Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   352 / 973
(#) zsoltee0001 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Úgy is írhattad volna, hogy ne kaja közbe nézzük
Tanulságos, ha jobban megnézitek ketten voltak, szóval nem egyedül volt ilyen balfék, láttam már erről egy sorozatot.
Nekem az a kedvencem amikor tag körbetekert egy vasfűrészt ronggyal és azt hitte majd így nem vágja agyon a 200kV, szépen odaégett , szétnézek, hátha megtalálom.
(#) rockersrac válasza Frankye hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Ez sem vicc,ezt is csak erős idegzetűeknek ajánlom! ,, Kicsit" elszámolta magát a fickó! (vagy lehet hogy szándékosan tette? India Electroshock
(#) kormika hozzászólása Dec 30, 2009 /
 
Nálunk a technikum alatt egyik osztálytársunk, aki saját bevallása szerint tűzoltó akart lenni, a mértékegységekkel sem volt tisztában, nála 12 amper volt a tápfesz , egyik számomra felejthetetlen alakítása az volt, mikor a 3fázisú aszinkron mocikat számoltuk, hogy a 2,5kW-os motornál kihozott 7,22kW veszteséget, és mikor a tanárunk felvetette, hogy nem lehet-e, hogy rosszul számolt heves vitába kezdett a tanárral, és nem tudtuk neki megmagyarázni, hogy rosszul számolt. Mondanom sem kell nem ment át a technikusminősítő vizsgán.
(#) maTaKee hozzászólása Dec 30, 2009 /
 
Új trend?
Bővebben: Link
(#) Action2K válasza maTaKee hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Ha már nincs kivel osztozni rajta.

Azt mondják, egy sikeres filmben három dolognak kell szerepelnie: Egy jó filmzenének, egy gyereknek, és egy kutyának. A történet, talán, már nem is számít.
A kígyó tragédiája.
Eredeti címe: Она просто хотела заснять красивое видео (Egyszerűen csak szép videót akart forgatni)
(#) pinkova válasza Action2K hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
(#) Norberto válasza Frankye hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
No, de mégis hogyan gondolta?

Odament, felmászott, ölre fogta a vezetékeket, és azt mondta magában: "Usgyi, vigyük, tesvír!" ?
(#) tiggersoft válasza Norberto hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Vagy:dik'mán szines fím...
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Szegény kígyó!

De ahogy látom az elefántnak sincs tekintélye.
(#) gg630504 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Idézet:
„No, de mégis hogyan gondolta?”

A gyerekek éhesek, az asszony is éhes. Munkát nem kapok Pusoma névvel a parasztokól, valamit csak csinálni kell, ha nem akarok éhenhalni. Bár a parasztok azt akarnák leginkább. Volt már ilyen 65 éve, akkor is a csendőrök zargattak minket. Na, muszály menni, ha esik, ha fúj.
(#) varttina hozzászólása Dec 30, 2009 /
 
Lehet, hogy nem ide illik, de úgy érzem meg kell osztanom Veletek Wallasz barátom "Az Éden sötétoldala" című novellájából ezt a részletet.

"- Mi történik velem? – kérdeztem, és megdörzsöltem sípcsontom ami beakadt egy galaxis küllői közé. Az alagút ugyanis kezdett átalakulni valami makroverzummá, amiben kövült t*konyként lebegett a tejút.
- Hát fiam, édes fiam, te nagy sz*rba keveredtél. Hallottál már a kvarkokról?
- Nem, tata. Az olyan mint az a kipusztult szamár, vagy zebra vagy mi - a kvagga?
- Nem éppen. A kvarkok a teremtés vörösvérsejtjei. Olyan tömény anyagból robbantak ki, hogy anno 11000 milliárd galaxist rásűrűsítettek egy gombostű fejére. És bár azóta nyugdíjazták őket, továbbra is cirkulálnak az atommagokban.
- Figyeljen. Csak azt mondja meg hol vagyok és hova megyek. Merhogy én fogat mosni indultam csak, és...
- Te, fiam, időt utazol. Épp egy óriás és egy törpecsillag közt elhelyezkedő gigantikus feketelyukban vagy, amelyből vélhetően ki fogsz jutni, de nem tudni hol. Az ilyen dolgok véletlenszerűek. Mivel nem tudjuk megkerülni a binominális paradoxont, teljességgel kiszámíthatatlan, hogy 3 milliárd parsecre a naptól egy másik univerzumban találod majd magad egy pörköltfőzőversenyen, vagy valahol a földön, csak más időben. Te most egy összehajtogatott térben utazol, de a tér maga az idő, a kvarkok pedig az örökkévalóság, akik tamburmajorként diktálják az iramot. Világos?
- Ki a f*szom maga? – kérdeztem erre, és megrémültem. Úgy tűnt, komolyan beszél az öreg, bár gőzöm nem volt, miről.
- Nem számít, tudod, az amerikai filmekben is mindig azt mondják, nem számít, nem számít…. – ezzel az öregembernek nemcsak a hangja távozott el, de az esszenciális lényege is. Megilletődtem.
Aztán egy hatalmas mamut jött velem szembe a színektől villogó alagútban, majd egy 30 csáppal hadonászó idegen lény, amely mibenléte teljességgel megállapíthatatlan volt számomra.
- THULOS DUR SARAMI! OB ZUR KSIJARSI DAR HASTUR YIANG DE LENG! – üvöltötte. Szörnyen büdös volt.
Szemeztem vele, de semmi bájt s kellemet nem véltem felfedezni üres és halott szemeiben. Aztán újabb és újabb rémségek bukkantak fel. Hamarosan meguntam őket és inkább elaludtam. "
(#) bgsf hozzászólása Dec 30, 2009 /
 
Ma ezt kaptam az egyik társkereső oldalról. (a fordítóprogramot most ne minősítsük)

Helló,
Remélem, hogy az e-mailről találkozunk jó condition.My neve: Miss Ruth Kone. Nyugat-Afrika (Szenegál). Én egy fiatal csinos egyetlen girl.your profil vonzott, míg kerestem, hogy jobban megfelel az én half.i szeretném tudni, hogy jobb, mivel a törzs, a távolság és az életkor nem számít, hogy me.I fog írni, mint te nekem e-mail címemet, hogy meg tudom magyarázni, hogy te többet velem együtt az én pictures.Here az én e-mail, (kone_ruth@yahoo.com)
Várja meg a választ.
Ruth
--------------------------------------------------------------
Hello,
I hope that this mail will meet you in good condition.My name is Miss Ruth Kone. From West Africa (Senegal). I am a young pretty single girl.your profile attracted me while i was searching to meet my better half.i would like to know you better,since tribe,distance and age did not matter to me.I will like you to write me with my email address,so that i can explain to you more about me along with my pictures.Here is my email,(kone_ruth@yahoo.com)
Awaiting your reply.
Ruth

A bibi, hogy megnéztem a hölgy adatlapját és ott meg a lakhelynél az áll: USA
Kezdődik megint a lenyúlós átverés.... Azt hittem már 5 éve kiment a divatból! Be ne dőljetek egy ilyen szövegnek!
(#) szamóca válasza bgsf hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Mindig is egy szenegáli nő volt az álmom pedig.
(#) Doncso válasza bgsf hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Mi a lényege? nem igazán értem.
(#) szamóca válasza Doncso hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Hogy egy szenis csaj belepistult a látványodba, mert ilyen szép, okos, ügyes hungary betyár boy nincs a környékén, és majd megvész hogy hozzád jöhessen gyereket nemzeni veled és boldogan élni, csak küldj neki egy kis kest hogy ide tudjon jönni hozzád.
Nagyjából ez lesz majd a történet.
(#) Doncso válasza szamóca hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Jaa, azt hittem ettől azért bonyolultabb, nem láttam a fától az erdőt.
(#) szamóca válasza Doncso hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Mondjuk elég rosszul indít evvel a névvel hogy, rút.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Ha legalább Dél-Afrikai lenne, akkor lehetne használni gyémántbányászatban.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Vagy lemegy a bányába, és feljön a rém, mert azt hiszi váltás van.
(#) szamóca válasza Doncso hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
De milyen előnyös sétálni vele az afrikai szavannán. Nincs az az oroszlán aki megtámadna ha vele vagy.
(#) Doncso válasza szamóca hozzászólására (») Dec 30, 2009 /
 
Nincs az a kannibál bennszülött aki megenné
(#) Action2K hozzászólása Dec 31, 2009 /
 
Mechanikus kódzár.
(#) zolee1209 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 31, 2009 /
 
Nem rövid a lánc véletlenül?
(#) Gery78 hozzászólása Dec 31, 2009 /
 
Hú gyerekek, képzeljétek született egy új mértékegység. Ez egy beszélgetés során véletlenül alakult ki a milliméter helyett. Még nem tudom mire lehet használni, de majd a metrológus kollégák megmondják, vagy beküldjük a mérésügyi hivatalba...

A neve: BILIMÉTER

Hát én úgy röhögtem.

Pár ötletem már lenne is, hogy mire lehetne használni:

- A bilibe fektetett kábel hosszát lehetne megmérni,
- A bili tartalmának szintmérésére szolgálhatna
(#) Gery78 válasza bgsf hozzászólására (») Dec 31, 2009 /
 
Ez egy spammer. Csak az emilcímed kell neki, ha válaszolsz rá, akkor elküldi az emilcímed azoknak, akik a spam leveleket küldözgetik, és utána nem sokkal megtelik levélszeméttel a postafiókod. Nem szabad az ilyennel foglalkozni.
(#) Norberto válasza Gery78 hozzászólására (») Dec 31, 2009 /
 
Vagy:

- 1 billió milliméter, rövidítve, hogy ne csak a "témánál" szo(@)rosan maradjunk
(#) varttina válasza Norberto hozzászólására (») Dec 31, 2009 /
 
Az egy billióra már van kifejezés, mégpedig a tera (T).
(#) Norberto válasza varttina hozzászólására (») Dec 31, 2009 /
 
A billió teljesen önálló kifejezés, a tera- pedig prefixum.

tera, mint teljesen önálló kifejezés, egymagában nem létezik, illetve nem jelent semmit, maximum a Terézia név becézése lehetne, ha nem lenne kisbetűs.
(#) pinkova hozzászólása Dec 31, 2009 /
 
Piros karika 18 Egy kis szilveszteri előzetes
Következő: »»   352 / 973
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem