Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   184 / 375
(#) Csupasz hozzászólása Nov 20, 2011 /
 
Sziasztok!
Keresem az egykori HIKI által gyártott TR-1667/B asztali multiméter kpcsolási rajzát.
Ha valakinek megvan, legyen szíves feltenni, vagy elküldeni.
Előre is köszönöm!
Üdv:
Csupasz
(#) mazso1988 hozzászólása Nov 21, 2011 /
 
Sziasztok
Én karácsonyi dekor világításhoz keresek valamiféle világításvezérlést, valami olyasmire gondoltam amivel általában eladják a gyári világításokat ami általában tud 7-8 féle variációban működni!

Ha esetleg valaki tud hasonlót az szívesen venném.
(#) Seprom válasza Csupasz hozzászólására (») Nov 21, 2011 / 2
 
Szia!

Ezt a pdf-et nézd meg, szerintem mindent megtalálsz benne.
Üdv
(#) Csupasz válasza Seprom hozzászólására (») Nov 21, 2011 /
 
Szia
Köszönöm,Ő az!
Üdv:
Csupasz
(#) qvasz2 válasza mazso1988 hozzászólására (») Nov 21, 2011 /
 
Azok valamilyen célprocival, kontrollerrel vannak megoldva. Vagy kiműtöd a gyári vezérlést, vagy írsz magadnak egy programot hozzá egy PIC-be vagy AVR-be.
(#) forma1 hozzászólása Nov 21, 2011 / 1
 
Sziasztok!

Grundig ráidós erősítőhöz szeretnék kapcsolási rajzot, sajnos tipusszám egyszerűen hihetetlen műdon nincs rajz. Képet mellékeltem, ebben a topicban írtam róla bővebben: Bővebben: Link
szerk.: Még mit lehet róla tudni? Kb. 20W-os lehet? Milyen osztályú?
(#) sorsod hozzászólása Nov 23, 2011 /
 
Sziasztok
QSC RMX 5050 erősítőhöz keresek nyákrajzot, kapcsolást.
(#) yohnsee válasza sorsod hozzászólására (») Nov 23, 2011 / 2
 
Parancsolj, remélem jó lesz.
Megsúgom, a QSC közzétette ingyenesen a honlapján

RMX5050.pdf
    
(#) klemo86 hozzászólása Nov 24, 2011 /
 
Én PT2399-hez keresek olyan univerzális kapcsrajzot, ami Delay/Echo/Reverb/Chorus/Flanger üzemmódban megy, mindezt nem 5db külön IC-vel, és nem kismillió beállítási lehetőséggel. Egyszerű 2-3 paraméteres kütyü effektenként. (A Google-t már széjjeltanulmányoztam ezügyben, különálló dolgok már vannak, de én egy komplex cuccot keresek, hátha valaki már látott/épített ilyet.) Köszönök előre minden segítséget!
(#) .colin hozzászólása Nov 25, 2011 /
 
Üdv. Keresem a Toshiba sb-m22 erősítő kapcsolási rajzát.
(#) sansrival hozzászólása Nov 26, 2011 /
 
Sziasztok!

Keresek Telefunken PP600cd típusú kompakt hifi készülékhez kapcsolási rajzot.
(#) kokozo hozzászólása Nov 27, 2011 /
 
Sziasztok!
Olyan kapcsolási rajzot keresek ami 10-es dip kapcsoló állapotát képes visszaadni minimális lábszám mellett. Valahol láttam hasonlót ott egy távirányító gombjait oldották meg ha jól emlékszem 4 vezetékkel!
Minden ötletet szívesen fogadok, és előre is köszönöm!
(#) proli007 válasza kokozo hozzászólására (») Nov 27, 2011 /
 
Hello!
Ennek megoldása attól függ mire vezeted, és így mi a célszerű. Létezik Decimal/BCD dekóder is, itt ugye 4 vezetéken kapod az adatot. Aztán, hogy egyszerre több dip is be van-e kapcsolva. Mert akkor ez a megoldás ugye nem jó. Lehet processzorral is dekódolni, mátrix ban. (Legtrükkösebben egy 12 nyomógombost láttam, de nem tudom hol. PIC-es palik majd segítenek, ha ezt választod.) De elképzelhető úgy is, hogy egy 4017-el "körbetapogatod a 10 gombot", ami mindig szól ha valamelyik nyomva van. Vagy is itt egy vezetéken kapod, "soros adatként" kapod a DIP állását. "Csak" léptetgetni kell a 4017-et, na meg törölni. Persze vissza is kell alakítani..
A soros átvitelre is találsz itt egy példát "serial16-sch" néven. Ami gondolatébresztésnek jó, de megvalósítani szerintem nem fogod, ahogy Blacdog sem akinek rajzoltam..
üdv! proli007
(#) kokozo válasza proli007 hozzászólására (») Nov 27, 2011 /
 
Céláramkör dmx512 vezérlő pic-el csak a 10-es diphez nincs elég lába, ha meg nagyobb lábkiosztásút választok akkor viszont sok kihasználatlanul marad.. A dip állapotát 1x olvassa be a legelején és van úgy hogy több kapcsoló is fel van kapcsolva. A sima mátrix majdnem jó csak még mindig sok lábat pazarol
Valahol volt olyan kapcsolás ( csak már nem tudom hol láttam) ahol diódákkal irányították a fesz irányát és úgy volt nagyon kevés lábra megoldva
(#) djans hozzászólása Nov 27, 2011 /
 
Ismeri valaki Elac Sub101 végfok kapcsolását, egy rajz mellet kicsit kielemezhetnénk. Érdekes megoldás a végtranszisztorok meghajtása és alapbeállítása. Én még nem láttam ilyent, el van bent égve egy ellenállás ami pont a kritikus alkatrész, végtranzik, kondik megvannak már. Tud valaki segíteni?
(#) satlokk hozzászólása Nov 28, 2011 /
 
Sziasztok!
KERESNÉM A SONY TV KV-M2531k TIPUS RAJZÁT,VAGY SzERVIZ MANUÁLJÁT.ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!ÜDV!
(#) Moderátor hozzászólása satlokk hozzászólására (») Nov 29, 2011
 
A "Netikett" szerint a csupa nagybetűs írás = kiabálás.
Valóban kiabálni akartál itt, a fórumban?
(#) satlokk válasza (») Nov 29, 2011 /
 
Nem akartam kiabálni csak későn vettem észre,hogy nagy betüvel írtam.Bocsánat!
(#) DjPeat hozzászólása Nov 30, 2011 /
 
Sziasztok.
Nekem adtak egy TwinLine 600s típusú végfokot (német).
Szétszedtem és van egy pár alkatrész ami elégett. És igy sajnos nem tudom az értékeket. Igy egyelőre a javítás esélye egyre kevesebb. Gondoltam írok a hobbielektronika "csapatának" hátha ti tudtok segíteni. Arról is lenne szó hogy ennek a végfoknak a kapcsolási rajzát keresném de nem találom. Remélem ti tudtok nekem segíteni. Előre is ezer köszönetem.
Sziasztok.
(#) LogicMgee hozzászólása Nov 30, 2011 /
 
Sziasztok!

Kellene nekem Opel Corsa "A" 1.2-es gyári teljes autóvillamossági rajza.Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok.
(#) szinten hozzászólása Dec 1, 2011 /
 
Üdv! Szükségem lenne KENWOOD KA-880SD típusú erősítő kapcsolási rajzára vagy alkatrész listályára. Esetleg ha valakinek ugyanilyen típusú erősítőlye van és megnézne nekem 7-8 alkatrészt megköszönném. Pár elégett (azonosíthatatlan) alkatrészről lenne szó. Előre is köszönöm.
(#) satlokk válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 2, 2011 /
 
Szia!
Köszönöm a linket hasznos.megegyezik az alap panellel.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 2, 2011 /
 
Sziasztok.

Egy erősen hiányos, CRISTAL-TONE típusú csöves bakelit lemez lejátszóhoz jutottam hozzá.

A bakelit lemez lejátszó része teljesen tönkre van téve, de szerencsére az elektronika sértetlen, legalább is ami az elektronikát, transzformátorokat, és a kettő ECL82 -es csöveket illeti.

Szeretném feléleszteni, ezért keresek kapcsolási rajzot hozzá.
Köszönöm.
(#) Szebence hozzászólása Dec 3, 2011 /
 
Sziasztok!

Technics SU-Z400 erősítőnek a kapcsolási rajzát keresem! Tud valaki segíteni?
(#) szamóca válasza Szebence hozzászólására (») Dec 3, 2011 /
 
(#) Szebence válasza szamóca hozzászólására (») Dec 3, 2011 /
 
Köszönöm! Itt nem vagyok regisztrálva, de megoldottam!
(#) szamóca válasza Szebence hozzászólására (») Dec 3, 2011 /
 
Nem is kell. Két rajz naponta letölthető reg. nélkül is. Én is leszedtem de 6,3MB, és így nem tettem ide fel.
(#) árnyék válasza LogicMgee hozzászólására (») Dec 3, 2011 /
 
Szia !
Esetleg nézd ezt , hátha segít (nem értek az Opelokhoz) .Kb az 56-dik oldaltól vannak rajzok .
Ha tudtam segiteni akkor szivesen , ha nem akkor bocsi !
(#) Dániel X hozzászólása Dec 3, 2011 /
 
Üdv!

Tápegység után köthető túl-áramvédelmi, rövidebben áramkorláti kapcsolást keresek.
Ehhez hasonlót. Kitűnő lenne ha akadna olyan kapcsolás amely 10-20 mA-től 1A-ig használható.
(#) qvasz2 válasza Dániel X hozzászólására (») Dec 3, 2011 /
 
Ez egy állítható áramgenerátor. Ha tápegység után kötöd, többé nem fog tápegységként viselkedni (a tápegység alapból feszültség generátor), és nem tudsz vele készüléket próbálni!
Persze, ha LED-et szeretnél vele meghajtani, arra jó lesz.
Következő: »»   184 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem