Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   172 / 434
(#) dizi hozzászólása Dec 10, 2011 /
 
Hali urak.
Ilyen izzót keresek olcsón,a lényeg,hogy E27 60 wattos legyen.

3110.jpg
    
(#) Csupasz hozzászólása Dec 10, 2011 /
 
Sziasztok
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol kapható vízálló kétoldalas ragasztó?
Köszönöm
Üdv:
Csupasz
(#) ColT hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Tud valaki biztos forrást G23 foglalatos LED lámpa beszerzésére?
Kínai gyártóknál láttam, de minimális rendelési mennyiségek 10-100db, nekem meg 1-2 kéne
(Az sem baj, ha nem 5000Ft )
(#) Ge Lee válasza ColT hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Ezekből tudsz venni kevesebbet is, de a kínaiaknál nézelődj inkább mert ott a legolcsóbb. Párszáz Ft-os tételt is el szoktak küldeni csak meg kell találni a megfelelő boltot.
(#) ColT hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Közben leesett, hogy nem lesz jó ez a móka, mert nem fér el a lámpában a cucc :S Éppen belefér a G23-as CFL cső, olyan kicsi LED-es meg nincs a világon sem
(Asztali lámpába kellene :S )
Mondjuk a másik gond, hogy nem Ebay-ezek, de az még a kisebb )
(#) nedudgi válasza dizi hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
(#) nedudgi válasza ColT hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
A foglalatot nem tudod kicserélni?
(#) designer válasza dizi hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Tungsram márkabolt, Bp. Váci út 6.
(#) yohnsee hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Helló!

Segítsetek kérlek. 7805, 7815 és 7915 stab. ic-ket keresek, de olyanokat, amelyeknek a hátlapi hűtőfelületük is műanyag, sajnos nem tudom pontosan, talán TO-220P ennek a tokozásnak a jelölése?
Hol lehet M.O.-n ilyet kapni?
Előre is köszönöm
(#) Szebence válasza yohnsee hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Szia! Létezik egyátalán ilyen? Miért nem jó a fém? Ha hűtőbordára való felszereléssel van probléma akkor meg szilikon kell a borda és a stabkocka közé.
(#) kameleon2 válasza yohnsee hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Szia én a KI illetve KIA78R05 78R33-at láttam ilyen tokban igaz az 4 lábú de gyanítom a háromlábúnál is ugyanaz a jelölés: TO-220IS-3 azaz ISolated.
(#) yagi válasza yohnsee hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Valóban vannak ilyen tokozásúak, nekem is van néhány bontott darab, csak meg kellene néznem hogy milyen feszültségűek. Valamint resonator-electronics, ők használtak már ilyet és az árlistájukon is szerepel. http://www.resonator-electronics.hu/
(#) whitecar hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Sziasztok!

Egy régebben gyártott (de igen drága) nagyfeszültségű mérőfejben a szigetelést FLUOROCARBON 114 (C2 CL2 F4) folyadékból fejlődő gáz biztosítja. Korábban ilyent alkalmaztak az autók klímaberendezésében, de környezetvédelmi okokból már több, mint egy évtizede mással váltották fel. Nincs valakinek ötlete, hogy honnan lehetne kb. 1 deciliter ilyen folyadékot beszerezni?
(#) interferi válasza whitecar hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
Szia!
Ahogy itt elnézem Bővebben: Link ezek közül a klímában /régi hűtőszekrényekben az RC12 (R12) használták de, a zárt palackban volt, mert különben elpárolgott volna. Mosásra RC11 (R11) használták kádakba töltve. R12 régi huszonéves hütökböl még lefejthető pár deka de a szoba hömérségleten gáznemű (tartályban majd 10 Bar nyomású folyadék gáz )
(#) szabo.gth hozzászólása Dec 13, 2011 /
 
Sziasztok!
Olyan sokszor olvasok itt a fórumon ezekről a kisebb PIC mikrovezérlőkről, mint pl 10f200. Ilyet Magyarországon be lehet valahol szerezni? Én sehol nem láttam, pedig kerestem. Bizonyos alkalmazásokhoz elég ilyen kicsi is
Előre is köszönöm a választ
(#) yohnsee válasza Szebence hozzászólására (») Dec 13, 2011 /
 
Szia! Igen, létezik. Azért nem jó a fém, mert gyárilag is ilyennel szerelték anno és azért sem, mert a nyák, amin vannak ezek a stabok, több ponton, több dimenzióban van forgatva, hogy a helyére lehessen tenni, és közben nagyon nagyon macera lenne még alá szigetelőt is varázsolni.

kameleon2 & yagi: köszönöm szépen, utánanézek!
Eddig a TME-nél és a Farnellnál láttam (7xxxF vagy 7xxxCP jelöléssel) megpróbálok akkor most IS végződésűt keresni, hátha úgy találok. A resonator-t pedig átnyálazom.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
(#) Hp41C válasza szabo.gth hozzászólására (») Dec 13, 2011 /
 
Ha PIC, akkor ChipC@d...
(#) Auf hozzászólása Dec 13, 2011 /
 
Sziasztok!

Ezt a kontrollert szeretném megvenni. Sehol máshol nem találtam, esetleg Budapesten tudtok-e olyan boltot, ahol személyesen át tudom venni? És esetleg olcsóbban...
(#) Hp41C válasza Auf hozzászólására (») Dec 13, 2011 /
 
Nem olcsóbb, de legalább a kiszállítás Budatestre ingyenes...
(#) kameleon2 válasza Auf hozzászólására (») Dec 13, 2011 /
 
Nem 1000% a tipp, de én megpróbálnám a Lomexnél, RET-nél TME stb. mivel ők is rendelnek nagyobb tételeket - valószinűleg jobb áron. A Conradnál is megvan általában minden ami Distrelec, vagy Farnell, csak sajnos 1db-os költséggel. De ha 1 kell mit tehet az ember.. Ellenben ha rám hallgatsz és több kellene belőle, akkor keress olyat amit később is könnyebben be tudsz szerezni, vagy ha megéri szállíttass többet belőle - úgy olcsóbb. Esetleg toborozhatsz mást is a chipre - van itt a fórumokon példa bőven erre.
(#) Auf válasza kameleon2 hozzászólására (») Dec 13, 2011 /
 
Az a helyzet, hogy egy meglévő szerkezetbe megy a régi helyére. Annyi különbséggel, hogy az 60-as nem pedig 128-as. A program megvan, csak nem fér bele az eredetibe. Ha megy a ketyere, az új chip-el akkor több darab fog kelleni. 30darab körülbelül.
Köszi a tippeket.
(#) Firefighter1 hozzászólása Dec 15, 2011 /
 
Sziasztok.

Segítsetek légyszíves. Én burát, helyesebben lencsét keresek! nem tudom pontosan elmondani ezért inkább linkelek róla néhány képet:
első - második

Tehát tulajdon képpen én azokat a burákat/lencséket keresem amiket a ledes fényhídakba a ledek elé szoktak tenni ilyen lencsés macskaszemes okosság hogy jobban kijöjjön a led effect! Nem tudjátok hol találhatnék ilyet? Esetleg külföldi oldalakon hogy keressem? Ez kínai tömegtermék, néztem a made-in-china.com-on de nem találtam gondolom rossz néven kereste..
Előre is köszönöm a segítséget
(#) kowi hozzászólása Dec 15, 2011 /
 
Sziasztok! bc413 és bc415-öt hol kapok? vagy mivel lehet helyettesíteni?
(#) kameleon2 válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2011 /
 
Javaslom, töltsd le a RET-től a RETKAT-ot -abban minden ilyen kérdésre választ kapsz és mindig kéznél van. Amire érdemes figyelni: NPN - vagy PNP, feszültség, áram, frekvenciatartomány és béta - ha helyettes típust keresel meglévő panelbe akkor lábkiosztás és tokozás legalább. BC 413: 30V, BC 414 45V NPN, 100mA, Béta: 200-850, 30-15kHz adatlap: Google barátunknak hála: illetve érdemes ezeket átböngészni:Keresztreferenciák
(#) kameleon2 válasza kameleon2 hozzászólására (») Dec 15, 2011 /
 
Kiegészítés: TME, Incomp, RET, Lomex, HQ video, RS components, HEStore, Globiz, Econet, Elektroart, Revolt, Mikrovill, Endrich, Elektrokontha, Ageta, SOS Electronic, Chipcad, Urbán elektronika, HAM bazár, Árwill, Sini, Baji elektronika, Mikroelektron, GME (szlovák!), Elektrofok, Commed, MSC, Hoeller, Electronic.hu, Farnell, Distrelec - a teljesség igénye nélkül.
(#) SPORE hozzászólása Dec 15, 2011 /
 
Sziasztok! Hol kapható wm8985g ic?
(#) gerikeh96 hozzászólása Dec 16, 2011 /
 
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hogy hol lehet Szegeden zománcozott tekercselőhuzalt kapni?
(#) silent15 hozzászólása Dec 16, 2011 /
 
Sziasztok , engem az érdekelne , hogy hol tudnék kapni , nagyob méretű dugaszolóspróbapanelt, sajnos a Lomexben azt mondták , hogy elfogyott , és már idén nem is lessz!
Nekem nagyon kéne 1 , láttam már más témában , de ott pl csak olyat említettek , hogy "A Skála elött vettem..." stb. , de azért mégsem rohangálhatok csak úgy , valaki pls help.

Kellemes ünnepeket!

Azt kifelejtettem , hogy Pesten lakom.
(#) Hp41C válasza silent15 hozzászólására (») Dec 16, 2011 /
 
(#) laszlokunstar válasza gerikeh96 hozzászólására (») Dec 17, 2011 / 1
 
Satel Gogol u., vagy Greatz 2003 Kft, Kálvária sgt 87. Utóbbi motorok tekercselésével foglalkozik.
Következő: »»   172 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem