Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   26 / 84
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Máj 1, 2010 /
 
Igen ez is egy elsődleges szempont lenne hogy ne 1 kilométerre keljen parkolni meg lehetőség szerint ne keljen fizetős parkolót keriteni ha egyáltalán az is van a közelben ?És még izgulni is hogy nehogy feltörjék az autót meg a kerekeket sem lopják le róla !
(#) fleta válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 1, 2010 /
 
Ami alternatívát én javasoltam, ott minden megoldott, az autótól 10 méterre van a bejárat, és nem kell fizetni. Csak hát nem a fővárosban van.
(#) CIROKL válasza fleta hozzászólására (») Máj 1, 2010 /
 
Tibor nem is a főváros az elsődleges szempont , de jobb lenne ott vagy vonzás körzetében , nem mondom hogy nálatok ettől eltekintve nem lenne jobb vagy akár még jobb a helyszin !
(#) fleta válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 1, 2010 /
 
Igen tudom, az volna az elsődleges szempont hogy a pest környékén legyen. Én csak felajánlottam, szinte ingyen ez a lehetőséget. Itt lenne "kaja pia tambura"
Egy iskola.
(#) hapro hozzászólása Máj 3, 2010 /
 
No. A mi iskolánk kilőve. Nem lehetséges, mert 3 fronton lesz egyszerre egész nyáron építkezés, ami ha nem lett volna akkor minden további nélkül jöhettünk volna ide. De így nem, úgyhogy más helyszínt kell keresni.
(#) JZoli válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 3, 2010 /
 
Bocsi Zoli, de az hogy "gyertek hozzánk", az mit jelent. Nem mindenki tudja, hogy merre laksz. És ezt veheted kíváncsiságnak is!
(#) Gafly hozzászólása Máj 3, 2010 /
 
Puskásba nem lehetne bekérdzkedni egy börzementes hétvégén?
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2010 /
 
Most már hogy így rákérdeztél mondanám hogy eredetileg ez lett volna az elképzelés ! De még ez idáig senki nem vette a fáradságot hogy rákérdezzen ott az illetékesektől ! Ha volna olyan ember ott a nagy fővárosban aki ezt megtenné akkor talán már esetleg tudnánk hogy egyáltalán beengednének-e bennünket ezzel a rendezvénnyel oda? Végülis még valami úton módon köze lenne az iskolához is egy pici elektronika azért az általunk elkészitett csöves nem csöves erősítőkben is van .
"egy börzementes hétvégén"
Szerintem még ez sem lenne gond ha egy kisbörze alkalmával lenne , ott annyi a helyiség hogy szépen ellehetne szeparálni a két dolgot egymástól !
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 3, 2010 /
 
Jó ötlet! Kinek van ott egy kis hátszele?
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Máj 3, 2010 /
 
Nem kell oda semmi hátszél szerintem csak egy válalkozó szellemű ember aki ráérne és vénné a fáradságot és elmenne a szinhelyre érdeklődni !
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 3, 2010 /
 
T és bike, már hogy más izéjével verjem a csalánt
De ha lenne esetleg valami rádióamatőr közöttünk az jó lenne "hátszél"-nek (bár nemes cél esetében talán nem kell sokat fújni)...
Mondjuk néma gyereknek, stb...
(#) lpcollector válasza fleta hozzászólására (») Máj 4, 2010 /
 
Nekem, bár valószínüleg csak látogatóként mennék mint tavaly, de tetszene az általad javasolt helyszín. Igaz nem otthonról indulnék, onnan azért messze volna...
Szerintem vidéken bárhol egyszerübb ilyen összejövetelt tartani mint a fővárosban (elnézést kérek a pestiektől).
(#) CIROKL válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 4, 2010 /
 
Zoltán ! azokat a szép erősítőket othon hagynád ?
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 4, 2010 /
 
Ha Szarvas vagy Szombathely közelében lenne a találkozó, végül is valamelyik biztosan beférne a gyerekek mellé a kocsiba...
Azt viszont, hogy egész nap ott is maradjak velük, nem merem igérni, esetleg rábíznám valamelyikőtökre...
(#) CIROKL válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 6, 2010 /
 
Semmi ötlet javaslat még mindig nincs senkinek , a helyszinnel kapcsolatban ?
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 6, 2010 /
 
Most hétvégén nagybörze....
Sokan leszünk ott a HE-tagok közül...
Ebből következhetne hogy.....
(#) Gafly válasza szamóca hozzászólására (») Máj 6, 2010 /
 
hogy valakinek kellene írnia egy e-mailt, vagy telefonálnia Lacibácsinak mint ebből a szempontból leginkább kompetens ember
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2010 /
 
Idézet:
„Lacibácsinak”
Kinek ?
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 7, 2010 /
 
Nem akarok nagyon beleszólni, mert mint írtam főként "gyönyörködni" mennék, de volt már két javaslat a helyszínre: Kiskunfélegyháza (Fleta) és Esztergom (Action2K). Ha valamelyik mellett elkötelezné magát az aktív többség, feltételezem az ottlakó fórumtárs segítene a szervezés lebonyolításában...
(#) EcoPityu válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 9, 2010 /
 
Nekem egyértelműen Kiskunfélegyháza reálisabb lenne!
Kecskeméttől is csak 30-40km! De mások pénztárcájával nem akarok játszadozni.
(#) fleta válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Kecskeméttől csak 24 Km. Az autópályán 12 perc.
(#) fleta hozzászólása Máj 10, 2010 / 1
 
Ez lenne az iskola Kiskunfélegyházán. A feleségem itt dolgozik, és jelképes összegért tudnánk bérelni/20ezer/ ez a takarítási díj, stb..Az első képen látható a kosárlabdapálya, itt lehet parkolni.
Van egy nagy terem, széles folyosók, osztályok. Nem forgalmas utcában van, csendes hely. Egy bogrács marhapörit főznénk, főtt burgonya, kenyér savanyúság, eldobható étkészlet. Mindezt önköltségi áron. Üdítő kávé sör hűtve lenne, de van ital automata is.
Ez az én ajánlatom. Gondoljátok meg, ha van jobb természetesen azt is támogatom
(#) lpcollector válasza fleta hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
A tavalyi Kecskemétinél mindenképpen ideálisabb helyszínnek tűnik...
(#) fleta válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Tavaj is felajánlottam ezt.
(#) lpcollector válasza fleta hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Akkor is csak látogató voltam, ezért nem nagyon akartam beleszólni a helyszín megválasztásába. Döntsenek azok akik a cuccokat hozzák...
Ennek az előnyét abban látom, hogy minden egy helyen megoldható.
Az sem lenne rossz, ha van rá igény, hogy állandó helyszín legyen, akkor nem kellene évente ezen agyalni. (Mint ahogyan a "nagyok" csinálják Hódmezővásárhelyen, pedig az sem esik túl közel Pesthez...)
(#) fleta válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Ez lehetne állandó helyszín, de csak a nyári szünet az alkalmas.Tudom a csapatnak 60-70%-a pesten akarja hogy legyen. De akkor már lépni kellene, igaz van még idő, de az előretervezések, pl nyaralás stb. is gondolni kell.
(#) lpcollector válasza fleta hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Pesten macerás a közlekedés, a parkolás, nyáron a szállás sem egyszerű (jó előre kell foglalni), úgy meg hogy csak jön-megy az ember elég fárasztó...
(#) szamóca válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 10, 2010 / 1
 
Idézet:
„nyáron a szállás sem egyszerű (jó előre kell foglalni), úgy meg hogy csak jön-megy az ember elég fárasztó...”

Bárhol lenne a helyszín, senki sem lakik mind egy helyen.
Szóval a gond az, hogy:Azért nem mindenki autótulajdonos.
-Ha nem Pest, akkor igen macerás a közlekedés.
-Ha az ország bármely tájáról jön valaki, akkor Pesten át vezet az út. Tehát egy külső helyszín csak azoknak kedvez akik azon útvonal mellett laknak.
(#) lpcollector válasza szamóca hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Szerintem kevés fórumtárs lakik messzebb Kiskunfélegyházától mint én...
Csak vonattal kell átmenni Pesten, akinek autója van ha lehet elkerüli...
A két másik hasonló találkozó sem esik közelebb Pesthez (Az Audio DIY-es Triódás Találkozó a Tolna megyei Csehi pusztán, az Az Amatőr Audiofil Konstruktőrök Találkozója pedig Hódmezővásárhelyen kerül évek óta megrendezésre.)
(#) EcoPityu válasza szamóca hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Idézet:
„Bárhol lenne a helyszín, senki sem lakik mind egy helyen. Szóval a gond az, hogy:Azért nem mindenki autótulajdonos. -Ha nem Pest, akkor igen macerás a közlekedés.”


Laci felajánlotta a Pestről összeszedős buszjáratot!

Action2k Laci busza

Egy szavad nem lehet...

Idézet:
„Ha az ország bármely tájáról jön valaki, akkor Pesten át vezet az út. Tehát egy külső helyszín csak azoknak kedvez akik azon útvonal mellett laknak.”


Nekem Kecsó 145, Kiskunfélegyháza 143km-re van, tehát tök mindegy, nem lakom a közelében, sem ott, de autóval nem fogok kijönni még romcsi benyával sem 6E alatt, nektek a busz tuti olcsóbb lenne fejenként!
Tavaly is arra ösztönöztünk mindenkit, hogy fogjanak össze és 1 autó 4 fő , megoszlik a költség! Én egy jó kis kirándulásnak fogom fel az egészet, lehet még az Asszonyt is viszem, meg akkorára k.b. 8hónapos lányomat...

Nagyon neki kéne ugrani az OTL.nek...
Következő: »»   26 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem