Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   131 / 435
(#) Zozi85 válasza Sir-Nyeteg hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
Fura, én pont azzal szívtam a fogam, hogy nem látszott hova rajzoltunk már. Hoffman-nál is van UV jelölő toll, mint alkoholos filc. Hátha...
(#) Sir-Nyeteg válasza Zozi85 hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
"Hoffmann"?
(#) Gery hozzászólása Dec 31, 2010 /
 
Sziasztok!

Valaki Gödöllőn tud elektronikai alkatrészboltot?

Üdv.:Gergő
(#) kadarist válasza Gery hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
(#) bjana6 hozzászólása Jan 1, 2011 /
 
Sziasztok! Mindenek előtt Boldog Új Évet mindenkinek! A következő lenne a problémám! Szeretnék venni ESD csuklópántot de nem találok olyan webáruházat ahol tudnék rendelni! Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
(#) bjana6 hozzászólása Jan 1, 2011 /
 
Sziasztok! Mindenek előtt Boldog Új Évet mindenkinek! A következő lenne a problémám! Szeretnék venni ESD csuklópántot de nem találok olyan webáruházat ahol tudnék rendelni! Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
(#) bundyland válasza bjana6 hozzászólására (») Jan 1, 2011 /
 
Ha ilyenre gondolsz Bővebben: Link, akkor megnézem este lehet van itthon pár darab.
(#) lorylaci válasza bjana6 hozzászólására (») Jan 1, 2011 /
 
Farnell-tól biztosan tudsz rendelni.
Az FDH-n keresztül is tudsz tőlük rendelni, úgy általában olcsóbb a posta.
(#) bjana6 válasza bundyland hozzászólására (») Jan 1, 2011 /
 
Pontosan ilyenre gondolok: http://www.albohacen.hu/akciok/csuklo1.jpg
(#) bjana6 válasza lorylaci hozzászólására (») Jan 1, 2011 /
 
Köszönöm a segítséget! Rá is kattanok!
(#) bundyland válasza bjana6 hozzászólására (») Jan 1, 2011 /
 
Ilyenem van csak a csipeszt kell felrakni a végére, ha kell
levélben megbeszéljük.
(#) kondorzs hozzászólása Jan 1, 2011 /
 
Sziasztok!

IV-12 és IV-1 VFD csöveket szerintetek kitöl vagy honnan lehetne beszerezni?

Köszi.
(#) pumpa hozzászólása Jan 2, 2011 /
 
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a kép alján lévő tüskét,de csak tüskét, szeretném megvásárolni,10darabot.
Vajon hol lehet ilyet venni?
Üdv:pumpa
(#) zolika60 válasza pumpa hozzászólására (») Jan 2, 2011 /
 
Itt kapsz szerintem. Talán nincs is messze neked.Bővebben: Link
(#) szamóca hozzászólása Jan 3, 2011 /
 
Hol kapható 40-50cm széles hűtőborda Magyarországon?
(#) qvasz2 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 4, 2011 /
 
Hat méteres szálakban gyártják, és levágják neked méretre:
metalloglobus
A 12. oldalon vannak a hűtőbordák
(#) szamóca válasza qvasz2 hozzászólására (») Jan 4, 2011 /
 
A metaloglóbus-t ismerem, náluk vásároltam idáig is, de ők nem forgalmaznak ilyen széles bordákat, ezért kérdezem.
(#) rockersrac hozzászólása Jan 4, 2011 /
 
Kérdésem a következő: a képen látható kapcsoló hol kapható nyomógomb formátumban? Legalább 6db-ra lenne szükségem, és emellé érdeklődnék, hogy hol kapok olyan festéket, amivel műanyagra lehet festeni?(úgy mint pl a billentyűzetek festése)
(#) qvasz2 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 4, 2011 /
 
Mégis mekkora bordát szeretnél: a 40 cm legyen a kisebbik mérete? Mert akkora profilt szerintem nem csak hazánkban nem, de lehet, hogy sehol sem csinálnak, mert minek!
Ha jól értem, és kb konyhaasztal méretben gondolkozol, akkor vegyél valami izmos lemezt, úgy 20 mm körül, és szegecselj rá "U" profilból síneket.
(#) mex válasza qvasz2 hozzászólására (») Jan 4, 2011 /
 
Már találkoztam ilyennel. Egy régi háromfázisú frekiváltó dobozának egyik lapja volt hasonló méretű, de az öntött alu volt.
(#) creature1976 hozzászólása Jan 4, 2011 /
 
11AK30 Vestel sasszé alapján szerelt (5571 TX E) televízióba kapcsolóüzemű tápegységhez (SMPS) keresek transzformátort,de csak külföldön találtam és vagy drágán postáznak,vagy egyáltalán nem.
Esetleg ha van valakinek elfekvőben arra vevő lennék.
Sem a HQvideósoknál,sem az SOSelektroniknál nincs..

Bővebben: Link

Használd a LINK gombot! Action2K
(#) UbiLinux válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 4, 2011 /
 
A Lomexban van.
(#) klemo86 hozzászólása Jan 4, 2011 /
 
Üdvözlet!
Elna Starget és/vagy RE3, valamint Nichicon Muse kondikat hol lehet itthon olcsón beszerezni?
(#) kovacslajcsi hozzászólása Jan 6, 2011 /
 
Sziasztok!

Nem feltétlen venni, de csináltatni szeretnék, hátha belefér a topicba

Hol lehet Budapesten, Érden, Diósdon, Budaörsön, Dunaharaszin, Taksonyban, Halászteleken, vagy ami a körzetbe illik normális áron motort tekercseltetni? Fúrógép, körfűrész, hasonlók. Sima, univerzális soros motorok, semmi trükk. Egy 30e Ft értékű gépbe nem tekertetnék 21e + Áfa áron forgórészt Pedig ilyen ajánlatot kaptam sajna. Tudok megbízható, olcsó tekercselőt? Idő nem számít, ha fél évre vállal, akkor fél évre.. Legyen normálisan megcsinálva, az a lényeg. Ha kb. árakat tudtok, vagy van saját tapasztalat, milyen motort mi pénzért tekert, az lenne a legjobb.

Köszönöm!
(#) janikukac hozzászólása Jan 7, 2011 /
 
Hali ! Hol lehet műnyomó ill. tojáspapírt venni? Esetleg ezeknek van más nevük ? Fénymásólós üzletbe , ha bemegyek, akkor ott van? NyÁK szeretnék készíteni. Sima A4-es nyomtató/fax/másoló papír nem jó? :/ Köszi
(#) janóczi hozzászólása Jan 7, 2011 /
 
sziasztok

Egy kis segítségre volna szükségem: keresek egy vezérlő IC-t és nem találom sehol. Ha valakinek volna ötlete a beszerzésre, nagyon hálás volnék.

Kellene két Allegro A3973SB IC és egy Atmel24c512 Eprom. Minden megoldás érdekel.

Köszönöm az ötleteket!!!
(#) janóczi válasza janikukac hozzászólására (») Jan 7, 2011 /
 
Műnyomó papírt esetleg írásvetítő fóliát sok helyen kapni. Írd csak be a google-ba és máris ömlenek az ötlek. Viszont egy bevált megoldás: Nekem nagyon bejött a fényes fotópapír. (Hp) bár hosszabb ideig kell áztatni, de sokkal !!! jobb az eredmény. Ha gondolod próbáld ki.
Én már leszoktam a műnyomóról, csak a fotópapírt használom! . A sima papír NEM jó!
(#) UbiLinux válasza janóczi hozzászólására (») Jan 7, 2011 /
 
(#) rockersrac válasza UbiLinux hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Köszönöm szépen a választ!
(#) klemo86 válasza klemo86 hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Kb erre számítottam, marad az eredeti felállás
Következő: »»   131 / 435
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem