Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   568 / 1679
(#) Attila86 hozzászólása Ápr 22, 2010 /
 
A mai termés

DSCF4383.JPG
    
(#) bankimajki válasza Attila86 hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Te sem unatkozol. Ezek milyen panelek?
(#) Action2K válasza Attila86 hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
És tessék mondani, hol lehet ilyen gazdagon termő nyákfához hozzájutni. Nagyon szépek!
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Ha megtudod a fa hozzájutási módszerét, nekem is áruld el. (Kérek egy hajtást.)
(#) Attila86 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Április elsején vettem egy csemetét. Először azt hittem átvernek de tényleg nyáklapokat terem!
(#) Attila86 válasza bankimajki hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
A kész projektjeimhez készült panelok. (Forrasztóállomás II., hővédelem, kapcsolóüzemű labortáp, lamináló II. és spektrum analizátor II.)
(#) bankimajki válasza Attila86 hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
És ezek eladásra mennek, vagy ennyire el vagy engedve anyagilag? Mert azért ennyi projektet egyszerre építeni nem kis költség.
(#) Attila86 válasza bankimajki hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Eladásra... nem is akarok én öt forrasztóállomást magamnak.
(#) dizi válasza bankimajki hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Ez nagyon jó.
Idézet:Vagy ennyire el vagy engedve anyagilag...
Miért hiszed,hogy ezt a fórumot csak a csórók látogatják.
Vannak itt olyanok akik igen szépen tudnak profitálni a termékeikből.
Meg vannak olyanok akik meg vesznek egy rakás alkatrészt ,és ha nem sikerül összerakni az adott áramkört a sarokba dobják.
(#) tatabike válasza dizi hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Idézet:
„Miért hiszed,hogy ezt a fórumot csak a csórók látogatják.”

Ezt azért senki nem állította/gondolta szerintem, bankimajki pedig biztosan nem, erről biztosíthatlak... :yes:
(#) interferi válasza Attila86 hozzászólására (») Ápr 22, 2010 / 1
 
Szépek, jol elvoltál velük egy darabig. A Spektrum analizátort II. épitésében vagyok én is épp a nyákterv készül, az alkatrészek már megvannak hozzá (már az elsö épitésnél is áttervezet nyákkal csináltam) csak ez most pici lesz.
(#) Kicsa hozzászólása Ápr 22, 2010 /
 
Sziasztok!
Nem mutattam meg semmit már egy ideje,megmondom őszintén,nem volt időm rá.
Nemrég elkészültem egy ledes projektemmel,2 db szélességjelző illetve 2 db rendszámvilágító ún. Szofita izzó lett kiváltva ezekkel.
8 db fehér 5mm-es led sorbakötve...sajnos elszámoltam magam így az smd ellenállások mellé egy egy furatszereltet is oda kellett rögzíteni.
Üdv Kicsa
(#) Hp41C válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Szia!

Valahogy a Parsicnak is kell legyen olyan utasítása, ami egy regiszterbe ír (különben hogy állítod be a portokat, irányukat). Ha ez megvan, akkor a timer2 használatához már nem kell sok (250 -> PR2, 5 -> T2CON, 2 -> INTCON2, 0xC0 -> INTCON). Máris az Fosz/4/1000 frekvenciával jönnek a Timer2 megszakítások (4MHz esetén 1kHz frekvenciával azaz 1ms-onként).
(#) Attila86 válasza Kicsa hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Ötletes!
(#) dizi válasza Kicsa hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Nagyon jó.
Na akkor én is mutatok neked valamit, ezeket még 2002-ben gyártottam amikor még kék ledeket nem nagyon lehetett kapni kis hazánkban, én is kínából rendeltem,de kb 2000db-ot adtunk el, országszerte tombolt a tuning láz mindenki kocsijában kék volt a h jelző a RENDŐRÖK nagy örömére.
Én azokból a siker projektekből mindig elszoktam tenni egy pár darabot amiből nagyon sokat adtam el, így pl az állathangos kürtökből amiből közel nyolcszáz darabot gyártottam le és az egész országba postáztam.
Sőt még külföldre Francia országba a Citroen kacsásoknak a kacsa hangot adó kürtöket. :yes:
(#) Kicsa válasza dizi hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek!
Remek ötlet,hétvégén rakok képet,ugyanis múlt hétvégén is dolgoztam : ugyan ilyen típusú foglalatba gyűrtem szintén 8 db 5 mm-es ledet. (Tolatólámpa lesz... )Még prototípus de már működik,hamaroan jövök velük!
Üdv Kicsa
(#) pikszo hozzászólása Ápr 22, 2010 /
 
Sziasztok!
Ma összeraktam egy 2x20led-es kivezérlésjelzőt. Majdnem teljesen kész, csak még két poti hiányzik belőle és két IC. No meg a -12V. Holnap lesz az élesztése. Hamarosan 19"-es dobozba lesz beépítve egy spektrum analizátor, egy hangszínszabályzó és egy compressor/limiter mellé.
(#) klemo86 válasza pikszo hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Baba lett Várjuk (várom) működés közben! (ugyanis imádom a LEDeket, és a hangcuccoknál főleg, hogy villognak mindenfele :pirul: )
(#) Roy Jones hozzászólása Ápr 23, 2010 /
 
Hali!
Épp nemrég lettem kész egy kivezérlésjelzővel(micsoda véletlen,épp egy kistestvére az egyel fentebbi hsz-nak )
Amúgy az első nyomtatott nyákom ami sikerült és működőképes is Ez 10 ledes lenne elvileg,de a rövid lábak miat(mivel kimentett ledekről van szó)nem fért el csak 6 db benne,majd utólag pótolom
(#) zolika60 válasza Kicsa hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Szép, de csak az építés öröméért érdemes vele foglalkozni.Bővebben: Link
(#) Kicsa válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Szia!
Ezekkel egy nagy baj van : 12 Vosak. Itt pedig buszra illetve teherautóra megy,az pedig 24 V,ilyen kivitelt én nem találtam 24 Vosban.
De egyébként az építés öröme is benne van elég erősen...

ui.: Szerintem nagyobb a fénye is mint a gyárinak,az első felső helyzetjelzőben ilyenek vannak.

Üdv Kicsa
(#) kaqkk hozzászólása Ápr 23, 2010 /
 
Elkészült teljesen az lcd-s órám.
(#) gydanee válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Hol vetted? Én is rendelek onnan egyet! Nagyon jó lett!
(#) tanci hozzászólása Ápr 23, 2010 /
 
Szevasztok!
Gondoltam felrakom az erősítőm. A táp nem éppen ehhez az erősítőhöz készült, de már nembánom, hogy ehhez a 8560Q-val készült kapcsoláshoz használom, mert szépen leadja a teljesítményt. Mivel a fesz. nagyobb mint kellene ezért stabilizátorral beállítva a megfelelő feszt. kapja az erőlködő.
(#) vicsys válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Na, látom elkészült! Szépen bedobozoltad, gratula!
Mi lett a pontossággal? Mennyire csúszik?
(#) kaqkk válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Reggel óta pontosan jár
(#) SALáta válasza pikszo hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Szép forrasztás, szép nyák (tippelek hogy fotózott). Nekem nagyon bejön, sok sok ilyet.
(#) kaqkk válasza gydanee hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Ha van egy búcsúban vett elemes órád , vedd ki a
házából és a következőt abba építjük !
Vicsys : még mindíg jól jár lehet hogy közel járok
a pontossághoz , de ezt majd egy hét múlva fogom meglátni remélem elég lesz havonta beállítani
(#) Abukodonozo válasza tanci hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Ügyes! Az egy mikroprocesszor hűtő, ha jól látom, nem? Be is dobozolod majd?
(#) MolnarG válasza Abukodonozo hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Nem inkább számítógép processzor hűtő?
Következő: »»   568 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem