Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1856 / 3592
(#) szamóca válasza zenetom hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Lehet kicsi lenne a kezem egy ilyenhez.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Őt Hefner tata csúnya fiacskája tartja (tartotta, meg verte) kézben.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Hogy mi?
(#) mark.budai válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Én meg rockot hallgatok, mert azt játszotta az EDDA, a Pokolgép, az Ossian, a P.Mobil, a Beatrice, a Bikini, és még sorolhatnám. Na nem szeretnék lavinát indítani.. De pl a legszebb lassú számokat mindig a rock zenekarok írták.
Hú de kimennék a faluba egyet sétálni, de most meg nincs kivel!
(#) janikukac válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Ízlések és pofonok !
(#) Imi65 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Szerintem sem gond az fiatal korban. Budapest-Jászapáti durván 100km, kb 4,5 óra alatt tettük meg. 7 körül indultunk, de délben már ott ebédeltünk. 1 hét múlva vissza, hasonló idővel. Ma ezt már robogóval sem biztos, hogy vállalnám.
(#) pepe091 válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Idézet:
„De pl a legszebb lassú számokat mindig a rock zenekarok írták.”


Na erről van szó...
Hol van a szó Itt még Joe elég fiatal volt
(#) Imi65 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
A Jawa Mustang-nál jobb lehetett a bicikli. Ennél a márkánál talán csak a Babetta volt megbízható, volt 350-es Jawa-m, az is egy talicska ..... volt, minden úton elromlott, nemegyszer nélküle jöttem haza.
(#) mark.budai válasza pepe091 hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Például. Vagy Itt és Most, illetve Ki mondja meg.. Mind a kettő nagyon szép.. Nekem főleg a ki mondja meg, - most majdnem írtam, hogy basszusgitáros létemre -, de inkább csak annyit írok, hogy mert én is próbálok basszusgitározgatni. Kis korom óta érdekel a zene, két éve játszok hangszereken, és rátaláltam a saját stílusomra is.
(#) pepe091 válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
A Ki mondja meg nekem is az elsők között van. Számomra nem vitás, hogy a Momentum az egyik legjobb Rudán Joe-s albumuk.

A mostani Tóth Attilás Pokolgép nekem nem annyira tetszik, meg sajnálom, hogy már megint lecserélődött az egész banda, csak szegény Kukovecz, meg a basszeros Pinyő maradt. Szerintem kár volt hogy a Pokolgépbe ami azért nem egy kis név a hazai metál világában, ilyen fiatal (17-8) éves srácot odaengedni. Nem hinném, hogy annyi mindent letett volna az asztalra.

Na de lényeg, hogy a Kalapácsos és Joe-s évek nagyon jók voltak
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Nem a ungarise betyár az illető, hanem a pléboj atyjának Hugh Hefnernek a fiacskája, aki kicsit megnyakalta ezt a 2011-es pléjmétjányt. Csak ő megúszta annyival, hogy nem mehet három évig a közelébe. A Damu meg szívbajt kapott az ítélettől.
(#) szamóca válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Jó Neked 600köbivel a lábad között!
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Szóval meg kell tanulnom a "Dédapámat".
Zolikém, Te minden csajt kinyomozol? Tessék, most kimagyarázhatom őt is.. Pedig ma már eleget kellett.
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Nem látod, ő a Lara Coff.
(#) szamóca válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 29, 2012 /
 
Ezek a gitározós csajok jól néznek ki.
(#) Action2K hozzászólása Ápr 29, 2012 /
 
Kinek volna túlszaporulatból feleslegesé, vált tavirózsája? Cserébe tudok adni: japán birset, mályva rózsát, kétféle lándzsás levelű csupros virágú növényeket. Későbbiekben (ősszel) lesznek majd vízi növényeim is, ha jól szaporodnak: vízi pálma, sás féleség, és egy ritkaság, az elefántfű. Mondjuk, ebből már akár most is tudok adni egy tejfölös pohárnyi tövet.
Képeket holnap teszek fel róluk.
(#) gordonfreemN hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Hali!
Kaptam egy figyelmeztetést. Nem tudom, hogy miért, különösebb vita, ismétlés, stb, ami a szabályzatban benne van nincs a terítéken, de hol lehetne ellenőrizni, hogy miért is kaptam?
(#) gordonfreemN hozzászólása Ápr 30, 2012 / 1
 
Jó, átnéztem az utóbbi napok néhány hsz-ét részemről és megtaláltam (pirossal van jelölve).
Kis betűvel kezdtem a mondatot.
Akkor itt fel is tennék egy óhajt, ha már ez annyira bosszantó.
Engem az még jobban bosszant, amikor valaki az időhatározós egyelőre szó helyett egy nagyon hasonló, ám teljesen más jelentésű mennyiségi kifejezést használ (egyenlőre).
Jó pár ember nincs ezzel tisztában. Ehhez nem kell önjelölt nyelvtantanárnak lenni, "legalább" annyira alap, mint a mondat eleji nagybetű.
Ez nem kukacoskodás részemről, csak néha tök félrevezető is lehet összességében a mondat jelentése. Ezeket is illene javítani, vagy odafigyelni saját részről is.
Mindemellett a sajátomat elfogadom.
(#) Imi65 válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
Láthatod, mennyire veszélyes ez.........
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Sziasztok.

Komáromban most volt lomtalanítás egyszerűen a hajam tudnám kitépni.

Rengeteg jó dolog volt kidobálva, most itt nem csak az elektronikai dolgokról beszélek.

A lomtalanítás alkalmával, egy nagy adag tároló dobozt (erősen valószínű, hogy horgász sarj lehetett a tulaj) egyből szatyorba ba be és hoztam haza.
Annyi bajuk volt, hogy koszosak voltak, amit a nagynyomású víz lehezott.

Találtam egy nagyon jó kis válltáskát, aminek egy nagyon apró baja azért volt, szalajtott a cipzár, ezt fogóval gyorsan megpréseltem és jó megint.

Elektronika: Oriási mennyiség volt, 4 db ipari fénymásoló, továbbá kettőnek az alsó papírtároló adagoló fakkjai, 1 db lézer 2 db mátrix 2 hőszublimációs nyomtató, riasztóközpont ( csak a doboz kelett meg a 35VA -es biztosítéskos sorkapcsos trafó) 2 triakos vezérlőszekrény (szilárdtest relé style') rack profilú műszer, számológép VFD kijelzővel ééés a többi nem jut eszembe.

Ami ezekből kijött: rengeteg kijelző, led, ipari csatlakozók, kapcsolók, gombok, setpper és DC motorok, azok vezérlő fokozatai, halogén csövek, gázrugók, kapcsolóüzemű tápegységek (kis/nagy feszültségű) toroid transzformátorok, vezetékek, résopto, tükrök, optika, egyéb mechanika (rozsdamentes acélrúd, hengerek, tartókoznzolok, fogaskerekek), különböző nagyon jól hasznosítható IC -k (NAND, AND, ÉS, VAGY, kapuk, SPI shiftregiszterek (8/16/32 bit) stb.), 5kg csavar, 200kiló színtiszta acél 20kiló műanyag.
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
További, képek...

Hengerek, besütő halogén világító modulok, tökrök,
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
Még egy apróság, és itt a vége, több képet nem szórok fel ide, mert offolva leszek.

DSCN5084.JPG
    
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
Ezzel a céllal hagytam meg, volt olyan ami rossz volt, vagy a henger volt sérült.

Leginkább a kopás miatt lettek leselejtezve, egyébként az összes működött.Csak, hogy ne hogy sikerültjön szétoffolni itt a közösséget, teszek fel másik témát.

Csak hogy ne mindig az elektronika, már megint:
Multhéten rendeztem egy egyfős bicikli maratont a Dunaparton, az az terepen, a négy fal és rossz idő megszüntetésének/ésének okából.

Ime a képek:
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Még képek.:
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Még mindig...
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Nincs több... ( vagy lehet mégis?!)
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Oké, abba hagyom!
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 30, 2012 /
 
Amiit ma láttam az minden jó érzésű horgászt megbotránkoztat. A modik miatt nem megnevezhető emberi csoport hálózott az amúgy sem túl mély és az idén kiszáradó "tóban". Ezzel nem lenne baj, csakhogy a hínárt a partra dobták a közé keveredett kis halakkal együtt és hagyták őket elpusztulni. Hogy akkor mit gondoltam? Hosszú sípszó következik. Úgyhogy délután kimegyek a kutyával és az elpusztultakat megetetem vele.
(#) granpa válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
Öregem! Irigyellek, és gratulálok! Én a Balaton parton (Keszthely, Hegymagas, Szentbékkálla) szoktam tekerni, de sajnos nem vagyok fénykép-mániás (mint az öcsém). Fel se tudnám tölteni (nem értek hozzá). Köszönöm(jük) a képeket, rég jártam arra.
Szia: Kálmán
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 30, 2012 /
 
Mi anno vadásztunk az ilyen helyekre, és vittük az általunk járt vizekbe (drága telepítés helyett), mert bizony sok helyen ment pocsékba így hal. Vidd a PPS-t (vagy valami hasonlót) is, hátha van még a "halászok"ból.
Következő: »»   1856 / 3592
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem