egyenirányítani vele?
(#) klemo86 válasza mark.budai hozzászólására (») Dec 9, 2009
Kettő van, úgyhogy egy-egy oldalnak egy-egy cső…
De feszre kicsi lesz, úgy néztem
(#) rhesus23 hozzászólása Dec 9, 2009
Megjöttek a csövek!
(#) sturbi válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 9, 2009
Feszre biztosan nem lesz kicsi, a trafó lehet akár 2*500 Veff is, ekkor az egyenirányított áram 400 mA lehet.

_5z8s.gif
    
(#) klemo86 válasza sturbi hozzászólására (») Dec 9, 2009
Adatlaaaaap
Végre! Köszi! 5Z8S? Az nem "C" betű?
(#) magitor válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 9, 2009
A Cirill C az Latinban Sz!
(#) klemo86 válasza magitor hozzászólására (») Dec 9, 2009
Igen, de én a ciril "Ц"-ről beszélek, ami elvileg "C", és én így nem találtam túl sok mindent, viszont ha "Ц"="Z", akkor sok mindent lehet róla találni… Pedig a "Z" ciril megfelelője "З" Az igaz, hogy a csövek jelölésénél nincs "З", de na, megtévesztő akkor is. Mint a "Ж"-t "J"-nek nevezni, bár azt még el lehet nekik nézni…
(#) Action2K válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 9, 2009
Ne a magyar megfelelőjét nézd, hanem az angolt. A Ж nálunk ZS, de az angol J-t mond, mint Joule. És így tovább.
(#) Action2K válasza magitor hozzászólására (») Dec 9, 2009
Csak magyarul SZ, az angolnak csak S. És akkor nem említem még a németeket, akiknek szintén más lehet némely betű.
(#) magitor válasza Action2K hozzászólására (») Dec 9, 2009
Fránya ez a nyelv...
(#) kocos hozzászólása Dec 9, 2009
ejnye bejnye, Cirill és Metód megkavarta itt nekünk a dolgokat, de akkor amit fentebb bettem az légszerelte-e vagy sem
(#) Action2K válasza kocos hozzászólására (») Dec 9, 2009
Hát... hogy nincs nyák az már tuti, de a lég is kevés ám az alkatrészek között. Én busz szerelésnek nevezném. Ja, olyan mint a déli busz.
(#) klemo86 hozzászólása Dec 9, 2009
A "Ц" akkor se legyen "Z" és off vége
Megint az angolok… "3" <- erre a betűre mit mondanának akkor? Na mindegy.>
Következő: »»   819 / 2208
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem