Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   145 / 582
(#) zzub válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 22, 2012 /
 
Köszi szépen a választ. Érdekes, a feleségem is pont ezt küldte át egyik nap. Előtte nem is tudtam róla hogy gyártanak még Hajdu mosógépet.
(#) zolika60 válasza zzub hozzászólására (») Márc 22, 2012 /
 
Szerencsére igen. Bár már nem nagyon reklámozza senki nem tudom miért.
(#) palko0125 hozzászólása Márc 24, 2012 /
 
Sziasztok!
Nekem olyan kellene, hogy Whirlpool AWE6729 típusú géphez hibakódok, hogy mi mit jelent, mert sehol nem találok.
Ha valaki tud segíteni megköszönném.
Előre is köszi,
Bye Palkó.
(#) mlinda54 hozzászólása Márc 26, 2012 /
 
Sziasztok!
ARISTON AMD109 mosó-szárítógépem van. Decemberben 60C helyett felfőzte a vizet.Minden honnan gőz jött. Már azóta lecseréltem a gépet,de gondoltam a hétvégi házba jó lesz.Most egy kollegám próbálja javítani. Csináltunk vagy 4 próba mosást külömböző programmal. És semmi probléma nem volt vele.Már megörültem,hogy semmi gond nics vele, de megint előjött. És azóta mindig felfőzi a vízet bármelyik programnál. F3 hibakód kiséretében. Már panelt is cseréltünk,mert volt egy tartalék panelem de semmi változás.A hőkorlátozót már megtaláltuk és probálta bemérni bizonytalan eredmény született ütőgetésre változott.De a hőfokszabályzot nem találjuk. Ha valaki tudja,hogy hol található a gépben várom a segitségét. És ha van még ötlete,hogy mitől főzi a vizet. Köszönöm !mlinda
(#) osi válasza mlinda54 hozzászólására (») Márc 26, 2012 /
 
Vagy a fűtőszálba van bedugva egy kerek bizbasz, vagy a fűtőszál fölött az üstben (két vékony kanóccal a végén)
(#) mlinda54 válasza osi hozzászólására (») Márc 26, 2012 /
 
Köszi a gyors válasz. Egy kerek fehér bizbaszt találtunk a fűtőszál üstben gumiágyban két saruval.Ezt mi elneveztük hőkorlátozónak.De hol a hőfokszabályzó? Vagy az nincs?
(#) imikee10 válasza mlinda54 hozzászólására (») Márc 26, 2012 /
 
Ha sorba van kötve a fütőszállal amit kétlek akkor hőkorlátozó. Ha pedig 2 vékonyabb vezeték megy rá akkor pedig hőfokszabályzó. NTC a neve és hőre csökken az ellenállása. 20 fokon pontosan nem tudom de 6-20Kohmig terjedő értéket kell mutatni és melegítésre csökkennie kell az értéknek.

Imi
(#) osi válasza mlinda54 hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
25C 19.6..20,4k
30C 15,7..16,4k
60C 4.7..5.5k
80C 2.3..2.6k
90C 1.7..1.9k
100C 1.2..1.4k
(#) palko0125 hozzászólása Márc 29, 2012 /
 
Sziasztok!
Nem tudom láttátok e, vagy nem sikerült senkinek sem találnia ilyen hibakódot!?
Whirlpool AWE6729-hez kellen hibakódokat magyarázó leírás. (melyik kód mit jelent)
Előre is kössz!
Bye Palkó
(#) lukovicsek válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 29, 2012 /
 
Üdv.
Innen ki tudod olvasni. http://www.cooltrend.hu/?page=content&content_id=5

Laci!
(#) palko0125 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Ahha!
Annyi még van, hogy ebben alistában nincs benne konkrétan ez a típus. Most ez mennyire számít? Az AWE sorozatban szereplő gépekben mind megegyezik a hibakód?
Bocs az értetlenkedésért!
Választ előre is köszönöm, meg a linket is!
Palkó.
(#) lukovicsek válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Üdv.
Azt én is láttam hogy nincs benne de szerintem ugyan az mert a ledek ugynugy vannak rajtuk, amugy mi a hiba vagy hol áll meg mi világit?

Laci!
(#) palko0125 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Ige!
Néztem másik táblázatot ami megvolt, csak azt hittem típusszerint vannak a kódok, de mindkettő ugyanaz.
Köszi a választ.
Palkó
(#) pufirizzsa hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Űdv. Whirpool mosogépünk nem akar centrizni mindent megcsinál csak a centri elött kigyulad a szerviz piros lámpa EUT 1000 tipus. Köszönöm a válaszokat (már ha lesz)
(#) palko0125 válasza pufirizzsa hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Szia!
Kipróbálnám, hogy csak a centri program lefut e!?
(#) kérdések hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Sziasztok!
Lenne egy Zanussi mosógépem max 2 éves.Elindul a program és addig teljesen jó meddig nem kellene kiszívnia a vizet,na ezt már nem teszi meg.Ezen a ponton kikapcsol.Valakinek lenne tippje mi lehet a baja?Választ előre is köszönöm!Üdv Judit
(#) zolika60 válasza kérdések hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Először a szűrőt és a szivattyú csövét nézd meg, nincs-e benne egy kóbor zokni.
(#) mátraitibor válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
A kifolyócsőbe belefújva hallani kellene a buborékolást a dobban. Ezen módszerrel is jártam már úgy, hogy a befúvál sikeres volt, egy idő után azonban újra leállt az ürítés. A dob alsó kifolyójában söröskupak mint pillangószelep okozta a cudarságot. ezt csa szétszedéd után találtam meg.
üdv
(#) kérdések hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Sziasztok!
(#) kérdések hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Az előbbim szerintem elment valahová...akkor újból!
Sziasztok!
Lenne egy Zanussi mosógépem max 2 éves.Az lenne a gond h a program elkezdődik még minden rendben,majd mikor kellene kiszívni a vizet akkor megadja a gép magát és kigyulladnak a piros lámpák,szóval azt már nem csinálja.Lenne valakinek tippje mi lehet a baj?Választ előre is megköszönöm!Üdv Judit
(#) kérdések hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Jaj bocsi,kétszer mentem!
(#) zolika60 válasza kérdések hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Csak írsz, vagy olvasol is?
(#) kérdések válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Sokat írtam,most már olvasnék is
(#) kérdések válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Nincs semmi kóbor...a szűrőm az nagyon gyönyörű....van olyan h szívó művelet?Mi az a szivattyú cső?
(#) zolika60 válasza kérdések hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Akkor olvass vissza néhány hozzászólásnyit, mert az első kérdésedre már válaszoltam. :yes:
(#) zolika60 válasza kérdések hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Elvileg van szivattyúzás is. de ha centrifugára kapcsolsz az is azzal kezdődik. Ha nem hallod a szivattyú hangját, akkor szét kell szedni. Megvizsgálni a szivattyút, hogy működik-e.
(#) kérdések válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Akkor azt bízzam inkább szerelőre,mert akkor szivattyú baja van...vagy szétszedjem?
(#) zolika60 válasza kérdések hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Te tudod mennyi merszed és eszközöd meg tudásod van belenyúlni. A szivattyú hiba is lehet egyszerű. Például aprópénz szorult bele. De egyéb baj is lehet, ezért nem árt, ha keresel egy férfiembert. Ezt nem bántásnak szántam. A főzést mindig az asszonyra hagyom. :yes:
(#) help hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Üdv,

Whirlpool AWT 7125/S felültöltős mosógépem F és P betű villogással változó programciklusoknál megáll. Egyre rosszabb, már van hogy négyszer kell újraindítani, mire egyszer végigmegy egy mosás.

Szűrő tiszta, már szétkaptam a gépet, de hiába, azt hiszem szerelő kell neki Mennyiért jön ki manapság egy szerelő?
(#) kérdések válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Értettem!Köszi!
Következő: »»   145 / 582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem