Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   368 / 976
(#) zolee1209 válasza hapro hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Elsőre arra tippeltem, hogy azzal a kis "pirszinggel" át van tűzve az egész szája, amiért úgy fent vannak az ajkai... De szerintem valami sántít a képpel, mert nekem a fogaim "illesztésénél" vannak az ajkaim is, de a lánynak mi tolja fel?! Nem értem!
szerk.: Egyáltalán csaj?! Ez csak költői kérdés, nem kell rá válaszolni, nehogy vita legyen belőle!
(#) zolika60 válasza hapro hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Idézet:
„Pedig a szemei szép tiszták.”


A homály mögöttük van.
(#) hapro válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Most hogy mondod..nekem meg lejjebb van fölső metszőfogam alja mint a két ajkam találkozása.
No akkor mai anatómiai óra keretein belül mindenki vizsgálja meg a saját szájszerkezetét.
(#) rhesus23 hozzászólása Jan 23, 2010 /
 
Ez még éppen belefért...
(#) zolika60 válasza (») Jan 23, 2010 /
 
Hát ez az. Most már ausztrálul is tudok.
(#) janocsi válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 

Ez a töklámpa ügy már nagyobb körvonalakban is kibontakozni látszik, (kivéve az eltérő útirányban tartóktól, bár ott is bejöhet akármikor valami, modjuk lámpatök vagy lámpatok), és meg is lennénk az egész struktúrával. Ilyen magas szintű fejlesztést csak katonai célú eszközöknél szoktak kitűzni, de ez már rég, magasan túl is szárnyalta azt. /Valaki mondta, hogy az űrbe kellene kilőni a tökmagokat, és azok lehullva szinte biztos, hogy rendelkeznének ilyen tulajdonságokkal… Annyi biztos, hogy nem biztos, hogy egyáltalán tök lenne a kikelt magokból...) Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy feldobott ötlet, egy apró villanás, mennyi információt rejt, és tud elővarázsolni rövid időn belül.
Nem is tudom, komolyra kellene-e válltani ezután? Ekkora fantázia-özönt nem kellene csak úgy kidobálni, értelmetlenül elvesztegetni haszontalanul. Gondoljátok csak át, és megbeszélhetjük elölről az egészet.
(Jaj nee!)
(#) gg630504 válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Akkor most tökölődjünk vagy ne tökölődjünk?
Már kibújt a tök a palackból...
(#) Doncso válasza hapro hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Zoli báttya, ez szerintem fake, mert tiszta nyál lenne az álla.
(#) bankimajki válasza Doncso hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
De ha jobban megnézed, akkor látszik hogy valami kis plexi feszíti.
(#) Doncso válasza bankimajki hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Wow, tényleg, de akkor ez igazi?
Nekem nem tetszik. ez már gáz.
(#) Rakloo válasza bankimajki hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Szerintem ugyanazon az elven működik ,mint a fültágító,meg látszik is ,hogy a szélénél végig vörös a bőre.
(#) janocsi válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Éppen ezzel a tökölődéssel késtünk le az adott lehetőségről, (azóta már szinte mindehol gyártják...)
(#) zoz11 hozzászólása Jan 23, 2010 /
 
Sziasztok
Van egy két kép ami nem is vicces inkább siralmas, hogy ilyenek is vannak. Ezeket veszprémi suliba csináltam.

Annyit még róla hogy ezt így üzemeltetik :eek2:

Üdv!
(#) peter1995 válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Ja hirtelen nem kapcsoltam.Hogy ez karton doboz Siralmas hogy van ilyen
(#) peter1995 hozzászólása Jan 23, 2010 /
 
(#) mineral válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Mit akarsz ez egy tuti kis kapcsoló üzemű táp. Ahogy elnézem a hűtőbordát már megtapizták párszor. Vagy az osztály tengeri malacát turbózzák vele.
(#) peter1995 válasza mineral hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
(#) Petroimro válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Kíváncsi vagyok hány volt van azon a bordán, de vicces, hogy meg van égve.
(#) zoz11 válasza Petroimro hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Elvileg az a borda, a kapcsoló FET et hűti, és még az is elképzelhető, hogy akár hálózati fesz is lehet rajta
(#) Petroimro válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Nem értek a kapcsitápokhoz, de szerintem az egyenirányított hálózati fesz fele van rajta.
(#) zolee1209 válasza Petroimro hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Ha van egy kis szerencséje a gyereknek, akkor el van szigetelve a bordától a kapcsolóeszköz, vagy pedig olyan tipus, ami teljesen plasztik tokozású, így nem kell külön szigetelő!
(#) kaqkk hozzászólása Jan 24, 2010 /
 
Ünnepeljünk??
(#) _ampervadasz_ válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
Inkább gyászoljatok, így tovább élnek a dohányosok.
(#) SALáta hozzászólása Jan 24, 2010 /
 
A falu kovácsa oktatta az új inasát:
- Először kiveszem a patkót a kohóból, aztán ráteszem ide, az üllőre. Amikor megrázom a fejem, te ráütsz azzal a kalapáccsal. Az inas így is tett.
Azóta ő a falu kovácsa...
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Jan 24, 2010 /
 
Ezt olvassátok el, ettől nagyon kész lettem.

Sajnos nem találtam az "ez egy nagyon fájdalmas téma" topicot, meg mondanátok nekem, merre találom, és akkor oda felteszem ezt a kárdést, és innen kitörlöm.
(#) djgombi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
1 kiló topicot kérek elvitelre, becsomagolva
(#) _ampervadasz_ válasza djgombi hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
beszéld meg Topi -val, mert ebben nem én vagyok a kompetens.

Építeni akarok egy internetes hegesztőt sok USB -vel, nyithatok neki topiot?!
Azt akarom, hogy USB ként 150A leadására legyen képes, és az interneten is tudjon legalább 50A -ert átvinni, mert nem akarom magammal cipelni az internetes hegesztőt, sok USB -vel -t mindenhová! A net nagyon gyors, és hipetér meghajtóval is rendelkezik, mert felturbóztam a DSL360R modemet (kapott egy hűtést, és két puszit)!


Jelzem, nekem most kiégett az agyközpontom.
(#) tiggersoft válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
Nem lehetne egyböl inkább vezeték nélküli?
Akkor engem is érdekelne...
(#) _ampervadasz_ válasza tiggersoft hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
Nekem elég lessz ennyi is.
(#) tiggersoft válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jan 24, 2010 /
 
USB-s Wi-fi heggesztő router egyszerre többen is heggeszthetnénk vezeték nélkül...
Következő: »»   368 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem