Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   113 / 1679
(#) zaik válasza Norberto hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
lehet fénnyel szemben is fényképezni, csak érteni kell hozzá, anélkül pedig inkább kerülni kelllene az ilyen képeket. én az elmosódott képek miatt vagyok inkább ki. ha már valaki veszi a fáradságot, és kattint, legyen már magával szemben olyan igényes, hogy nem teszi fel az elmosódott képet.

bocs az off-ért
(#) atti212 hozzászólása Aug 27, 2007 /
 
Sziasztok!

Van itt egy újabb ládácska, gondoltam ezt is közreadom hátha tetszik valakinek!


P7140014.JPG
    
(#) valve válasza atti212 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Cuki kis lada,.. De ebbe sem pakolc mar egyebet Ja es a 'dog' a lada tetejen arra szolgal h ha valaki megprobalna 'megfujjni' akkor ugasson ra? :eek2:
(#) Topi válasza atti212 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Ha valaki tud szerezni igazi szoci bólogatós kutyát, nem a mostani jópofákat, hanem azt a régi giccses barna "szőrűt", akkor beszélgethetünk
(#) valve válasza Topi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Beszelj a Raiffaisen -es csaladdal az RTL Klub -on keresztul.. Nekik van egy, amikor a kamatado torlesztes vagy mi a manot reklamoznak, ugy tanitsak az ujj bankosokat, 'igen?' es a kuttya 'aham, aham,..' :yes:
(#) tatabike válasza atti212 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Szia atti212,

ez zsír, deja vu-m van, az öcsémnek régen ugyanígy nézett ki a Corsája csomagtartója, max egy lapos csavarhúzót be lehetett ejteni a kárpit meg a láda fala közé, aztán irány Horány....

TaTa
(#) Norberto válasza zaik hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Tudom, hogy lehet, de ha észrevetted volna, nem hozzáértőnek készült az írásom :yes:
(#) Csibi hozzászólása Aug 27, 2007 /
 
Hello
A mult heten talaltam az "Erdekes kutyukben" egy szokokutat, ami nagyon megtetszett, igy keszitettem en is egyet.

Bővebben: Video

DSC06845.jpg
    
(#) Müszi válasza Csibi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
nagyon királyul nézki, jó a dobozolás is.
(#) Csibi válasza Müszi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Kosz
A tarto lec, aposom keritesebol valo
(#) zsoltee0001 válasza Csibi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
király vagy!
(#) Tom025 hozzászólása Aug 27, 2007 /
 
Sziasztok!

Egy frissen elkészült művemet mutatnám be Nektek, a 6 csöves NIXIE órám. Saját tervezésű, PIC-vezérelt, de meglepően egyszerű az áramkör. Különös gondot fordítottam a dobozolásra, mert mindenképpen szép igényesen szerettem volna elkészíteni, és mondhatom egész jól sikerült. Nekem sem tetszenek az olyan órák, amiből kilóg az áramkör. A csövek Z573M típusúak, amik alapból piros színűek lennének, de leszedtem róluk ezt a bevonatot, mert szerintem anélkül, kék LEDdel alávilágítva sokkal jobban néz ki a szerkezet.
Akkor íme néhány kép, a saját tárhelyemre töltöttem fel őket, mivel túl nagyok voltak ahhoz, hogy ide felmehessenek. Ha érdekelnek bővebb részletek az óráról, kapcsrajz, dobozolási fortélyok, szívesen megjelentetem cikk-ként.

A képek:
Nixie1
Nixie2
Nixie3
Nixie4
(#) Topi válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Atyagatya! Ezám príma áru

Várjuk a cikket... Nekem meg vannak a csövek, program is meg van írva, mozgásérzékelés+dcf+fényerő, és minden nyalánkság, csak nincs időm semmire
(#) valve válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Gratulalok, mester, tenyleg cucc lett, nekem is kene egy ilyen, talan vmikor ha idom engedi nekiallok.. (majd hozzad fordulok infoert!)
(#) unicorn válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Nagyon jó!
Cikket nincs kedved belőle írni?
(#) fureszk válasza Csibi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Csibi, Tom025: GYÖNYÖRŰEKET ALKOTTATOK!!!
(#) Tom025 válasza unicorn hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Idézek magamtól:
Idézet:
„Ha érdekelnek bővebb részletek az óráról, kapcsrajz, dobozolási fortélyok, szívesen megjelentetem cikk-ként.”
Szóval irok cikket, csak kicsit várjatok amíg elkészülök vele..
Ja, és köszönöm az eddigi dícséreteket!
(#) Stadi válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Ez tényleg
(#) fureszk válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
írj,írj,ÍRJ!
lécci
(#) fureszk válasza Csibi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Nem tudom megnézni a videót...azt kéri telepítsem a flash playert, de azt meg lehetetlen (végtelen ciklusba rángat engem: katt, frissít, katt, frissít)
(#) valve válasza fureszk hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Toltsd le a progit a netrol (google/flash player (v esetleg flash player activex)) a progit telepited es megy.. Nekem is volt ilyen gondom..
(#) lamalas válasza Csibi hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Hat ez b***mi jo, nagyon tetszik! Bevallom en mar nem epitgetek ilyen latvanyos, csili-vili jellegu, villogo dolgokat, de ezen meg en is elgondolkodozom annyira tetszik! Igaz nem tul elonyos relaxalashoz a villogofeny, de nem is ahhoz keszulne. Megegyszer gratula, nagyon jo lett En varom a leirast rola!
(#) Müszi válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Nagyon szép
Az én csöves végfokom is alá van világítva, csak zöldel, mert drága a kék led.
(#) (Felhasználó 4577) hozzászólása Aug 27, 2007 /
 
Tom! Grat az órádhoz! Nagyon jó lett!
(#) zoknee válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 27, 2007 /
 
Gyönyörű lett!
Igaz én a netről szedtem a terveket, de már csak a dobozolás van hátra.
Ha kész, teszem fel a képeket
(#) Tom025 válasza fureszk hozzászólására (») Aug 28, 2007 /
 
Na közkívánatra megírtam, és fel is adtam a cikket. Már csak az ellenőrzésre vár, mielőtt megjelenhet..
Üdv!
(#) fureszk válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 28, 2007 /
 
Ez gyors volt, remélem nem csaptad össze(?).
(#) Tom025 válasza fureszk hozzászólására (») Aug 28, 2007 /
 
Össze azért nem csaptam, csak nem tudtam aludni.. Olvasd el, ha érdekel milyen lett..
(#) Müszi válasza Tom025 hozzászólására (») Aug 28, 2007 /
 
Nagyon jó a cikk adtam rá egy ötöst teccik nagyon.
(#) tatabike hozzászólása Aug 28, 2007 /
 
Sziasztok,

két napja ügyködök egy erősítőn, félig van kész, de azért megmutatom, mert a lényeg már kész, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Az elektronikai része nem lényeges, egy STK4141II a vég, és majd egy LM1036N lesz az előfok. Szerettem volna egy "látható" erősítőt csinálni, de gondom volt a kábelekkel, mert azok nem szépek, ahogy tekeregnek ide-oda. Eszembe jutott, hogy mi lenne, ha maga a kábel lenne a látvány? Szóval így készül ez az "STK - kőolajfinomító-MOD"... A doboz maga egy megboldogult Beag Qualitoné volt, a trafó az STK eredeti trafója...

TaTa

Az STK nyákja gyári, és sajnos törött, ezért került a kukába, de az IC cseréve sikerült megmenteni... azzal a ragsztással még kezdek valamit...
Következő: »»   113 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem