Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » lcd monitor kijelző csere
 
Témaindító: tornadoplus, idő: Márc 29, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) tornadoplus hozzászólása Márc 29, 2008 /
 
Sziasztok!
HP FP7317-es LCD monitor Kijelzőjét be lehet e rakni a Benq FP 767-es Monitorba? Mind a kettő 17 colos. A monitor ki-be kapcsolható, érzékeli a jelet, csak az LCD-je törött.
Nem tudom meg vegyem e? Ezért kérek segítséget!
Köszönettel! Péter
(#) _ampervadasz_ válasza tornadoplus hozzászólására (») Márc 29, 2008 / 4
 
Üdv! Az én nevem is Péter! Ha lehetőség van rá, ne vedd meg!!!
Töb oka van ennek:
1- mert 17colos azért még nem kompatibilis
2- lábksztása
3- grafikus kijelző vezérlő processzort szinte lehetetlen összejátszani az LCD-vel, főleg ha frissítési különbségek vannak köztük!
Mind a kettő LCD adatlapjának meg kéne neki lennie, hgyan lehet a mátrixba írni, lábkiosztása, de ez még csak a jéghegy csúcsa!
(#) tornadoplus válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Márc 29, 2008 /
 
Szia!
Köszönöm a segítséget!
Üdv. Péter
(#) Techboy hozzászólása Máj 21, 2008 /
 
Hali

Van egy Packard bell NoteBook-om 13,3"-os WideScreen-es lCD-vel, nincs valakinek talonban valami használt kijelzője ami kompatibilis ezzel a szériával?

Köszi
(#) Djatis hozzászólása Szept 28, 2009 /
 
Sziasztok!

Van egy LG flatron 1710 S TFT LCD monitorom.

A baja hogy az LCD kijelzőről szépen mindenféle kivezetés sérülés nélkül levállt az egyik szalagkábel.
Ha viszanyomkodom valamikor bejön a kép de minden pixelt nehéz így bekötni de gyárilag valami barna ragasztóállagú kontaktanyagot használtak.
Milyen anyag lehet ez? mert teljesen befedi az érintkezőket is de amellett ragasztott is és átvitte a kontaktot.
Vagy ha van valakinek ehez a tipushoz hibamentes kijelzője érdekelne.
Köszönöm szépen.
(#) pikuszka hozzászólása Nov 16, 2010 /
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne h van nekem egy LG 94 cm HD Ready LCD tv aminek a kijelzője betört és az érdekelne h a tv-nek kilehet e teljesen cserélni a kijelzőjét és ha igen lehet e így kapni a boltokban vagy akár hol.
Válaszotok előre is köszi.

Üdv.: István
(#) Joci2 hozzászólása Ápr 12, 2011 /
 
Sziasztok
Acer 5315.ös laptopba kéne kijelzőt cserélnem, de a szalag kábelnél meg akadok. Hogyan lehet ezt a leragasztott kábelt cserélni?
(#) bbalazs_ válasza Joci2 hozzászólására (») Ápr 13, 2011 /
 
Pontosan mije van leragasztva es miert akarod cserelni a kabelt? Beszakadt?
Kepet tudsz feltenni roa?
(#) Joci2 válasza bbalazs_ hozzászólására (») Ápr 13, 2011 /
 
Köszönöm a gyors a reagálást.
A kijelző tetejénél csatlakozik a kábel. Ragasztó szalaggal van rögzítve
(#) kele12 válasza tornadoplus hozzászólására (») Jan 28, 2012 /
 
Sziasztok!
Van nekem egy philips 32pfl5322/10-es tvm egy gond van vele, hogy betört a kijelző valaki nem-e tud hozzá vagy boltot ahonnan tudnék rendelni kijelzőt !?
(#) kele12 hozzászólása Jan 28, 2012 /
 
Sziasztok!
Van nekem egy philips 32pfl5322/10-es tvm egy gond van vele, hogy betört a kijelző valaki nem-e tud hozzá vagy boltot ahonnan tudnék rendelni kijelzőt !?
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem