Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   178 / 436
(#) zolika60 válasza qvasz2 hozzászólására (») Jan 29, 2012 /
 
Esztergában is lehet köszörülni. Az elég pontos. De mindenképp egyszerűbb egy olyan gép ami tudja az 5-ös fúrót.
(#) mex válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 29, 2012 /
 
Azért 2mm átmérőcsökkentés köszörűvel egy esztergában nem szokványos művelet, főleg ha a kívánt átmérő 3mm.
Sokkal inkább érdemes egy fogásból leátmérőzni, és utána ha nagyon muszály rá lehet engedni a szupportköszörűt pár százados fogással.
De az egésznek nincs értelme, én a helyében vagy vennék, ahogy már javasolták, egy olcsó fúrógépet, vagy ha nem túl kemény műanyag, akkor egyszerűen kiütném lukasztóval a kívánt helyeken.
(#) satlokk válasza sanykaraj hozzászólására (») Jan 29, 2012 /
 
Elöfordul ez néha mással is!
(#) OFK hozzászólása Feb 1, 2012 /
 
Sziasztok?

Tud valaki olyan helyet, ahol MK 23-as magnóhoz lehet kapni tápkábelt?
Előre is köszönettel!
(#) kadarist válasza OFK hozzászólására (») Feb 1, 2012 /
 
Szia!
Így néz ki? Bővebben: Link
(#) OFK válasza kadarist hozzászólására (») Feb 1, 2012 /
 
Nem, ez a jelenlegi szabvány. Amit én keresek, annak egy picit közelebb volt egymáshoz a két érintkező lyuk, és nem volt rajta a külső részén két gömbölyítés, hanem teljesen ovál volt. Ilyen:

P2010004.JPG
    
(#) OFK válasza OFK hozzászólására (») Feb 1, 2012 /
 
Teremészetesen a bal oldali, fehér színű kábelt keresem, a másikat csak az összehasonlítás kedvéért tettem oda.
(#) nagy_david1 hozzászólása Feb 2, 2012 /
 
Üdv!

Szükségem lenne olcsó 18-28 eres kábelre méteráruként. Azért adtam meg ilyen nagy intervallumot mert bármelyik megfelelne ami aránylag olcsó lenne. UTP kábel csak 12 eres, kamerakábel 15 eres bár mindkettő olcsó. Ami keveset találtam az piszok drága. Semmi extra elvárásom nem lenne a kábellel szemben. Szalagkábel nem jó viszont. Gondolkoztam már LPT kábelben is de sehol sem kaptam méterére. Egyáltalán létezik az amit keresek ilyen kitételek mellett? Bármiféle információt szívesen látok. Előre is köszönöm.
(#) Psych0 hozzászólása Feb 2, 2012 /
 
Sziasztok!

Hol kapható Philips ZM1000 Nixie cső? 2db-ra lenne szükségem.
(#) qvasz2 válasza nagy_david1 hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Madzag bt. Ha nekik nincs, akkor nem létezik: Bővebben: Link
(#) Daemon09 hozzászólása Feb 2, 2012 /
 
Sziasztok!

Szükségem lenne a következő típusú IC-re : HIP4080AIP
Hol lehet kapni ilyet, vagy mivel lehetne helyettesíteni?
Előre is köszönöm a segítséget!
(#) nagy_david1 válasza qvasz2 hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Köszi. Elfelejtettem mondani, hogy romániai lakos vagyok. Inkább az jönne jól ha valaki tudna mondani egy kábelfajtát ami olcsó és sok eres. Amiket kaptam rendre 1000Ft/m áron vannak ami nekem sok főleg ha 10-20 méterre van szükségem belőle. Ezzel ellentétben az UTP vagy kamera kábel 100Ft-os áron kapható.
(#) rolie válasza Daemon09 hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Szia!
HQVideónál raktáron is van, azonnal vásárolható.
(#) laszlokunstar válasza nagy_david1 hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Mire kell? Mekkora áram, mekkora feszültség, merev, hajlékony...
(#) laszlokunstar válasza nagy_david1 hozzászólására (») Feb 2, 2012 / 1
 
Ez relatíve olcsó, RON-ban is van ára, szeintem megrendelheted tőlük, ha megfelel céljaidnak. Korábban volt kirendeltségük nálatok is.
(#) nagy_david1 válasza laszlokunstar hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Áram 100mA alatt lenne mindig. Törpefeszültségekről beszélünk és hajlékonyság nagy előny.
(#) nagy_david1 válasza laszlokunstar hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Köszönöm szépen. Utánanézek, hogy itt még léteznek-e. Pont ilyen válaszokra számítottam mint pl ez a scart kábel. Amúgy tökéletes lenne ez számomra.
(#) laszlokunstar válasza nagy_david1 hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Még egy tipp. 10m-es kétirányú nyomtatókábel is megfelelhet a céljaidnak ha találsz, régebbi vastagat, abban többszálasak voltak a kábelek, és 25 ér volt bekötve.
(#) nagy_david1 válasza laszlokunstar hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Igen, én is írtam elől az LPT-t csak nagy hátránya az ára. Amúgy méterre nem kaptam Romániában scart kábelt viszont vannak jó árban kész 10 méteres darabok csatlakozóval együtt. Így is nagyon megéri nekem a többihez képest. Nagyon szépen köszönöm az ötleted. Szép éjszakát kívánok.
(#) ledacs hozzászólása Feb 3, 2012 /
 
Sziasztok!
Szeretném ha segítenétek nekem! Szükségem lenne stk4144mk2,vagystk4144mk5-re.
Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném
Üdv! Joci.
(#) Raidenman hozzászólása Feb 3, 2012 /
 
Sziasztok ! Épülőben van egy Megasquirt 2 V3 pcb, stand alone motorvezérlés a kocsimba , mert a gyári b * DE ez lényegtelen. A helyzet az, hogy MS2 Daugtherboard-jan van egy kis ic: udn2916lb, és a netet napok óta bújom, de nem talalok ilyet senkinek, csak több hetes esetleg majd lesz cimszóval...(farnell)

Nem működik az alapjárati létető motor, és az IC -re gyanakodunk, minden jelet megkap és nemnagyon csinal semmit !

Tudnátok segíteni hogy, hol találunk ilyen IC-t ?, illetve ha valakinek van valami ötlete a projecthez ossza meg velem ! Köszönettel : Laci
(#) kadarist válasza Raidenman hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Szia!
Drótozzatok bele egy B végű felületszerelt tokozású példányt. Ez kapható több helyen is.
(#) Raidenman válasza kadarist hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Szia ! Én is ezt mondtam havernak, ő villamosmérnök, de erölteti a gyári tokozást...
(#) Hp41C válasza Raidenman hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Itt. kapható...
(#) pooler hozzászólása Feb 3, 2012 /
 
Sziasztok!
Szeretnék venni 2 állású tolókapcsolót (ON-ON), ami 90°-ban nyákba ültethető, és mindkét állása 2 pólusú. Esetleg valaki találkozott már ilyesmivel? Kerestem már mindenhol de nem igazán találtam.
2 stereo audio bemenet között szeretnék átkapcsolni vele, így mindenképp 2 pólusú kellene, esetleg ha nincs 2 állású, akkor esetleg 3 is megfelelne ha az 2 pólusú.
Ötlet valakinek?
(#) OFK válasza OFK hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Erre nincs senkinek ötlete? Bővebben: Link

* Szerkesztve .
(#) gebo hozzászólása Feb 3, 2012 /
 
Sziasztok!

Olyan problémám volna hogy ps2 billentyűzetet szeretnék átalakítani régi xt billentyűzetre. Tudtok valami adaptert vagy kapcsolást?
Merre induljak?

Köszönettel gebo
(#) mhatalyak válasza gebo hozzászólására (») Feb 3, 2012 / 1
 
Szia én EZT találtam!
(#) Hp41C válasza gebo hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Szia!
AT billentyűzet és a PS2 billentyűzet csatlakozója közé csak egy átalakítő kell (a megfelelő jelek átkötését tartalmazza csak).
(#) zenetom válasza gebo hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Szia!
200-300Ft-ért kapsz ilyet szinte bármelyik számítástechnikai boltban!
Következő: »»   178 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem