Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   736 / 1681
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Nem értem... Szemből nézve a gombok sorrendje: start-mínusz-plusz. (Tehát a bal gomb csökkent, a jobb pedig növel.) Ez így nem jó?
(#) vicsys válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Bővebben: Link (2011. február 13.)
Van nagytestvére is... Bővebben: Link
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Idézet:
„mert a számok Bal felé növekednek”
Micsoda? Nem is...! A jobb szélső gombra nőnek (emelkednek). Vagy most én nem értek valamit...??
(#) Mybuster válasza vicsys hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Ügyes!!
(#) Mybuster válasza janikukac hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Igen tudok! A CLK -ra köthetsz 555-öst a reset ha GND re kötöd számol ha nincs GND akkor lenulláza magát! Sikeres továbbépítést!!!
(#) janikukac válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Köszi szépen ! Esetleg majd egy nyákrajzod lesz?
(#) newman92 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Üdv!

Nagyon szép!
(#) Zoli_bácsi válasza newman92 hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Köszönöm!

Nem akarom elkapkodni, szépen lassan, de halad a táp. Előbb a mechanikai munkát csinálom meg, utána ültetek. (Pedig fordítva szoktam ezt a műveletsort csinálni.)

Üdv!
(#) vicsys hozzászólása Máj 4, 2011 /
 
Lefestettem az LCM3 dobozkáját. Próbáltam belevinni egy kis modern geometrikus mintát. Remélem nem lett nagyon elvont...? Már csak a beszerelés és beüzemelés van hátra. Ma még szárad egy picit a lakkozás.
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Mire nem jó az erbráss... Tetszetős a dobozka, hogy nálad melyik lenne az elvont rész, azt nem tudom, nekem bejön! :yes: Egy dolog van, ami nekem nem tetszik benne: én a nyák lemezek illesztésénél gletteltem volna a dobozt és úgy festettem volna rá. Amúgy gratula!
(#) vicsys válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Bizony, a glettelés hiányzik... Sajnos nincs itthon és most már jól látszik, hogy akármilyen pontosan is dolgozok, vannak rések.
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Semmi gipsz, vagy valami csiszolható tömítőanyag?! Ne ezen bukjon már a külcsín...
(#) vicsys hozzászólása Máj 4, 2011 /
 
Gipsz van, de attól féltem, hogy előbb-utóbb kipotyog. Mindegy, mert távolabbról jól néz ki és annyira nem zavaró. Más a kép a fényképezőgép lencséjén keresztül.
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Tetszik a logó! Meg az egész !
A logó az úgy került rá, hogy papírból kivágtad a mintát , majd átfestetted?
(#) vicsys válasza janikukac hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Nem. Csak a szélekhez tartottam oda egy lapocskát, majd szabadkézzel rámentem. Sajna ilyen kis betűket nem tudok szépen kivágni, még orvosi szikével sem.
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Máj 4, 2011 /
 
Hehe! De ez most nem oly cirkoványos mint a nyákjaidon..
(#) patexati válasza vicsys hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Szia! Jó lesz ez Én epokitt ragasztót szokok használni az jól beleragad ,ha jó melegen szárad fél nap után csiszolható!
(#) David.zsombor hozzászólása Máj 5, 2011 /
 
Kész a robot. Mostmár csak a vezérlőpanelek kellenek.
Képek: Picasaweb
(#) tomat5 válasza David.zsombor hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
De szerettem a fémépítő nevű játékot. Ugye abból van a "felfüggesztés"?
(#) Mybuster válasza David.zsombor hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Húú nekem nagyon tetszik Gratulálok!! Milyen áramkör lesz benne PIC & AVR? Tuti kis járjány lesz jó masszív!! =)
(#) David.zsombor válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Köszi. Nem fémépítőből van. Valami kicsit masszívabb dolog amit találtam itthon. Amúgy eddig kb 300 ft-ba van az egész mivel olyan dolgokat használtam amit találam. A TI MSP430-as kontrollerével tervezem majd irányítani. Most készül bele a H híd.
(#) davidovics válasza vicsys hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Szerintem nagyon jó lett!!! :eek2:
(#) bankimajki válasza David.zsombor hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
MAMHU-n találkozhatunk vele? Vagy csak otthoni szórakozás a tét? Úgy látom, hogy te is szeretsz otthon barkácsolni. Gratula. Kedvelem az ilyen embereket.
(#) David.zsombor válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Hát nemhiszem. Csak találtam néhány alkatrészt aztán megépítettem. Sajna a programozás még nem nagyon megy de dolgozok rajta
(#) Mybuster válasza David.zsombor hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
oké ha kész akkor feltétlenül videót rakj fel!! =)
(#) yagi hozzászólása Máj 5, 2011 /
 
Sziasztok!
Készülődik a Hiraga 20W-os erősítőm, a panelek már készen vannak, bár élesztve még nincsenek, íme néhány kép róla:
(#) Mybuster válasza yagi hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Nagyon jól nézki pláne a hűtőbordáid nagyon jól néz ki a nyák is!! GRAT!!!
(#) janikukac válasza yagi hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Szerintem is jók a bordáid ! Én 200 FT -ért vettem ekkorát, csak sima alu színben.
(#) blackdog válasza yagi hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
[off]
Tényleg aktuális lenne egy "Ki mit épít?" topic is mert egyre több itt a félkész munka.
Személy szerint én a KÉSZ munkákat nézegetném itt és persze venném a KÉSZ ötleteket.
Nem félkész nyákok meg próba panelre összeszórt cuccok meg üres dobozok stb... :hide:
(#) yagi válasza janikukac hozzászólására (») Máj 5, 2011 /
 
Köszi, én a lomexben vettem ezeket a kis hűtőbordákat, ha jól emlékszem 150Ft körül voltak.
Következő: »»   736 / 1681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem