Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   174 / 434
(#) zolika60 válasza bodgabo hozzászólására (») Dec 31, 2011 /
 
Autós boltban keress, vagy modell boltokban. Nem teljesen mindegy az anyaga. Például itt:
(#) bodgabo válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 1, 2012 /
 
Köszi, autósbolt nem is jutott eszembe, pedig a kocsikban lévő DC motorokban is ilyesmi kefék vannak.
(#) killa hozzászólása Jan 1, 2012 /
 
hali mindenki esetleg valakinek tipje honnan tudnám beszerezni a következö tipusú tft kijelzöt PW036xs3(lf) bálaszokat elöreis köszönöm kila kesztehly
(#) Vacok hozzászólása Jan 4, 2012 /
 
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet hozzájutni elérhető áron MJD210 tranzisztorokhoz?
(#) gulasoft válasza gizmo20 hozzászólására (») Jan 4, 2012 /
 
Vegyél egy tudásban hasonlót és drótozd össze ha más nincs.
(#) Balint133 hozzászólása Jan 5, 2012 /
 
Sziasztok, Vác környékén (Duankeszi, Fót, Bp is akár) hol lehet kapni Zománchuzalt kisebb mennyiségben, jó áron??

Tudom Tali BT, de valahogy nem szimpatikusak nekem. Kértem e-mailben egy árajánlatot a zománchuzal áráról, és egy ilyen választ kaptam idézem: "Sajnos nem tudok önnek árajánlatot mondani, megértését köszönöm" na már most ebből nekem az jön le, hogy ha bemennék személyesen akkor találomra rám akarná tukmálni valami kamu áron. Na ilyet nem kérek köszönöm!

Szoval ötlet?
(#) poros válasza Balint133 hozzászólására (») Jan 5, 2012 /
 
Szia. Kisebb menyiséget itt is tudsz vásárolni.Bővebben: Link
(#) Hp41C válasza Balint133 hozzászólására (») Jan 5, 2012 /
 
Szia!

Villért -nél a legkisebb vásárolható mennyiség huzalonként 20 dkg. A csévetestért, az áttekercselésért is külön kell fizetni. Érdemes leürült csévét vinni... Árakat nem teszik ki a honlapra, mondván túl gyorsan változik..
(#) Balint133 válasza poros hozzászólására (») Jan 5, 2012 /
 
Szia, koszi a választ néztem náluk. Egy gondom van vele, hogy azért 25 dekáért a 6500 Ftot kicsit túlzásnak érzem! Szóval még azért körbeszaglásznék pár helyen.
(#) zolika60 válasza Balint133 hozzászólására (») Jan 5, 2012 /
 
Melyik olyan drága? Egyébként nincs a közeledben villanymotor tekercselő? Amikor nekem volt szükségem rá én onnan vettem.
(#) Balint133 válasza Hp41C hozzászólására (») Jan 5, 2012 /
 
Koszi szépen, irok nekik egy mailt remélem érdemlegesebb választ kapok rá mint Taliéktól!

@#1135066 zolika60: Az összes 4-6 ezer között mozog, 25 dekás kiszerelésben.
(#) operable hozzászólása Jan 5, 2012 1 /
 
Sziasztok!
Valaki el tudna készíteni enduró motorra egy hátsó LED lámpát?? Kb. mit kóstálna?

Köszönöm előre is.
(#) gyulank hozzászólása Jan 5, 2012 /
 
Sziasztok!

Léteznek még ilyesmik? Gyártanak még ilyeneket? Hol lehet venni? Ez E27 foglalatú "izzó".
(#) zolika60 válasza gyulank hozzászólására (») Jan 6, 2012 /
 
Léteznek. Barkácsáruházban is láttam, bár nem macskát. Talán a Tungsram mintabolt.
(#) gyulank válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 6, 2012 /
 
Nem tudom erre gondoltál-e, de itt nem találtam hasonlót, viszont találtam egy ilyet, és nem vágom, hogy a 20W 230V 160mA hogy jön össze...
(#) zolika60 válasza gyulank hozzászólására (») Jan 6, 2012 /
 
Nem erre gondoltam. A tiéd tulajdonképp glimlámpa. Valamikor a Rákóczi úton volt egy Tungsram márkabolt ott voltak ilyesmik. Próbáltam guglizni, de nem találom. Lehet, hogy megszűnt, de az is lehet, hogy másképp hívják és azért nem lelem.
(#) tunnerman hozzászólása Jan 6, 2012 /
 
120cm-es 36W uv csőhöz szeretnék foglalatot készíteni, de nem tudom pontosan mi kell hozzá....Valaki segitsen.rajz is jól jön
(#) kameleon2 válasza gyulank hozzászólására (») Jan 6, 2012 /
 
Szia!
Erre azt szoktam válaszolni: van az a pénz!
A napokban találkoztam valahol komplett katalógussal is - de ha felkeresed például az intercon nevű céget, szerintem az ő katalógusaikban is vannak hasonlóak.
(#) yohnsee hozzászólása Jan 7, 2012 /
 
Sziasztok!
Jelenleg ezt az alkatrészt keresem gőzerővel, de sehol sem találok: M5241L. Kérlek írjátok meg, ha tudjátok, hogy hol lehet ilyet kapni.
Köszi előre is.
(#) Kovidivi válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 8, 2012 /
 
Elmentem Kereskedők házába. Megrendelték, minden szerdán jön új szállítmány. Várni kell, viszont olcsóbban megkaptam, mint gondoltam.
(#) japam hozzászólása Jan 8, 2012 /
 
Akai TV-be keresek HL-4025B típusú táptrafót. Nem akartam hinni a szememnek, de akárhogy méregetek, csak ez a rossz. Primer oldalon rajz szerint mindent rendben találtam , a szekunder oldalon található 100 mikró / 160 v-os kondi , na ez " petárdának " nagyon jó lenne Üzletben már nem vásárolható . Ki tudna valaki segíteni egy ilyen típusú trafóval ????
Segítségeteket előre is köszönöm.
(#) zolika60 válasza japam hozzászólására (») Jan 8, 2012 / 1
 
Ha találsz jó, ha nem tekerj egyet.
(#) alex01 hozzászólása Jan 8, 2012 /
 
sziasztok..nem tudjátok,hol lehetne beszerezni,ilyen fetet? IRF7832Z
(#) Hp41C válasza alex01 hozzászólására (») Jan 8, 2012 /
 
FDH, Budapestre ingyenes kiszállítással...
(#) alex01 válasza Hp41C hozzászólására (») Jan 8, 2012 /
 
köszi_
(#) joco53 hozzászólása Jan 10, 2012 /
 
Sziasztok!

MC145170-es PLL ic érdekelne.Esetleg tud valaki v.milyen
elérhetőséget.SMD is jo lenne.

Köszi: Joco
(#) japam hozzászólása Jan 10, 2012 /
 
Sziasztok !

Akai TV-be keresek HL-4025B típusú táptrafót. Nem akartam hinni a szememnek, de akárhogy méregetek, csak ez a rossz. Ha volna valakinek tuti jó *
A primer oldalon rajz szerint mindent rendben találtam , de a szekunder oldalon az egyik kondi 150/160v-os , akkorát szól mint egy petárda . Segítségeteket előre is köszönöm.

Tisztelettel.: Japam
(#) rolie válasza joco53 hozzászólására (») Jan 10, 2012 / 1
 
Szia!

Ebayen találtam, de nem olcsó, 3000 Ft alatt nem úszod meg sajnos (innen).
(#) japam válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 10, 2012 /
 
Tisztelt moderátor ! Köszönöm , tudom , hogy hol járok !!
Tanácsot kértem , és kaptam is az utánad szólótól !!
Köszönöm a segítséget !!
(#) japam válasza rolie hozzászólására (») Jan 10, 2012 /
 
Köszönöm a segítséget !!
Következő: »»   174 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem