Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   626 / 1679
(#) vikipapa válasza IMi hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Helló. Nagyon jól néz ki. Le tudnád írni hogyan lehet megcsinálni a pozíció-rajzolatot? Vasalásos-módszerhez lenne elképzelésem, csak még nem próbáltam. Elképzelésem az lenne, hogy ugyan úgy rávasalom a pozíció-rajzolatot a nyáknak a "csupasz" felére mint ahogy a rezes oldalára a nyáktervet. Ez működhet?
(#) Abukodonozo válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Nekem nagyon tetszenek, többek közt, az egyenes átkötések! Nekem mindíg ferde egy kicsit... Mi a technika?
(#) lajos1969 válasza Abukodonozo hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Mi a technika? Jó kérdés.
Méretpontosság+szem!!
(#) Abukodonozo válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Értettem!
(#) IMi válasza vikipapa hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Szia!
Ez is pontosan úgy készült, csak laminálóval.
(#) interferi hozzászólása Aug 21, 2010 /
 
Életre keltettem egy 8cm -es plazma gömböt. A kémiai ónozoval volt némi probléma, nem csinált semmit Bővebben: Link
(#) vikipapa válasza IMi hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Helló. Na akkor van esélyem pozíció-rajzolatos nyák készítésére Majd kipróbálom hogy működik a dolog, és köszönöm az infót.
(#) Zozi85 válasza vikipapa hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
De hogy ne legyenek benne fehér szőrök, kicsit ecseteld meg sósavval... akkor gyönyörű lesz.
(#) zoly15 válasza interferi hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Szép lett! Egyszer én is megnéznék közelebbről egy plazmagömböt
(#) borvendeg válasza Zozi85 hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Hello!
Én is szoktam pozíciófeliratot csinálni. Én nem sósavval ecsetelem, hanem vasalás után áztatpm egy északát és ezután fogkefével kefélem le a maradék papírt hogy ne maradjon fehér. Ha nincs egy északám áztatni akkor pedig 2000-es polírpapírral finoman átcsiszolom.
Gondolkodtam még hogy a vonalakra vasalnék forrasztásgátló/védőréteget de nem tudom működhete? Próbálta már valaki? Illetve Layout5-ből hogyan lehet ilyet nyomtatni?
Remélem segítettem.
(#) Hp41C válasza Abukodonozo hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Szia!

A C@nrad -nál lehet kapni szemmértéket
(#) MolnarG válasza Hp41C hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
Van házon belül is... Bővebben: Link igaz drágább egy kicsit
(#) slogan válasza MolnarG hozzászólására (») Aug 21, 2010 /
 
[OFF]Lényegtelen az eltérés ,főleg hogy házon belül "marad"....

Én nagyon sokat kerestem ,aztán vettem és nagyon jó dolgozni vele....[/OFF]
(#) Abukodonozo válasza Hp41C hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Szia Hp41C!

Köszi, csak sajnos határon túlról nem tudok rendelni... Majd szétnézek itthon. :pardon1:
(#) SALáta válasza Abukodonozo hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
[OFF] Csinálj egyet nyákból, a hobbielektronika újságban le van irva hogyan kell. [OFF]
(#) zoly15 hozzászólása Aug 22, 2010 /
 
Üdv mindenkinek! Ma végre véglegesen elkészült a Nixie órám A nagy unalomba eszembe jutott hogy valami "kell"
(#) zolee1209 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Nekem tetszik, de szerintem "takaró" nélkül szebb! :hide:
(#) zoly15 válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Szia! Szerintem is szebb takaró nélkül, de nincs más megoldás :no: Tiszta por az egész, no meg ha reggel besüt a nap 1000x-es "zoom" kell
(#) mackomester hozzászólása Aug 22, 2010 /
 
Mai termésem egy "deszkamodell". Vagyis abból épült. Annyira összeraktam az alaplapon, hogy építettem köré egy hevenyészett dobozt A doboz tartalma egy 15W-os EL 84 PP végfok plusz egy gitár előfok két darab ECC 83-mal.
(#) vikipapa válasza mackomester hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Helló. Tök jól néz ki Nagyon bírom az ilyen csöves gitár-kombókat. Mire majd bírok építeni egy csöves erősítőt, megőszülök
(#) mackomester válasza vikipapa hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Köszi, bár ez nem kombó, csak egy VOX AC30 tetején van. Ne aggódj, szerintem egyszerűbb cucc, mint a félvezetős, csak néhány más dolgot kell figyelembe venni.

Még valami az előző képeimhez. Az újrafelhasználás híve vagyok, és a következőkből épült fel a doboz: A díszrács egy egyszer használatos hordozható grillsütő rácsa (wireless, hehe), az elő- és hátlap pedig egy Behringer valaminek az előlapja, kettéfűrészelve és "pofára" fektetve...
(#) vikipapa válasza mackomester hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Bocs, elnézem. (kicsit tényleg megkevert a VOX). Hát igen ebbe nagyfesz van meg egyéb "nyalángságok". De sajna annyira drágák a csövek (nekem), hogy nem lesz rá pénzem mostanában. Addig is serényen olvasgatom a csöves erősítőkről az infókat, hogyha egyszer meg lesznek az alkatrészek, egyszerűbben menjenek a dolgok.
(#) mackomester válasza vikipapa hozzászólására (») Aug 22, 2010 /
 
Ha van kimenőd, akkor szinte mindened van Érdemes gyűjtögetni, az orosz változata az EL84-nek pedig nem is drága és elég jó csövek. Nagyon nagyot tud szólni és rengeteg kapcsolást találsz a neten hifire és hangszerre egyaránt. A nagyfesszel persze kell vigyázni, de ez fennáll a tranyós cuccnál is. Újabban nyákot sem készítek csöves cucchoz, csak forrlécen szerelek. Azt hiszem, lassan áttérek a csőszegecses üvegszálas lapra
(#) sooty válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
Hát a dobozt leszámítva nekem tetszik A kapcsolás saját fejlesztés? Mit tud?
(#) zoly15 válasza sooty hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
Szia! A kapcsolás nem saját. Hanem ez alapján csináltam. A nyák terv a saját.
(#) zenetom hozzászólása Aug 23, 2010 /
 
Hali!
Egy LPT-s LCD-t követtem el, igaz már nagyon régen, de akkor másik kijelzővel, és nem volt bedobozolva.
Nem nagy valami, de nem sok mindent csináltam az utóbbi időkben, legalább most lesz egy.
Néhol "kilógnak" az oldallapok, de ez van.
Köszönet a kijelzőért vaszil29-nek!
Hátul van ugye az LPT csati, a kontrasztot állító poti, a háttérvilágítás ki/be kapcsolója, meg a tápcsati.
A doboz kétoldalas bakelit nyákból van.
Ja és a lényeg: saját program vezérli.
(#) zenetom válasza zenetom hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
Még képek.
(#) wolverine14 válasza zenetom hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
Nagyon jó lett gratula ,de mi a típusa a kijelzőnek?
(#) zenetom válasza wolverine14 hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
AC-402A (PVC400201P), 2x40 karakteres.
(#) wolverine14 válasza zenetom hozzászólására (») Aug 23, 2010 /
 
köszi
Következő: »»   626 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem