Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1863 / 3581
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Ilyesmit hallgattam akkoriban inkább. No meg Cseszlav Nyement. Valószínűleg nem jól írom, mert nem találok sehol pedig szerettem volna betenni nektek.
(#) sastas01 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Én Debrecen mellett lakom, így Miskolcra jelentkeztem
(#) vilmosd válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Empeharom nem jatszik? Van 8 albumom, de nem flac.
(#) mark.budai válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
A fenét, súlyra kell venni, ha nehéz, az jó. Nem tudom, írtam-e, de hobbi célra, amit úgyis tudtok.. A havonta egyszer, az azért túlzás, de heti két-három alkalommal való használatra tökéletes. Én az enyémmel jópár korongot elkoptattam, és még mindig szépen megy.
A tanár pont nem hobbi célra terelne, hanem a szakmához, kell is a jó szerszám, nem lehet egy vízvezetékszerelőnek mindenféle sz.rokkal dolgozni, ez tiszta sor.
De amire a Jani fogja használni (akárcsak én), tökéletes a 3EFt-os is..
(#) zoly15 válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Jó,ezen ne vesszünk össze, nem egyféleképpen gondolkodunk
Nekem Gáz és Fűtésszerelő szakmám van, én olyan gépet szeretek/ szeretnék, ami ha kell kis munkára is jó, de h a kell bírja a nagyobb munkákat is egyhuzamban
(#) mark.budai válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Pontosan ezért írtam, hogy Neked is, kell a jó minőségű szerszám, de nekem minek, tök felesleges, nem vágok vele olyan sűrűn, meg vigyázok is azért rá, a 6centis porba nem dobom le, meg ilyesmik.. Ha tönkremegy majd veszek másikat.
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Ez igaz. Nem mindegy, hogy napi több órában használunk egy gépet, vagy hetente hobbiként. Lehet, ha naponta kéne csövet szabdalnia jobban járna egy drágább masinával, de ha nem ez a célja sokáig jó lehet egy olcsóbb gép is. :yes:
(#) zoly15 válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Én is óvom a gépet, ami nem saját hanem "családi"...
Mondjuk az itthoni leg nagyobb gépszörnyeteg még nem volt az én kezemben..
Én azért is nem szeretem a noname gépet, mert terhelés alatt nincs meg az a fordulat ami kellene, és észrevehetően jobban eszi a korongot, valamint nem is visz úgy ahogyan kéne.
(#) nagy hoho válasza zenetom hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Gratulálok Tomi!
Javul a zenei ízlésed. A korosztályom ilyen számokon nőtt fel.
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Oké, csendben maradok... :hide: .
(#) KTobi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Flexre csak egy megjegyzés, vedd figyelembe mit vágsz vele. Egy öreg dög Black&Deckert kínzok, muszáj lesz darabokra szednek, nem hajlandó bekapcsolni, ütögetni kell már. Ha felpörög nincs ami megállítsa, jól bírja a strapát, vasat valószínű egy évszázadig lehet vele vagdosni. Ez öregebb nálam, azt hiszem írja rajta a gyártási évet, majd megnézem, 1600W 180mmes korong. Egy kefecsere már biztos volt rajta. Nem ipari használat alatt van, jelenleg én nyúzom nagyban, de napi két óránál nem többet. Amin kifeküdt, nekiálltam falazóblokkokat darabolni vele, és nem egyet-kettőt. Napi 5÷10 darabot heteken át. Annyi port bezabált /meg én is/, hogy a kommutátora kopott meg. Szóval ilyesmire nem érdemes márkásat venni, ha az ember teheti, akkor ilyen célra (porolás) használjon egy olcsót, nem kemény anyag az agyag.
(#) szamóca hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
Tényleg a szerszámos topikban kellene a továbbiakban érvelni....
(#) szamóca válasza zenetom hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Brutális a video elején látható OSD generátor által létrehozott "grafika".
(#) Ricsi89 válasza KTobi hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
nekünk van(volt) *
(#) szamóca hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
Ezt találtam.
e miatt / emiatt / ez miatt

Az e miatt esetében az e egy ismert főnévre utal:
E miatt a gyerek miatt kaptam egyest, mert súgott!
Az emiatt határozószó, amely az egész eseményre utal vissza:
A gyerek súgott, emiatt egyest kaptam!
Az ez miatt helytelen, nem szabályos kifejezés.

Sokszor agyalni kell, és nem is a legegyszerűbb része a magyar helyesírásnak, de logikus, szabatos -- kár lenne elveszíteni a különbséget.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
A fal az jó dolog!
A hozzászólás módosítva: Júl 21, 2014
(#) SzervízMacska válasza zenetom hozzászólására (») Máj 8, 2012 /
 
Itt a link, ahol vettem - és ráadásul teljesen ingyen hitelre. Se költség, se kamat... 6 egyenlő részletben kell majd fizetni, júniustól novemberig. A lehetőség mindenkinek adott.
Bővebben: Link
Persze, a kiegészítőket ki kellett fizetni, így összesen 30 pénzt hagytam a kasszánál.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 8, 2012 /
 
Van olyan gépem, ahol a szénkefe ment tönkre. Tudtok olyan helyet mondani Hajdú-Biharban, ahol lehet venni? Vagy a barkács boltnak illik ilyet is tartani?
(#) Moderátor hozzászólása Máj 8, 2012
 
A műhelyes témába áthelyezve az utóbbi sarokcsiszolós hozzászólások.
(#) zenetom válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 8, 2012 /
 
A zenei ízlésem folyamatosan javul, de én mindig jónak érzem. Így például ugyanúgy tetszik ez a zene is: David Guetta - Toyfriend :beka3:

szamóca: amit linkeltél, az nagyon rossz!
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 8, 2012 /
 
Pedig van különbség. :yes:
(#) nagy hoho válasza zenetom hozzászólására (») Máj 8, 2012 /
 
Ha iszom két fél szilvát háromszor és beszorul a lában egy harckocsi alá, talán különben énekelek. Borzalmas!
Ettől még Neked tetszhet, semmi gond vele.
(#) zenetom válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 8, 2012 /
 
Azt megnézném hogy szárnyalod túl az autotune-t.
De ez már 86milliószor lefutott kör.
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Csak hogy legyen énekhang is:Bővebben: Link esetleg:Bővebben: Link
Szándékosan nem tettem be operát, pedig hang igazán ahhoz kell, nem a gép alá nyávogáshoz.
(#) Action2K válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Nem emelek ki egyet sem, bármelyiket nyugodtan meghallgathatjátok. Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza Action2K hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Akkor már legyen magyar is: Bővebben: Link
(#) zenetom hozzászólása Máj 9, 2012 /
 
Reggel arra ébredtem hogy fáj a fülem, meg be van kicsit "dugulva". Mivel meg vagyok fázva (viszont fura módon szinte csak a torkom fáj 1 hete), ezért elmentem orvoshoz, kiírt volna antibiotikumot, de én azt elleneztem de azért a gyulladáscsökkentőt kiváltottam mert olcsó volt, hátha lesz valami hatása is.
A fülfájás egyébként kicsit talán csökkent, meg majd rakok rá meleg borogatást. Gondolom a váladék befolyt, és az feszíti dobhártyát vagy mit.
Na a poén meg az, hogy jövőhéten lesznek a vizsgák szóval megint a lehető legrosszabbkor betegedtem le. Remélem addig meggyógyulok.
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Ha beszednéd az antibiotikumot amit az orvos írt biztosan. Nem rossz az, persze csak ha nem nyakra főre szedi az ember.
(#) zoly15 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Ez elég rosszkor jött neked akkor. No meg az is ciki, hogy az ember pont tavaszkor beteg. Mennyi gyümölcsöt, zöldséget eszel te? Én sem eszek olyan észbontóan sokat de 1,5 éve még csak megfázva sem voltam
Következő: »»   1863 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem