Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   595 / 1385
(#) Ricsi89 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ez nem kézzel rajzolt volt(képzelt el 5000db nyák legyártását kézzel). Azért őseink sem voltak annyira hülyék, hogy sorozatgyártásban kézzel rajzoljanak nyákot.
Egyébként a szitanyomás sem mai technika, elképzelhető, hogy a fotózás előtt azzal gyártották üzemszerűen, úgy mint most is.
(#) janikukac válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Nemtom` de az biztos, hogy kézzel volt forrasztva !!!
(#) Ricsi89 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Hát forrasztva az biztos, hogy kézzel volt. Csak nem hiszed, hogy lábbal forrasztották volna?
(#) janikukac válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Akkor még nem. Most a kínaiak biztos úgy csinálják.

Apropó, láttam a kínai üzletbe 600 forintért olyan pákát mint a solomonok, csak nem írja rajta..
(#) sportsboypaper hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Sziasztok,

el szerettnem kesziteni a kovetkezo fesszabalyzot:

http://www.hobbielektronika.hu/kapcsolasok/feszultseg_szabalyzo.htm...%3E%3E

mivel 230V-ot kap, nem szeretném csak ugy összeforrasztgatni NYÁK nélkül, vagy probanyákon, viszont semmi eszközöm nyák maratáshoz, és nem is bizom annyira magamban.

****

A hiredtéseknek nincs helye a fórumban, erre való az Apróhirdetési rovat. A nagybetű-váltó (SHIFT) használata a mondatkezdő betűknél pedig sem nem fárasztó, sem nem fájdalmas, sem pedig nem káros az egészségre.
Frankye
(#) J-O-E válasza sportsboypaper hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Ezt a rajzot kinyomtatod, a furatokat átjelölöd a panelra és átfúrod, festék filccel megrajzolod a vezetősávokat, TN150-el kimaratod és kész! Ha nem egyértelmű akkor vissza olvasol a fórumban és minden választ megkapsz hogy miként csinálj egyszerűen gyorsan egy panelt.
(#) janikukac hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Sziasztok !

Valaki be tudná nekem rajzolni ezt az alkatrészt Sp-ben, és elküldené .lay-ben ide? sc52-11ewa ledes kijelző. Köszönöm előre is !

U.i.:ha lehet, akkor írjátok oda, melyik kivezetés, melyik izé: G, B, A stb..
(#) sportsboypaper válasza J-O-E hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
köszi a tippet. Kicsit pazarlónak ereztem megvenni a folyadekot es egy nyák lemezt egy pici munka miatt, azt gondoltam, valaki köztetek biztosan hetente készit ilyet, akkor nem bonyolodom bele.

De akkor mar megkerdezem ezt is: van egy maradek probanyakom, azt hiszem 2,54 mm-es raszterrel (sávos)
azok a sávok eleg vastagok ahhoz, hogy 230V menjen rajtuk? mert akkor azzal is meg tudnam oldani azt hiszem, persze szebb es biztonsagosabb lenne egy ilyen mart cucc.


Köszi szepen!
(#) emmzolee válasza misi93 hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Ja, bocsesz. Akkor felületesen olvastam az írásaidat.

Nekem az a tapasztalatom, hogy gyári tonerrel sokkal jobbat lehet vasalni. Sokan ezt meg erősítik, de vannak akik cáfolják.
Fotózással szerintem jobb nyákot lehet csinálni, de ez megint szubjektív vélemény.
Mindenre van pro, és kontra érv.

Ha az olcsóságot nézzük, akkor a vasalás jó módszer.
(#) sportsboypaper válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
SZia,

Hat, egy 70 eves villanymotorhoz kell, annak ment szet a fokozatkapcsoloja, gondolom nem tul erzekeny joszag, de inkabb Te mondd meg
(#) Tomylee hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Sziasztok!
Jelentem sikerült az első levilágításom.
Az alap eszközökön kívül az asszony műkörmös UV gépét használtam, amibe csodálkoztam, de 80mm×145mm-es panel is befér
http://www.diamondnails.hu/mukorom-uv-lampak/9-wattos-feher
Ja és azt mondta a csávó a boltba, hogy hűtőbe tároljam a pos20-at. Így tovább marad friss? XD
Ha kell tudok képet küldeni.

Üdv, Tomi
(#) janikukac válasza Tomylee hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Én is épp mostanában jöttem rá a tehnikájára.

Mutatsz képet?
(#) Tomylee hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Ámúljatok és bámúljatok
(#) janikukac válasza Tomylee hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Na, nem is rossz. Kémia ónozás is van rajta? Király

Nekem is hasonló volt az első. Azért karcos ugye, mert összekarcoltad a lakkot?
(#) Tomylee hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Van rajta ónozó, mert így jobban tetszik. (Mellékesen megjegyzem, hogy a denaturált szesz után ez a záptojás szagú kémiai ónozó vezeti a tabellát, de mindenkinek ajánlom)
Igen, amikor vettem ki a csipesszel.
De mindenki a saját kárán tanul :S
Ti meg az én káromon
(#) janikukac válasza Tomylee hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Énnekem is csipesz tette vele. A szemét dögje.

Én is fogok használni ónozót. Már egy egész laborom van itthon.
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Végre felderítettem : itt Szegeden is csinálnak levilágítást
litofilm kft Lechner tér 12 levil@litofilm.hu
és 650ft +áfa egy A/4 es oldal
(#) Tomylee hozzászólása Jún 1, 2011 /
 
Amúgy a pos20-at miért kell hűtőben tárolni?
Tovább marad friss?
(#) kaqkk válasza Tomylee hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
A szalámit miért teszed a hűtőbe ??
(#) Dániel X válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Hogy a kutya ne egye meg.
(#) janikukac válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Az nem is sok érte, de komolyan.

Mi van a 650-ben benne ! Amúgy én happy vagyok, mert olyan szép fehér nyákot adnak a Szatellitben, hogy csak na, ha üvegszálas, gyári fényérzékenyet veszel.
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
A Pdf filéből csinálnak egy teljesen átlátszatlan feketefehér filmet , amit akárhányszor tudsz használni
nyáklevilágításhoz És evvel nemlényeges a levilágítási idő , nyugodtan lehet "túlvilágítani "
(#) janikukac válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Az úgy butaság, olyat itthon is nyomtatok..
(#) Tomylee válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Szóval akkor a pos20 titkos alapanyaga a szalámi?
Értem én, hogy gőzmozdony, de mi hajcsa?
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Nehidd ! Én a vadiúj EPSON tintással sem tudtam tökéletes filmet nyomtatni (csak olyat ami éppen használható) , és ráadásul ha megcsúszik rajta a panel már meg is karcolódott !
(#) Ricsi89 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 / 1
 
Te olyan fekete átlátszatlan filmet otthon soha a büdös életben nem csinálsz. :yes: Csak ha van otthon olyan felszerelésed, mint egy nyomdában.
(#) janikukac válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Akkor tévedtem. Amúgy én egy Konica PagwPro 1350W-al dolgozom, és szépen nyomtat, amikor van benne nyomtató anyag. 2 réteg fóliát szoktam használni.
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Egy egyszerű , "vastag " vezetőkkel tervezett nyákhoz megfelel a tintás nyomtató (én kb fél éve vettem épp ezért ) de egy ilyet szerintem nem tudsz tökéletesen
megcsinálni vele !

4028öcsi.pdf
    
(#) janikukac válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Nézd meg a Ki mit építettet. Épp most csináltam egy smd-s cuccot.
(#) Ricsi89 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Azt az smd-t még filccel is megrajzolom neked.
Következő: »»   595 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem