Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Reflex rx 500 védelme
 
Témaindító: Mikey051104, idő: Márc 29, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Mikey051104 hozzászólása Márc 29, 2007 /
 
sziasztok!
nekem az lenne a kérdésem hogy találtam it ezt a rajzot és mit kellene átalakítani rajta hogy ez +- 70 voltról is menyen? azért pont ez kelene nekem mert bennevan a túlvezérlés jelző is.
De ha valaki tud külön tulverzérlést jelző kapcsolási rajzot az is érdekel
Köszi előrre is !!
(#) Gyu válasza Mikey051104 hozzászólására (») Márc 29, 2007 / 4
 
Hi!
Abból amit te feltettél ennyi a kivezérlésjelző(lásd a mellékletben).Ellenállás értékek változtatásával meglehetne csinálni 70Voltosra, de nemszokás a kivezérlésjelzőt ennyiről táplálni.
A gyakorlatban 15-35V DC-ről szokták hajtani, mégpegig úgy, hogy az ilyen nagyobb erősítők trafóján, van még egy kimenet ami kisebb feszt ad, mint ami a végfoknak kell, ha neked nincs ilyen akkor inkább tegyél bele még egy kisebb trafót is ami a kivezérlésjelzőt, védelmet, esetleg előerősítőt, hangszínszabályzót táplálja.

CLIP.JPG
    
(#) Fodor hozzászólása Feb 14, 2012 /
 
Sziasztok. Segitségeteket szerném kérni abban, hogy a reflex rx500 védelmének clip jelzését átalakitsuk. +-43V-ról hajtok hidalt tda7294-et. Ehez kellene átméretezni az ellenállásokat, hogy pont torzitás kezdete előtt egy picivel kezdjen el clipelni. Segitségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdv: Fodor

TDA7294b.pdf
    
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem