Fórum témák
» Több friss téma |
Fórum » Ki mit épített?
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma.
Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Jó lett, szép az előlap! A kis 6-7mm átmérőjű lukakat mivel, és hogyan vágtad ki?
Valóban, a gyáriak sem sokkal különbek, grat hozzá!
![]()
Valami ilyesmire gondoltam én is... Egyébként tényleg jól néz ki.
![]()
szia
A lyukakat fúrtam, sima mezei fúróval ![]()
Tényleg nagyon jó lett ez a táp, így, hogy feltetted a processzor programját, valószínűleg valamikor én is megépítem! Te a fix stabilizátorokat kihagytad, ami az eredeti rajzon szerepelt?
A nyomógombokhoz írt feszültségek beállnak automatikusan miután megnyomtad a gombot? Vagy hogy van ez igazából?
Sziasztok!
Jómagam és néhány osztálytársam által készített robot egy iskolai versenyre. Ahol hulladékból kellett építeni valamit. http://www.youtube.com/watch?v=HHFaHvq4cQA
Na itt kezdődik az építés. Szerintem ennél lejjebb már csak a gányolás megy. Ez a minőségi hobbi elektronika, gratulálok. Amit észrevettem. Az előlap kissé mintha meg lenne hajlítgatva. Ha ez tényleg deformitás, akkor az sokat ront a külsőségen.
Végre magyar feliratokat látok. Nem mindig a hülye angol készülékfeliratozás. Nem értem miért mániája az magyar embernek, hobbistának, hogy folyton angolul feliratozza a készüléket. Magyarul sokkal jobban néz ki. Én is áttértem a magyar feliratokra. Isten tartsa meg jó szokásodat ebben! Szóval szép munka nagyon!
:eek2:
![]() Nem gyenge! Ez aztán a profi munka!
Idézet: „Végre magyar feliratokat látok. Nem mindig a hülye angol készülékfeliratozás. Nem értem miért mániája az magyar embernek, hobbistának, hogy folyton angolul feliratozza a készüléket. Magyarul sokkal jobban néz ki. Én is áttértem a magyar feliratokra. Isten tartsa meg jó szokásodat ebben!” Teljes mértékben igazad van kolléga!! Raiman: szép munka! :kalap:
Mit is tehetnék hozzá az előttem szólók szavaihoz? Igazából semmit. Két vesszőparipámat, a magyar feliratokat és a minőségi dobozolást már többen megdicsérték, ehhez csatlakozom magam is. A előlapban az a pici deformitás valóban ront a külcsínyén, ha azt helyrehozná Raiman kolléga, az lenne a profizmus netovábbja. A belbecs pedig gyáriakat megszégyenítő (különsen manapság, a sok, ócska kinai vacak mellett...)
Gratulálok! :kalap:
Ügyes kis jószág, ha nem is tökéletes még. (A kamerakezelést még gyakorolni kell...
![]()
Ez a hegesztő tényleg olyan, mintha gyári lenne, minden elismerésem! Jó ilyen szépen kivitelezett dolgokat látni! :kalap:
Egy unalmas nap az iskolában. Íme egy R-C tag!
Ügyes! És mennyi ennek az eredő R-C értéke?
![]()
Jópofa. A "kerekeket" mik alkotják? (Gondolom szintén kondik.)
![]()
"precíziós" fólia kondik...
Köszönöm az elismerést."Dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes."
Nekünk még így tanították.Köszönet NÉMETH LAJOS tanár úrnak !Lásd Rt évkönyvek.
Ugyan ez a mondat van naagy-nagy betűkkel az osztályunk falán is...
![]()
Szia.
Minden ami rajzon van az belekerült ![]() Röviden a működése: ha példáúl a 9V-os gombot nyomod meg akkor 9V jön ki a kimeneten, ha a 18V-ot akkor 18V. Persze a feszt és az áramkorlátot a le / fel gombokkal is tudod állítani tized pontossággal. ![]()
szia
Köszi az elismerést ![]() ![]() A magyar feliratokat jobban preferálom mint az angolt, mert hát azért mégis magyarok vagyunk ![]()
Köszönöm mindenkitől a hozzászólásokat, észrevételeket.
Én úgy vagyok vele, hogy ha már ennyi időt, pénzt beleöl az ember egy készülékbe, akkor az a lehetőségekhez mérten legyen a legprofibb, és esztétikailag is nézzen ki valahogy ![]()
Hello mindenek!
Bemutaom első Kivezérlés jelzőmet szerintem nagyon jó lett . ![]()
Szia!
Viszonylag nem rossz. Azt nem értem, hogyhogy az LM3915-re 20 LED-et kötöttél. Szerintem azt nem szabadna.. ![]()
megnéztem az adatlapját 25 mA mindegyik lábon elbír ezek nem últra fényes ledek 10mA nem fogyaszt többet!!
![]() ![]()
Aha, okés.
Amúgy meg, kicsit pazarolsz a nyákkal, meg nem túl szép a kivitelezés is. Amúgy szebb lett volna, ha nem ragasztas rá. Ezt nem rossz indulatból mondom ! ![]()
Persze értem én amit mondasz el is fogadom !!!
![]()
Szia. Nagyon jó lett a "motorod", nekem nagyon tettszik.
|
Bejelentkezés
Hirdetés |