Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   168 / 434
(#) sanykaraj hozzászólása Nov 15, 2011 /
 
Üdv nem tudja valaki Pécsen hol lehet közepes sárga inverter trafót venni ?
(#) mrgrassy hozzászólása Nov 15, 2011 /
 
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy nem e tudtok olyan anyagot ami folyékony állapotban fel vihető a fém felületére és utána a levegőn meg szilárdulva szigetel és nem oldja a víz.
Aki tud ilyen anyagot azt kérem segítsen.

Előre köszönöm.
(#) laszlokunstar válasza mrgrassy hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Pontosan mire kellene, mi lenne a cél, na és milyen fém, mechanikai követelmények....
A kérdésedre röviden válaszolva sok szerves oldószert tartalmazó festék, gyanta megfelelhet. Leginkább a kérdés a felvitel és az átütési szilárdság. Alumíniumnál kicsit problémásabb az eset, nehezebben tapadnak rá a festékek.
(#) mrgrassy válasza laszlokunstar hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
lehet hogy nagyon nagy hülyeségnek fog tünni de Led kocka lábait szeretném szigetelni és a neki elkészítet plekszi dobozt vízzel fel tölteni és halacskákat szeretnék bele
(#) laszlokunstar válasza mrgrassy hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Nem hülyeség, szép lehet, ha jól elkészíted. Nézz át a műgyanta topicba ott találhatsz ötletet és hozzáértő e téren tapasztalt segítséget. Akár átlátszó szilikon, amivel az akváriumokat ragasztják, is jó lehet, de kérdezd meg inkább ott.
(#) mrgrassy válasza laszlokunstar hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
köszi
(#) Action2K válasza sanykaraj hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Bármelyik számtek boltban. De úgy kérd, hogy kérsz egy megdöglött ATX-es tápot. Abban van három sárga trafó. Na abból a közepes méretű kell neked.
Jól mondom Vicsys? Mert gondolom a Te invertered csinálná meg éppen a kolléga.
De, hogy ennek még topikja is van? Közepes Sárga inverter trafó
(#) sanykaraj válasza Action2K hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Igen közben találtam egy másikat de megpróbálom pont van egy ilyenem de azon 4 bemenet és 3 kimenet van bemenet a primer kiment a szekunder oldal hogy ezek közül meLYik lehet?
(#) Tomee hozzászólása Nov 15, 2011 /
 
Sziasztok!
Ki tudja, hogy stk461-t hol lehet venni? Megnéztem jó pár üzlet webes listáját és sehol sincs.
Ötlet?
(#) rolie válasza Tomee hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Szia!
Én helyettesítőt javaslok, STK463 vagy STK465, ahogy itt is írják. Nem néztem utána, de valószínűleg lábkompatibilis, azonos tápfeszen ugyanakkora kimenő teljesítménynek kell lennie elvileg. Ha mindenképp ragaszkodsz az STK461-hez és nem idegenkedsz a külföldől való rendeléstől, akkor találtam neked eBayen. Kb. 3000 Ft-ból jön ki postával.
(#) bankimajki hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Sziasztok transzformátort keresek, ami mondjuk 0-100kHz és esetleg 100kHz és 1MHz-ig jó. (Vagy ami egyben átfogja ezt a tartományt.) SMD kivitel. Minimum 3 tekercse van. Viszonylag magas impedanciával. (Vékony drót, nagy menetszám.) Tudtok olyan boltot, ahol ilyesmit be lehet szerezni? Ez egy olyan áramkörbe kell, ahol kb. +-10V-os feszültségek vannak a trafó tekercseire kötve és pár mA-es áram folyik benne. A két szekunder tekercs gerjesztésétől függne a 3. tekercsen megjelenő feszültség.
(#) deadlyroberta válasza bankimajki hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Felfelé nem számít tudtommal a frekvencia.
(#) bankimajki válasza deadlyroberta hozzászólására (») Nov 21, 2011 /
 
Hidd el hogy számít. (Tapasztalat.)
(#) Action2K válasza bankimajki hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Szia! Szerintem ebből házilagos tekerés lesz. Ferrit alapú fazékvasmaggal, 0,1-es huzallal. A kivezetéseket piszok nehéz strapabíróan kivitelezni.
(#) helektro hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
FDH-nál aki vásárolt, tudna segíteni?
- bp-ten tényleg ingyenes a kiszállítás? kb. bruttó 2-3eFt-ért akarnék tőlük alkatrészt
- az egyik alkatrész csak az amcsiknál van. Ezért vajon számolnak fel különdíjat?
(#) Hp41C válasza helektro hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Csak az első kérdésre tudom a választ:
Bp-re ingyenes a kiszállítás. (Bruttó 6000 -es csomagot kihozták ingyen.) A telephelyükön is át lehet venni személyesen. FDH Kft. Budapest, 1118. Kelenhegyi út 43.
Idézet:
„Szállítás
Budapest területén nettó 10000.-Ft feletti rendelés esetén igény szerint díjtalan másnapi kiszállítás. Nettó 10000.-Ft alatti rendelés esetén egyeztetés alapján.
Vidékre csomagküldéssel, 1500.-Ft szállítási és csomagolási költséggel, de nettó 30.000.-Ft. feletti megrendelés esetén díjtalanul.
Angliai raktárkészlet erejéig 24 óra Budapest, vidékre 48 óra.
Amerikai raktárkészlet erejéig 3-7 munkanap Budapest.”
(#) mate_x hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
Sziasztok!

Megnéztem ezt a videót: Bővebben: Link
Nagyon tetszik, meg minden, de mégis hol lehet ilyen transzformátor vasakat venni?
Ha valaki tud beszerzési helyet akkor elmondhatná Előre is köszönöm.

Üdv, mate_x
(#) Frankye válasza mate_x hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Inkább bontani érdemes.
(#) feccus hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
sziasztok!
Tudja esetleg valaki hogy infra vevő szenzort hol lehet kapni. A vevőn ezt találtam 1454.
Elektrokonthában jártam náluk nincs ilyen típusú.
Köszi.
(#) mate_x válasza Frankye hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Kár
(#) tomika1234 hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy lineráris szervo motort (aktuátort).
Ilyesmire gondoltam:
http://firgelli.com/products.php?id=41

Tud valaki ehhez hasonlót, ami beszerezhető itt Magyarországon is?

Köszi,
Tomi
(#) Hp41C válasza feccus hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Nincs itt egy kis elírás? 1454 helyett 1456 -végződéssel már van adatlap:TSOP31456

TSOP4856 kapható a L@mex -ben, egy kicsit más a lábkiosztása és csak max. 5.5V tápfeszültséget kaphat.
(#) Piszkos hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
Tud valaki olyan üzletet Budapesten, ahol lehet venni H2000-es/Logotech-es Sony hangszórókat? Inkább megspórolnám a postaköltséget.
(#) helektro válasza Hp41C hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Köszönöm!
(#) deadlyroberta hozzászólása Nov 22, 2011 /
 
Sziasztok, hol lehet kapni olyan quad 405ös egységcsomagot, amibe tojás formájú tranzisztort lehet betenni a bd249es helyére?
(#) feccus válasza Hp41C hozzászólására (») Nov 23, 2011 /
 
Nincs elírás ez nem a TSOP-os hanem egy kb.5x5mm.-es kis alu kocka 3 lába van+2 taró láb. Van az elektrokonthában ilyesmi,csak nem pont ez a tipus hanem egy általános,amivel vagy működik vagy nem.
Ez egy yamaha rx-v450-e erősítőbe kellene és agyári yamaha távja univezális.
(#) kowi hozzászólása Nov 23, 2011 /
 
Sziasztok! hol kapok eupec R931 S20 TFF tipusú thyristort? Fényorgonába ment tönkre.
(#) kowi válasza kowi hozzászólására (») Nov 23, 2011 /
 
De helyettesítője is jó csak semmit se találok.
(#) reloop válasza deadlyroberta hozzászólására (») Nov 23, 2011 /
 
Szia! A tojás formájú tranzisztornak van tokozási típusa, kérlek nézz utána. Azért egy kicsit segítek.
(#) tomaszito11 hozzászólása Nov 23, 2011 /
 
MSM6242 ic-t keresek de ha nincs senkinek akor valami kapcsolási rajznak is örülnék.
Következő: »»   168 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem