Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1461 / 3562
(#) KTobi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Kifejtenéd kicsit bővebben a véleményedet az androidról?
[OFF]Gondolkodok egy újabb telefonon, az egyetemen van wifi, tehát olyat lenne érdemes venni, amin ezt ki tudom használni. Légyeges lenne, hogy tudjak rajta dokumentumokat megnyitni, szerkeszteni, felnézni ide, választ írni. Nem hátrány, ha tudok rá programot magam is írni. Komolyabb készülékre gondoltam, nem 240*320as kijelzőt, hanem egy használható méretet.
A vezérlőfelület alapján van windowsos, androidos, és akad szimbiános esetleg gyári rendszerű. Mit érdemes választani?
(#) Ricsi89 válasza KTobi hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Nekem csak annyiban nem tetszik, hogy belenyúlás nélkül kb semmire nem jó. Ahhoz, hogy a feltelepített programokat le tudd törölni, külön programot kell telepítened. Programokat csak a telefon memóriába lehet telepíteni, fájlkezelő alapból szintén nincs. Ha gépről felmásolt programot akarsz telepíteni, ahhoz szintén le kell szedned egy programot, amivel már a memóriakártyáról, vagy telefonban lévő programot tudsz telepíteni. Netre szüksége van, mert minden vacak miatt a netre akar mászkálni. Sokan mondják, hogy ilyen jó, olyan jó, hát nekem ezek miatt nem igazán tetszik. Ezeknek a dolgoknak alapból benne kellene lenniük, nem nekem leszedni, meg root-olni a telefont, hogy használható legyen. Fura, hogy adják kifelé két havonta az újabb verziókat és alap dolgokat nem raknak bele. Sokan mondják, hogy a winmobil már régi, de én meg vagyok vele elégedve. És mivel ez windows, ezért erre talán lehet még programot is írni.
(#) Mallar hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Srácok tetszik a hobbielektronika.hu Itt segítőkész kb mindenki és nagyon kevés a lehurrogás, még akkoris hogyha nagy ökörséget ír valaki véletlenül. Csak így tovább és építsük egymást. Ne legyen az mint a *rog.hu-n ahol mindenki okosabb a másiknál és két értelmes kérdés után is legszívesebben felkötné magát az ember Na mostmár pihent a páka megyek vissza a műhelybe csácsá!
(#) vilmosd hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Na akkor hogyan is van a Mikulassal? Nem is létezik a Mikulás!
Vili
(#) klemo86 hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Éjjeli baglyok, pheee…
(#) varttina hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Két hónap és öt nap kihígyás után újra visszatértem Közétek.
Az egész történet még a Jabil Circuit régimódi sárga fapados buszán kezdődött. Október 8-án este fél hétkor három nap tizenkettezés után, több doboznyi energiaitaltól felpörögve vártam az egri járatot. Egyszer csak megjelent az egyik hajdúsági munkatársnőm, Vera. Felszállt az Egri buszra, és leült mellém. Attól a pillanattól kezdve minden megváltozott. Azóta Hatvanba költöztem Miatta, és 20kg-ot veszítettem nyugalmi tömegemből.
Totálisan megváltozott az értékrendem, és azóta teljesen másként látok mindent. Az egyetlen dolog ami megmaradt régi önmagamból, az az elektronika iránti szenvedélyem.
Úgyhogy most visszatértem, és amíg élek, a pákát végleg soha le nem teszem.
(#) klemo86 válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Ez olyan szép
(#) Georgee válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Rólad is hallani? Én még mindig a debilben vagyok...
(#) klemo86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Miért baj az, hogy nem tudtam? Nekem is alakulhatna már valami… Varttina sztorija olyan mesébe illő, én is valami hasonlót szeretnék
(#) zenetom hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Estét!
Hátha valakinek megtetszik még Meryna - Csillagok csillagok (Spy The Ghost Rmx)
(#) MaTe193 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Hali!
Én alapvetően nem rajongom ezért a tuc-tuc zenéért. :no: Nagyon sok szám tetszene,ha nem lenne ez az 'alapritmus'.Jó ez,meg minden,legyen is,de csak egy bizonyos hangerőig.Ha az egész szám ebből áll,akkor nálam elásta magát.
Máté.
[OFF]Nem szeretnélek megsérteni,ez csak a személyes véleményem!
(#) klemo86 válasza MaTe193 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Sok tuctuc zene van, aminek van ChillOut vagy Ambient változata
(#) varttina válasza Georgee hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Hidd el, a munka itt sem jobb, mint Tiszaújvárosban volt. Ugyanúgy betanított munka, ugyanúgy alulfizetik, ráadásul mivel Apcon dolgozom, ugyanúgy utazhatok minden nap. De engem már az ilyen "földi" dolgok nem érdekelnek.
(#) klemo86 válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Végre valaki megmondta a frankót Hallod ezt Matyi?
(#) nikolatesla válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
De legalább ott van neked Vera,nem? Szerintem megérte neked a "boldogságért".
(#) varttina válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Jól látod. Az, hogy nap mint nap láthatom Őt, hallhatom a hangját számomra mindent megér.
(#) CIROKL válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Sajnos ez van látod én már 34 éve ott nyomom ma láthattad a helyszínt .
/ Holnap 14 körül megyek /
(#) nikolatesla válasza varttina hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Na látod!
[OFF]Bár már egy ideje nem találkoztunk de megnéznélek most titeket.[OFF]
(#) Kicsa hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Ismét itt vagyok,a rózsaszín mobilszolgáltató ügyében (előzmények egy oldallal vissza),nem sok jó,de mégis több mint a semmi. Bent a hölgy kinyomozta,a telefon Net Starton csatlakozott,hiába volt bebelőve a wifi vevő. Ezt ugye sajnos este tudtam már én is...annyi mondtak hogy esetleg írjak egy méltányossági levelet,hátha engednek belőle. A furcsaság az hogy kértem egy részletes kimutatást : A vásárlást követő 15 percen belül már ez a Net Start csomag 'majd 5000 Ft-ot terhelt a számlára,holott akkor még a kezemben sem volt a készülék. Érdekes dolgok ezek...Na mindegy,megírtam a levelet és meglátjuk...
Annyival jobb a hangulatom hogy talán engednek belőle,illetve letiltattam ezt a mobilnetes hozzáférést,ugyanis kiderült a számla alapján hogy a telefon 'magától' csatlakozgatott,amikor neki jól esett : volt hogy hajnali fél 5kor. (persze ekkor aludtam...)
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
(#) Ricsi89 válasza Kicsa hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Én mondtam, hogy az android nem tud meglenni net nélkül. De ez már tényleg túlzás. Az, hogy éjjel nappal magától mászkál a netre és ennyi forgalmat produkál, az már nem semmi.
(#) Kicsa válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Igazából most a számla 33e Ft-on áll. Abból effektív adatforgalom,ami szombat délután - vasárnap délelőtt történt,kb 15e Ft. A többi az induló majdnem 5e Ft + a 0 Ft-os ! tételtől az 1200 Ft-os tételig van mindenféle.
Időközök is szét vannak szórva,van hogy két bejegyzés közt alig 3 perc tellt el,de van hogy 4 óra is. Nem értem én...
(#) Ricsi89 válasza Kicsa hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
A gugli adathalászata. Ki tudja hogy mit csinál a rendszer a háttérben, meg milyen infókat küld rólad a guglinak.
(#) DecebaL válasza Kicsa hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Szia!

Ezt az utat én is végig, jártam a Telenorral.
Mindent letiltattam wap net mms..
És a telefont is lecseréltem egy alap telefonra ami semmi mást nem tud csak hívást és smst küldeni és fogadni.
(#) zenetom válasza MaTe193 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nem baj!
(#) MaTe193 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
[OFF]Akkor szent a béke.
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Az eredeti jobb volt. :yes:
(#) Norberto válasza DecebaL hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Idézet:
„És a telefont is lecseréltem egy alap telefonra ami semmi mást nem tud csak hívást és smst küldeni és fogadni.”


Nekem már 6 éve hasonló tudású telefonom van (Nokia 6170). Ami nem másra való, mint egész egyszerűen: telefonálásra. Tudok számokat nyomkodni és embereket felhívni. Ez bőven elég. Nem kell, hogy teát főzzön helyettem, vagy kitalálja a gondolataimat. De az egyszerűségért cserébe nem is b*szik ki velem, miszerint magától 68 ezres forgalmakat generál, a SEMMIRE.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Annyira, hogy én nem is hallottam.
(#) DuMatyi válasza klemo86 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nem hallom, olvasom. A hallom az a része a halnak, ami a szemétbe kerül. éééééééérted... hal-lom Egyébként Örülök, ha nekem nem, másnak legalább összejött.
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Matyikém, ebben a kérdésben nem vagy egyedül
Következő: »»   1461 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem